Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.februārim. Galvenais – pareiza attieksme!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev priekšā lielu pārmaiņu gads. Vai tas tevi padara nemierīgu labā vai sliktā nozīmē? Vajadzētu būt pirmajam variantam, jo, ja tava attieksme būs pareizā, tu tiksi tālāk un lidosi augstāk nekā jebkad iepriekš. Neesi tikai labs, esi lielisks!

Auns

Tu dzīvi šodien neuztversi pārāk nopietni, un tas ir labi, jo apkārt jau ir pietiekami daudz skābu seju. Dari jebko, kas tev iet pie sirds, un nav svarīgi, cik nenozīmīgi tas var šķist citiem. Ja tev tas liek smaidīt, tad viss ir kārtībā.

Vērsis

Nepadodies, ja šodienas notikumi izjauc tavus plānus. Tā vai citādi, bet lielākajai daļai cilvēku ap tevi būs darīšanas ar haosu un apjukumu turpmākajā diennaktī, tāpēc tu neizcelsies uz pūļa fona. Koncentrējies uz savu lietu sakārtošanu.

Dvīņi

Tev ir viens no tiem noskaņojumiem, kad, lai arī ko citi cilvēku teiktu, tu jūti, ka tev jāpieņem pretēja nostāja. Vai tu esi pretrunīgs tikai prieka pēc? Varbūt, bet kas par to? Kādam taču ir jāuzdod arī sarežģītie jautājumi.

Vēzis

Ja draugs vai kolēģis šodien mēģina izmantot tavu labo dabu, lai iegūtu sev lielāku brīvību, tev viņiem ir jādara zināms, ka tas nenotiks. Tas attiecas uz visiem tavas dzīves aspektiem, bet uz karjeru it īpaši. Nedari citu cilvēku darbus tā, it kā tie būtu tevis paša pienākumi.

Lauva

Tu šodien pieprasīsi atrašanos uzmanības centrā un, ja tie cilvēki, ar kuriem tu dzīvo un strādā, saprot, kas ir labāk viņiem pašiem, tad pasniegs tev mikrofonu, palīdzēs uzkāpt uz skatuves un vēl uzmundrinās pirms runas. Tu esi zvaigzne!

Jaunava

Nekādos apstākļos tu nedrīksti šodien pārkāpt noteikumus vai nogriezt stūrus. Jo vairāk tu domāsi, ka vari tikt sveikā cauri, darot kaut ko negodīgi, jo lielāka iespēja, ka pieļausi nopietnu kļūdu. Šis nav labs laiks, lai uzņemtos papildu risku.

Svari

Vai tu vari uzticēties tam, ko kāds tev stāsta? Saskaņā ar planētām, vienīgais veids, kā tu vari būt pārliecināts, ir, izdarot to, ko viņi saka, un skatoties, kas notiks. Ja viņi tevi pievils, tad tu, visticamāk, vairs nekad viņiem nedosi vēl vienu iespēju.

Skorpions

Šodien notiks kaut kas neparasts, bet tas nenodarīs nekādu ļaunumu, ja nereaģēsi pārāk asi. Šis varētu būt viens no tiem gadījumiem, kad kāds ar nodomu cenšas tevi nokaitināt, lai tu izdarītu vai pateiktu kaut ko muļķīgu – bet tu neesi muļķīgs, tāpēc viņiem nekas neiznāks!

Strēlnieks

Kāds tevi šodien ļoti kaitinās. Nav svarīgi, ko tu teiksi vai darīsi, viņi nepiekritīs jebkurā gadījumā un mēģinās izjaukt tavus plānus. Viņiem tas izdosies tikai tad, ja to ļausi, tāpēc esi stingrs, bet nekļūsti dusmīgs.

Mežāzis

Izvēlies sev reāli izturamu tempu un neuzspied sev lietas tikai tāpēc, ka citi cilvēki sagaida, ka tās paveiksi. Ja tev nav enerģijas vai apņēmības, lai paveiktu konkrētu uzdevumu, tad nemaz nevajag sākt. Neviens tevi nevar piespiest.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šis ir piemērots laiks visa veida komunikācijai. Vai tu pacelsi pildspalvu, telefonu vai rakstīsi uz klaviatūras – citi būs priecīgi dzirdot ziņas no tevis. Senam draugam, ar kuru kādu laiku neesi runājis, būs apbrīnojami un pārsteidzoši jaunumi.

Zivis

Nav svarīgi, cik daudz lietu šobrīd notiek darbā, tev vispirms jāparūpējas par mīļotajiem. Tu vari būt izteikti ambiciozs un neatlaidīgs, bet, ja tava mājas dzīve nebūs laimīga, tad maz ticams, ka būsi savā labākajā formā.

LA.lv