Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8. aprīlim. Paveiksi daudz, ja rīkosies apdomīgi!0

Dienas noskaņa

Daudzām horoskopa zīmēm 8. aprīlis sola savdabīgu iekšēja miera un enerģijas apvienojumu. Tas nozīmē, ka spēsi paveikt daudz, neradot lieku kņadu un satraukumu savā tuvākajā apkārtnē. Un par to radinieki un draugi jutīsies pateicīgi, jo arī viņiem veicami pašiem savi lieli darbi.

Auns

Esi piesardzīgs, šodien ir liela iespēja pateikt kaut ko lieku visnepiemērotākajā brīdī. Starp apkārtējiem cilvēkiem var atrasties ļoti jūtīgas būtnes. Pēc tam izlūgties piedošanu var būt ārkārtīgi grūti!

Vērsis

Šodien tavā rīcībā var atrasties tik lieli resursi, ka pat nesapratīsi, kā tos vislabāk izmantot. Tomēr labāk rīkojies uzreiz, citādi var izrādīties, ka cits izrādās veiklāks un tev iet gar degunu lieliska iespēja piepildīt savus sapņus.

Dvīņi

Tevī ir pamodies kāds pavasara zvērs. Varbūt lācis? Ja nevēlies problēmas ar veselību, labāk izlaid šo dzīvnieku izskrieties svaigā gaisā. Sēdēšana mājās uz dīvāna un televīzijas skatīšanās piestāv ziemai, nevis svaigajam pavasara laikam.

Vēzis

Šodien tev būs grūti noticēt visam, ko tev stāsta. Tev taisnība – liela daļa no tā izrādīsies tenkas un pat apmelojumi. Tāpēc labāk vienkārši ignorē sliktas ziņas. Ja tās būs patiesas, no citiem avotiem nākamajā nedēļā saņemsi apstiprinājumu. Bet pagaidām dzīvo mierīgi.

Lauva

Tas, ko tu tiek vieglprātīgi uzskati par nelielu traucēkli, kuram nav vērts pievērst uzmanību, ļoti drīz var kļūt par ievērojamu problēmu. Tāpēc labāk parūpējies par šī jautājuma atrisināšanu jau tuvākajā nākotnē, vēlāk tas būs grūtāk.

Jaunava

Šodien, iespējams, nedaudz sabojāsi savu reputāciju. Lai no tā izvairītos, centies nerunāt par jautājumiem, kurus nepārzini, īpaši pašapzinīgā tonī. Labāk paklausies, ko runā citi, un ievāc papildu informāciju!

Svari

Svari šodien jutīsies nīgri un neapmierināti ar visu un visiem. Lai neizpelnītos īgņas slavu, pacenties pasmaidīt, pat ja negribas. Redzēsi, garastāvoklis uzlabosies!

Skorpions

Skorpionam labas ziņas – beidzot pienākusi diena, kad varēsi likt citiem dejot pēc savas stabules. Izdomā taktiku un stratēģiju, kā no šīs situācijas gūt pēc iespējas vairāk labuma.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien izdosies atrast līdzsvaru starp mieru un enerģisku darbību. Tu esi lielisks, gan darbojoties viens pats, gan kopā ar citiem. Ideāls brīdis, lai mainītu kaut ko svarīgu, par ko jau sen biji aizdomājies.

Mežāzis

Pamēģini iestāstīt draugiem un tuviniekiem, ka pat acīmredzamās lietās var slēpties dziļa jēga, kuru atklāt ir cienījams un izglītojošs uzdevums.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien atstarpe starp idejas rašanās brīdi un tās īstenošanu var strauji samazināties. Tas nav uz ilgu laiku, izmanto šo maģisko mirkli. Ja gadījumā nav pie rokas savu ideju, izmanto svešas!

Zivis

Zivis šodien būs noskaņotas romantiski. Paskaties apkārt, pameklē apkārtējā pasaulē poēziju. Meklē rūpīgi, varbūt tā tepat aiz aizkariem vai zem dīvāna paslēpusies. Neatradīsi, vismaz putekļus noslaucīsi!

LA.lv