×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
6. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 7.janvārim. Ej ciemos vai uzņem viesus!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Šīs dienas horoskops Auniem iesaka piezvanīt tuvam draugam un uzaicināt viņu uz vakariņām restorānā. Visi šodien ieplānotie darbi tiks simtprocentīgi paveikti. Velti uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, viņam tas šodien ir ļoti nepieciešams.

Vērsis
Jebkāda tava neapmierinātība vai dusmas draud ātri pāraugt liela mēroga strīdā. Atturies no strīdiem, domstarpībām un ķildām, kas šodien var vairākkārtīgi izcelties burtiski uz līdzenas vietas.

Dvīņi
Parūpējies šodien par savu veselību. Centies nepārslogot organismu ar smagu barību un lielu daudzumu tonizējošo dzērienu. Personiskajā dzīvē tevi gaida ne mazums panākumu.

Vēzis
Šodien gaidi viesu ierašanos, ciemos, pie tevis var atbraukt ar vecāki. Esi godīgs kā nekad ar tuvajiem cilvēkiem un sagatavojies iet uz kompromisu. Esi pārliecināts, viņi to novērtēs.

Lauva
Labvēlīga diena, lai sāktu jebkuru darbu, saskarsmei un ģimenes attiecībām. Sievietes Lauvas gaida patīkami pārsteigumi un negaidīta iepazīšanās. Labvēlīgi būs dažādi pirkumi. Šodien var nodarboties ar dažādu slimību ārstniecību un profilaksi. Vīriešiem Lauvām zvaigznes prognozē pārmaiņas personiskajā dzīvē. Tomēr neraizējies, ja sākumā pārmaiņas šķitīs dīvainas un nesaprotamas.

Jaunava
Darbā tavi priekšlikumi neradīs atbalstu kolēģu vidū. Nepārdzīvo par to, jo situācija var kardināli mainīties jebkurā brīdī.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+