Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.jūnijam. Mācies no savām kļūdām! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Rīkojies tā, it kā viss būtu iespējams. Uzstādi savus mērķus, cik augstu vien vari. Vissvarīgākais, tiecies mācīties no pagājušo 12 mēnešu kļūdām. Tas var kļūt par nākotnes panākumu pamatu. Sāc jau šodien.

Auns

Neiesaisties atklātā cīņā ar kādu, kurš ir spēcīgāks par tevi. Vienīgais veids, kā vari uzvarēt, ir likt viņiem domāt, ka neesi apdraudējums, kamēr klusībā meklē veidus, kā savas intereses izvirzīt priekšgalā. Rīkojies gudri.

Vērsis

Lielākoties tu esi ļoti pašpārliecināts, bet šodien tevi kaut kas izsitīs no sliedēm un liks domāt, ka esi nokodis vairāk nekā vari sakošļāt. Tā nav, tev ir viss nepieciešamais, lai paveiktu iesākto, tāpēc nekrīti izmisumā.

Dvīņi

Tu ļoti labi apzinies, ka tev ir visas tiesības atteikties no drauga, darba devēja vai kolēģa pieprasījuma. Saskaņā ar planētām, tev turpmākās diennakts laikā jāizvairās no jebkā, kas var būt pārāk nogurdinoši garīgi vai fiziski.

Vēzis

Ja tu šodien un turpmākajā nedēļas nogalē izmantosi savu iztēli, atradīsi veidus, kā uzlabot savu dzīvi. Taču, nedomā par to tikai ierastajā finansiālajā izpratnē – domā par veidiem, kā vari uzlabot arī savas attiecības gan darbā, gan mājās.

Lauva

Šobrīd vienīgās briesmas pastāv tajā, ka varētu iztērēt pārāk daudz citu cilvēku labā. Līdz ar Neptūna, ilūziju planētas, pārvietošanos atpakaļejoši, ievērosi, ka nauda gandrīz pati slīd ārā no tavām rokām. Turi savu maku kabatā.

Jaunava

Šis ir viens no gada piemērotākajiem laikiem, lai komunicētu ar cilvēkiem – gan ar tiem, kuri tev jau ir tuvi, gan ar tiem, ar kuriem vēlētos satuvināties. Neliels dāsnums no tavas puses varētu daudz ko mainīt.

Svari

Tu šodien vari nevēlēties darīt pārāk daudz kāda citi labā, jo tu baidies, ka viņi kļūs atkarīgi no tevis, bet tu esi pārāk jauks, lai viņiem atteiktu. Galvenais, nedod solījumus, kurus nebūsi spējīgs vai nevēlēsies turēt vēlāk.

Skorpions

Tu šodien bez piepūles varētu noslēgt ļoti izdevīgu darījumu, jo citi, šķiet, ir gatavi darīt visu, lai tev izdabātu. Vai tev vajadzētu izmantot viņu negaidīto dāsnumu? Protams, ka vajadzētu un pie tam ar steigu!

Strēlnieks

Pienāks brīži, kad brīnīsies, vai vari ticēt visām tām jaukajām lietām, kuras konkrēti cilvēki runā par tevi. Tev ne tikai vajadzētu viņiem ticēt, bet arī iedrošināt, lai to pierāda. Ļauj viņiem tevi slavēt un dievināt.

Mežāzis

Ļauj partneriem un mīļotajiem šodien pieņemt lēmumus, it īpaši, ja plānojat atrasties kustībā. Gandrīz noteikti viss, ko tu ieteiksi, tiks noraidīts, tāpēc ļauj viņiem nākt klajā ar idejām – tad tu vari izlemt, vai tu esi tajās ieinteresēts.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šodien nevilcināsies, lai palīdzētu tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzīga roka vai padoms. Tomēr apdomājies kārtīgi pirms sadali savu grūti pelnīto naudu, jo citi aspekti brīdina, ka tā, visticamāk, tiks izniekota lietām, kuras tev nešķiet lietderīgas.

Zivis

Tu šobrīd varētu iegūt visu, ko vēlies, ja vien sniegsi to pašu arī citiem. Uz kādu brīdi noliec malā savus sāncensīgos instinktus un turpmākās diennats laikā sadarbojies ar citiem augstākā labuma vārdā – jo tas nesīs labumu arī tev.

LA.lv