×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 8.decembrim. Saglabā vēsu prātu!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Šodien Auniem visu laiku būs teicams noskaņojums. Darbā viss ritēs kā pa sviestu. Dvēselē iemājos miers un līdzsvars.

Vērsis
Kritiska diena. Panākumus gūs tikai tie Vērši, kuri spēs ar skaidru prātu novērtēt situāciju. Šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus, kā arī doties komandējumos, tie būs neveiksmīgi. Dienu pavadi ar bērniem, tuviem cilvēkiem un labiem draugiem.

Dvīņi
Ir tāds sakāmvārds: “Klauvējiet, tad jums taps atvērts”. To šodien nāksies atcerēties. Tavs profesionālisms un prasme atrast izeju no pašām negaidītākajām situācijām palīdzēs tikt galā ar visām problēmām.

Vēzis
Vēžiem šodien vajadzēs atrisināt ļoti svarīgu uzdevumu, no kura atkarīgs daudzu cilvēku darba rezultāts. Zvaigznes iesaka šodien izvairīties no lielas fiziskās slodzes, jo pastāv risks sastiept muskuli vai iegūt citu nepatīkamu traumu.

Lauva
Tu ļoti daudz domā. Centies attiekties pret cilvēkiem un lietām vienkāršāk. Neizdevās, tad Dievs ar viņu. Pacenties uzlabot savu dzīvi un neuzdod jautājumus – kāpēc, kamdēļ. Atbrīvo sevi no sirdsapziņas pārmetumiem.

Jaunava
Diena solās būt pilna ar vilšanos un konfliktiem. Jebkurš, pat niecīgākais strīds ar tuviem cilvēkiem var izraisīt neparedzamas sekas un pat beigties ar attiecību pārtraukšanu. Lai no tā izvairītos, tev nāksies apvaldīt savu lepnumu. Bet – ja tu esi vainīgs, tad palūdz piedošanu. Tava cēlsirdība un pacietība palīdzēs saglabāt mieru un omulību ģimenē. Sievietēm Jaunavām nevajag izveidot jaunas pazīšanās, tās var novest pie vilšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+