Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.septembrim. Ja spēj vizualizēt, vari radīt! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Neptūns, iztēles planēta, šogad tavā dzimšanas dienā ir spēcīgs, tāpēc ieklausies tajā, ko saka tava iekšējā balss, un tad rīkojies, it kā tā būtu visdabiskākā lieta uz pasaules. Viss ir iespējams. Ja tu to vari vizualizēt, tu to vari radīt – tas tiešām ir tik vienkārši. Lieki nesarežģī dzīvi pats sev.

Auns

Tu šodien neapzinoties, kā, bet uzreiz zināsi, ja kāds cilvēks melo. Nav svarīgi, cik pārliecinoši izturas noteikti cilvēki, muļķīgi būtu nepaklausīt saviem instinktiem, kad pat garīgie un emocionālie trauksmes zvani ir sākuši zvanīt. Izvairies no cilvēkiem, kuru klātbūtnē jūties nēerti.

Vērsis

Vissvarīgākais šodien ir atrast laiku lietām, kuras pats vēlies darīt. Jo vairāk citi mēģina tevi piesiet pie plāniem un solījumiem, kuri nav tevis izvēlēti, jo skaļāk tev ir jāsaka ”nē”. Tā ir tava dzīve un tavi lēmumi, tāpēc pieņem tos pats!

Dvīņi

Tu varbūt arī domā, ka zini visu par draugu vai kolēģi, bet turpmākajās 24 uzzināsi kaut ko tādu, ko nekad pat uzminējis nebūtu. Izskatās, ka viņiem arī ir apslēptie dziļumi – tāpat kā tev. Tas, protams, nav slikti, tieši pretēji!

Vēzis

Vissvarīgākais šobrīd ir nesamierināties ar vecajām metodēm, kā paveikt lietas. Kaut kas, ko dzirdēsi vai redzēsi, stimulēs tavu iztēli un liks saprast, ka ir ļoti daudz veidu, kā tu vari padarīt savu dzīvi interesantāku. Neieslīgsti rutīnā, meklē jaunus ceļus!

Lauva

Piepeša atklāsme par naudas problēmām pārliecinās tevi, ka nav par ko uztraukties. Taču citiem nebūs tik ļoti paveicies, un viņi skraidīs apkārt kā bezgalvainas vistas. Dari ko vien spēj, lai viņus nomierinātu.

Jaunava

Saskaņā ar planētām tu pārāk centies izprast kaut ko, kas savā būtībā ir pavisam vienkārša situācija. Lai arī ko tu šodien darītu, centies neiekļūt mazsvarīgos strīdos – taupi enerģiju un kaisli patiešām nozīmīgām lietām.

Svari

Svari ir līdzsvara zīme un turpmākajā diennaktī tev ir jāatrod veids, kā rast līdzsvaru starp savu galvu un sirdi. Kaut kas var izklausīties loģisks un saprātīgs, bet, ja tava iekšējā balss mudina tevi būt piesardzīgam, tad nekādā gadījumā to neignorē!

Skorpions

Projekts, pie kura tu kādreiz tik dedzīgi strādāji, acīmredzami vairs nekustas uz priekšu, tāpēc visprātīgākais būtu to izmest miskastē. Tas var izklausīties nežēlīgi, bet tu nevari atļauties būt sentimentāls. Iemācies no tā, ko vien vari, un turpini savu ceļu.

Strēlnieks

Ko tu vari darīt, lai padarītu pasauli par labāku vietu? Ko tu vari darīt, lai radītu pozitīvas izmaiņas cilvēku dzīvē? Planētas ziņo, ka tu turpmākajās dienās vari būt visa labā vairotājs. Kā? Rīkojoties saskaņā ar saviem augstākajiem principiem.

Mežāzis

Tev ir jāpiepilda solījums, kuru devi jau pirms kāda laika, pat ja tas nozīmē, ka tev ir jāmaina savi plāni vai jālaiž garām kāds saviesīgs pasākums, kuru gaidīji. Tava reputācija var strauji kristies, ja neturēsi savu vārdu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tikai tas, ka neizdevās sasniegt mērķi, nenozīmē, ka izgāšanās ir visaptveroša. Tieši pretēji, tas nozīmē, ka ar šo pieredzi svaigā atmiņā, nākamreiz tev noteikti viss izdosies! Piecelies no peļķes, noslaukies un mēģini vēlreiz!

Zivis

Pārāk daudz nesautraucies, kā paveiksi to, kas ir jāpaveic, vienkārši sāc savu dienu ar smaidu un ļauj savai intuīcijai sevi vadīt. Šis tev ir viens no gada labākajiem posmiem, tāpēc nepadari to bezjēdzīgi sarežģītu. Viss ģeniālais ir vienkāršs!

LA.lv