Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.augustam. Labvēlīga diena, lai sāktu no baltas lapas! 16

Foto – Fotolia

Auns

Ļoti labvēlīga diena sievietēm Auniem. Vairākas no viņām var sastapt cilvēku, ar kuru turpmāk saistīs savu likteni. Šīs dienas notikumi var nopietni ietekmēt tavu pasaules skatījumu, kā arī vīriešu Aunu dzīves principus. Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem var rasties iespēja mainīt savas darbības sfēru, kā arī parādīt spējas, kas palīdzēs īstenot iecerēto.

Vērsis

Atpūties kopā ar ģimeni. Ja tev ir vasarnīca – tā ir lieliska vieta, kur pavadīt šo dienu. Aktīvā atpūta palīdzēs noņemt stresu un dos tev spēku risināt problēmas, kas parādīsies nākotnē.

Dvīņi

Beidzot šīs zīmes pārstāvjiem zvaigznes ir uzsmaidījušas. Aiz muguras paliek melnā neveiksmju josla un iestājas baltā. Cilvēkiem, kam nav darba, šodien vēlams nodoties tā meklējumiem – tas nesīs vēlamo rezultātu. Pacenties šodien neiesaistīties strīdos par sīkumiem un pasaudzē savu psihisko veselību.

Vēzis

Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām nopietniem lietišķajiem kontaktiem, kā arī draudzīgu sakaru atjaunošanai, kuri var izrādīties pārsteidzoši stipri. Plāni, kurus tu šodien kopā ar saviem draugiem, uzbūvēsi, drīzumā var īstenoties, turklāt neprasot lielus finanšu ieguldījumus.

Lauva

Stabils emocionālais fons veicina labu noskaņojumu un paaugstinātas darbaspējas. Lai panāktu savstarpēju sapratni ar tuviem cilvēkiem, esi uzmanīgs, pacietīgs un diplomātisks. Esi piesardzīgs ēšanas ziņā – iespējama saindēšanās.

Jaunava

Smaids šodien gandrīz neizzudīs no tavas sejas. Darbā var traucēt pārmērīga emocionalitāte. Esi piesardzīgs ar apkārtējo jūtām – šodien vari nejauši aizvainot citus.

Svari

Šī būs visai aktīva un radoša diena. Dzīves potenciāls atradīsies augstā līmenī, tomēr var parādīties pretrunīgas tendences, kuras panākumus jebkurā brīdī var pārvērst neveiksmē. Zvaigznes tev neiesaka šodien sākt nopietnas lietišķās sarunas vai būvēt nākotnes plānus. Iespējams, šodien tev nāksies risināt sadzīves un personiskās problēmas, kas atvirzīs darbu un biznesu otrajā plānā.

Skorpions

Ja tu šodien esi nolēmis veikt lielu pirkumu vai sarīkot svētku pasākumu, tad tam ir vispiemērotākais laiks. Visticamāk, tu šodien iepazīsies ar ļoti interesantiem cilvēkiem, ar kuriem saskarsme būs ļoti auglīga. Bet – ja tavas ieceres un plāni izrādīsies pārliecinoši un perspektīvi, tas atnesīs prāvus finansiālus ienākumus.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Diena solās būt veiksmīga radošiem cilvēkiem. Iespējams, viņiem izdosies nodoties darbam, kas tiks izdevīgi novērtēts. Šodien pie tevis pēc palīdzības vērsīsies draugi, mēģini viņiem palīdzēt. Velti uzmanību vecākiem un neaizmirsti par savu veselību. Bērns, kas dzimis šajā dienā, var īstenot savas spējas un nodzīvot auglīgu dzīvi.

Mežāzis

Tev šodien vajag tikt galā ar savām jūtām. Visu labi pārdomā. Ja nepieciešams, tad ieturi pauzi attiecībās ar otro pusi. Dažkārt atšķirtība var padarīt jūtas vēl stiprākas.

Ūdensvīrs

Lai tiktu vaļā no smagas nastas, vienkārši sev jāpasaka “pielieku punktu”. Tev vajag izdarīt secinājumus un aizmirst par to, kas bija. Jo ātrāk pāršķirsi lappusi, jo vieglāk būs visu sākt no baltas lapas.

Zivis

Tu esi cilvēks, kas viegli piedod aizvainojumus. To izmanto apkārt esošie ļaudis. Pienācis laiks izdarīt secinājumus.

LA.lv