Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.decembrim. Saglabā vēsu prātu! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šodien Auniem visu laiku būs teicams noskaņojums. Darbā viss ritēs kā pa sviestu. Dvēselē iemājos miers un līdzsvars.

Vērsis
Kritiska diena. Panākumus gūs tikai tie Vērši, kuri spēs ar skaidru prātu novērtēt situāciju. Šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus, kā arī doties komandējumos, tie būs neveiksmīgi. Dienu pavadi ar bērniem, tuviem cilvēkiem un labiem draugiem.

Dvīņi
Ir tāds sakāmvārds: “Klauvējiet, tad jums taps atvērts”. To šodien nāksies atcerēties. Tavs profesionālisms un prasme atrast izeju no pašām negaidītākajām situācijām palīdzēs tikt galā ar visām problēmām.

Vēzis
Vēžiem šodien vajadzēs atrisināt ļoti svarīgu uzdevumu, no kura atkarīgs daudzu cilvēku darba rezultāts. Zvaigznes iesaka šodien izvairīties no lielas fiziskās slodzes, jo pastāv risks sastiept muskuli vai iegūt citu nepatīkamu traumu.

Lauva
Tu ļoti daudz domā. Centies attiekties pret cilvēkiem un lietām vienkāršāk. Neizdevās, tad Dievs ar viņu. Pacenties uzlabot savu dzīvi un neuzdod jautājumus – kāpēc, kamdēļ. Atbrīvo sevi no sirdsapziņas pārmetumiem.

Jaunava
Diena solās būt pilna ar vilšanos un konfliktiem. Jebkurš, pat niecīgākais strīds ar tuviem cilvēkiem var izraisīt neparedzamas sekas un pat beigties ar attiecību pārtraukšanu. Lai no tā izvairītos, tev nāksies apvaldīt savu lepnumu. Bet – ja tu esi vainīgs, tad palūdz piedošanu. Tava cēlsirdība un pacietība palīdzēs saglabāt mieru un omulību ģimenē. Sievietēm Jaunavām nevajag izveidot jaunas pazīšanās, tās var novest pie vilšanās.

Svari
Dzīves potenciāls būs augstā līmenī. Iespējams, vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņems interesantu finansiālu piedāvājumu. Lai gan šī lieta būs riskanta, tā sola nest prāvu peļņu. Šī ir ļoti veiksmīga diena romantiskiem randiņiem un sadzīves tehnikas iegādei. Šodien var rasties nelielas nepatikšanas, taču tu tiksi ar tām galā ar draugu un tuvinieku palīdzību.

Skorpions
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāsagatavojas nopietnām problēmām. Iespējami sarežģījumi attiecībās ģimenē, kā arī var saasināties slimība, kas sen nebija likusi par sevi manīt. Šodien neieguldi naudu dažādos finanšu darījumos un pacenties kompensēt uzmanības trūkumu ģimenē. No tevis būs nepieciešama daiļrunība un intuīcija. Pamēģini šodien saplānot kopēju ģimenes atpūtu svaigā gaisā.

Strēlnieks
Strēlniekiem vēlams šo dienu veltīt darbam ar dokumentāciju. Rūpīga šo svarīgo dokumentu analīze palīdzēs saprast, kad un kurš brīdī esi pieļāvis kļūdas darbā.

Mežāzis
Šodien ir ideāls laiks, lai atbrīvotos no kompleksiem un kaitīgajiem ieradumiem. Palasi grāmatas vai noskaties labu filmu.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Pacenties kārtīgi izgulēties, lai labi justos un varētu pašrealizēties. Auto transporta īpašnieki šodien nodosies mašīnas remontam vai arī izlems, ka vēlas iegādāties jaunu un mūsdienīgāku spēkratu.

Zivis
Visi apkārt uzskata tevi par cilvēku ar riebīgu raksturu. Pacenties pierādīt, ka tas tā nav. Izvērtē savu uzvedību un mēģini neuzspiest savu gribu draugiem un tuviniekiem, citādi pastāv iespēja viņus zaudēt.

LA.lv