Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.novembrim. Paveiksi apbrīnojamas lietas! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules un Plutona saikne tavā dzimšanas dienā apveltīs tevi ar pašpārliecinātību un enerģiju, kura ir nepieciešama, lai paveiktu apbrīnojamas lietas turpmākajos 12 mēnešos. Viena no darāmajām lietām – tev vairāk jākomunicē ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgi uzskati un domāšanas veids. Kopā jūs esat neuzveicami.

Auns

Neļauj negatīvai domāšanai tevi uzveikt jau nedēļas sākumā. Koncentrējies uz to, kas tev padodas, un uzticies, ka planētas tevi vedīs pareizā virzienā. Šodienas Saules-Plutona saikne mudina tevi būt oriģinālam, izcelties starp visiem.

Vērsis

Tas, kas notiks šodien, var nelikties pārāk nozīmīgi, bet tas ir tāpēc, ka nesaskati visu no putna lidojuma. Nekad nešaubies, ka esi uz pareizā ceļa. Jo tieši šaubas liek izdarīt nepareizas izvēles.

Dvīņi

Tev var likties, ka tev ir gana daudz enerģijas, bet patiesībā tavas fizizskās baterijas ir gandrīz tukšas, tāpēc neuzņemies jaunus pienākumus. Par spīti tam, ko saka daži cilvēki, tev nav jādedzina svece no abiem galiem. – tikai no pareizā.

Vēzis

Tev šodien netrūks pašpārliecinātības, bet būs grūtāk atrast veselo saprātu. Pārliecinies, ka zini, uz ko paraksties, pirms piekrīti piedalīties ar naudu vai palīdzību kādā radošā projektā, kuru kontrolē citi cilvēki. Ne viss ir tik labi, kā izklausās.

Lauva

Saules un Plutona saikne līdz ar nedēļas sākšanos nes tev vēstījumu – tev ir jāatrod harmonisks veids, kā apvienot savu mājas un darba dzīvi. Ir nepieciešamas izmaiņas, lai atjaunotu sava veida līdzsvaru. Atrodi savu ritmu un turies pie tā.

Jaunava

Dziļi iekšienē tu esi nedaudz nemierīgs par virzienu, kurā šķiet, dodas tava dzīve. Ar šo domu galvā neuzsāc šodien neko jaunu, vienkārši tāpēc, ka jūti nepieciešamību pēc pārmaiņām. Tavam progresam jābūt evolucionāram, nevis revolucionāram!

Svari

Kāds izaicinājums liks tev pārkāpt saviem šaurajiem ierobežojumiem, kurus pēdējo nedēļu laikā esi uzlicis pats sev. Neuztraucies, ja domā, ka nespēsi to paveikt – tu atradīsi apslēptos talanta un enerģijas resursus. Nenovērtē sevi par zemu.

Skorpions

Līdz ar Saules saikni ar tavu valdnieku Plutonu, tu pieredzēsi lielu devu ar enerģiju un entuziasmu. Tomēr tev stingri tiek ieteikts pabeigt to, ko esi iesācis pirms ķerties pie kaut kā jauna. Tu esi paveicis vairāk nekā pusi, kāpēc apstāties tagad?

Strēlnieks

Liela virziena maiņa nav nepieciešama, par spīti tam, ko daži cilvēki tev saka. Viss, kas tev ir nepieciešams – nedaudz lielāka ticība savām spējām. Nekādā ziņā tavi sāncenši nav radošāki par tevi, tu esi pats savā līgā.

Mežāzis

Neļauj citiem pierunāt tevi darīt kaut ko, kas tevi piesies uz nedēļām vai pat mēnešiem. Tev ir pašam savas intereses un mērķi, kurus vēlies sasniegt, un tev tie ir jāliek pirmajā vietā – šodien un ikkatru dienu. Protams, palīdzi citiem, ja tam atliek laiks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētas tevi brīdina, ka esi sevi pārāk smagi spiedis strādāt. Tev ir jāpiebremzē. Tas nebūs viegli, jo spēka planēta Plutons nedēļas sākumā ir spēcīgs, tomēr vēlams šajā padomā ieklausīties. Iemācies pateikt “nē” – no sirds.

Zivis

Pienāk laiki, kad pārāk daudz uztver kā pašsaprotamu, un planētas brīdina, ka šis varētu būt viens no tiem. Tu, iespējams, domā, ka vari izvairīties no kaut kāda veida pienākuma vai uzdevuma, bet, ja tā izdarīsi, sekas varētu būt šausmīgas. Paveic to nekavējoties!

LA.lv