Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.jūlijam. Piemiedz ar aci pasaulei! 2

Foto – Fotolia

Auns

Atturies no atklātības saskarsmē ar kolēģiem. Komunicējot neparedzētos apstākļos, tu vari izpļāpāt kaut ko lieku. Šī informācija var tikt izmantota pret tevi.

Vērsis

Vajag tikai nedaudz pamainīt savu domu gaitu un kustības virzienu, lai vesela virkne problēmu izzustu no tavas dzīves. Jaunas interesantas iepazīšanās paplašinās tavu draugu un interešu loku. Tev būs labas perspektīvas sava garīgā un radošā potenciāla attīstīšanai.

Dvīņi

Godīgums – lūk, tava šīs dienas devīze. Ja krāpsies un izmantosi viltīgus paņēmienus, tas tev atspēlēsies. Šodien tev var rasties vienkāršas un vienlaikus ģeniālas idejas, kuras noteikti vajag īstenot. Var plānot jaunas lietas un tikties ar dažādiem cilvēkiem. Diena kopumā būs laba.

Vēzis

Šodien iespējami gan piedzīvojumi, gan negaidīti pavērsieni tavā liktenī. Stipri pieaugs nervu slodze, taču tas netraucēs tavai veselībai un darbaspējām. Pastāv iespēja, ka izcelsies konflikti gan darbā, gan mājās. Ja kādam izdosies ievilkt tevi attiecību skaidrošanā, pacenties nepazemoties līdz kliegšanas līmenim. Šodien redzēts sapnis sola drīz piepildīties. Ja tu sapnī redzēji augļus, tas nozīmē izveseļošanos, ja esi saslimis.

Lauva

Diena solās būt labvēlīga. Iespējams, tev nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, bet nebaidies, rīkojies aktīvi. Šodien nevajag iesaistīties strīdos ar otro pusīti vai tuviniekiem, pacenties saglabāt aukstasinību. Šodien nav ieteicams doties komandējumā vai ceļojumā. Apciemo savus vecākus.

Jaunava

Šodien Jaunavas šķitīs īpaši pievilcīgas pretējā dzimuma acīs. Lieliska pašsajūta un pārliecība par sevi dos iespēju piesaistīt tev simpātiska cilvēka uzmanību.

Svari

Vari mierīgi uzelpot – melnā strīpa ir beigusies. Lai kam tu neķertos klāt, tev viss izdosies. Šodien var piepildīties pašas lolotākās vēlēšanās. Noteikti pavadi romantisku vakaru ar savu otro pusīti, bet tad, ja tev tādas pagaidām nav, tad, iespējams, šodien tu viņu satiksi.

Skorpions

Šodien, iespējams, tev neizdosies izvairīties no nelielām nepatikšanām. Taču pacenties aizstāvēt savu viedokli un nenodod sevi. Ja tev izdosies uzvarēt agresiju un ar skaidru skatu palūkoties uz dzīvi, uzvara tev ir garantēta. Un nākotnē tu uz ilgu laiku nodrošināsi sev mierīgu dzīvi.

Strēlnieks

Turpmāko dienu notikumi parādīs, cik pareizi bija tavi lēmumi. Pat tad, kad notiekošais tevi neapmierina, pacenties nenervozēt un nekrist panikā. Neviens nesāks apšaubīt tavu godīgumu. Tagad galvenais ir ļaut, lai viss rit savu gaitu. Viss būs labi!

Mežāzis

Mežāžiem vēlams šo dienu veltīt darbam ar dokumentiem. Rūpīga šo svarīgo dokumentu analīze palīdzēs precīzi izgaismot, kurā brīdī tu darbā esi pieļāvis kļūdas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Brauciens pa amerikāņu kalniņiem tavā dzīvē drīz beigsies, un rītdien tev sāksies mierīgāks periods. Esi savaldīgs un mierīgs, ilgi vairs nav jāgaida.

Zivis

Šīs zīmes cilvēkiem šodien nevajag tuvu ņemt pie sirds problēmas, kas var rasties. Viss pāries, lai gan tev vajadzēs pielikt ne mazums pūļu. Darbā pacenties izvairīties no konfliktiem ar priekšniecību. Finansiālais stāvoklis šodien solās būt stabils.

Avots: “mlady.net”

LA.lv