Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.martam. Neslēp, ko vēlies sasniegt! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev būs nepieciešams mīļoto cilvēku un draugu atbalsts, ja turpmākā gada laikā vēlies dot pasaulei savu ieguldījumu, tāpēc esi sabiedrisks un atvērts pret viņiem neslēp, ko vēlies sasniegt. Viņi noteikti tev jutīs līdzi un izpalīdzēs.

Auns

Neiznieko laiku uztraucoties, ka tev var nebūt nepieciešamās prasmes vai pieredze, lai veiksmīgi paveiktu jaunu uzdevumu vai pienākumu – citiem ir ticība tevī un tāpēc tev ir jātic pašam sev. Pierodi spēlēt lielāku lomu dzīvē nekā līdz šim.

Vērsis

Tev šodien var nākties darīt kaut ko, kas ne pārāk ies pie sirds mīļotajiem, bet tu zini, ka tas ir jāpaveic, tāpēc ignorēsi jebkādu tavā virzienā raidītu kritiku. Dažreiz tava stūrgalvība var nest patiešām lielu labumu!

Dvīņi

Tev šobrīd, šķiet, dalās domas, kurā virzienā būtu jādodas. Vislabākais rīcības plāns būtu nogaidīt līdz nedēļas beigām, kad atgriežas tava pašpārliecinātība un pastāv lielāka iespēja, ka veiksi pareizo lēmumu.

Vēzis

Var likties, ka tavs liktenis ir citu cilvēku rokās, un tā varbūt ir, bet tas nav iemesls uztraukties. Tieši pretēji, ja tu šodien ļausi partneriem pieņemt lielos lēmumus, tu būsi ieguvējs gan profesionālā, gan finansiālā ziņā.

Lauva

Tev šodien radīsies iespēja uzlabot savu pozīciju, bet tāpēc, ka tava veiksme nāk uz kāda cita rēķina, tu vilcināsies izmantot izdevību. Tas ir ļoti cēli no tavas puses, bet ne pārāk gudri. Vienmēr būs vinnētāji un zaudētāji.

Jaunava

Tu, šķiet, šobrīd padodies muļķīgām bailēm un fantāzijām, un tā šodien varētu būt problēma. Lai arī kurp tu dotos, ko darītu un ar ko nāktos tikt galā, esi mierīgs un pārliecināts, ka esi aizsargāts, tāpēc neļauj savai fantāzijai sacelt dumpi.

Svari

Venera, tavs valdnieks, pārvietojoties šodien ietekmēs tavu labklājību, padarot šo par ideālu laiku, lai sekotu līdzi savai veselībai un formai un izlemtu, kādas pārmaiņas ir nepieciešamas. Tām tomēr nav jābūt pārāk drastiskām.

Skorpions

Tu vari vēlēties pakalpot citiem, bet pārliecinies, ka viņi vēlas, lai viņiem palīdz, pirms investē savu laiku un enerģiju. Šodien domā vairāk par savām vajadzībām, it īpaši par radošajām un romantiskajām.

Strēlnieks

Kas dienas sākumā izskatās pēc izgāšanās, uz dienas beigu pusi izskatīsies jau pēc panākuma. Kā arī, ja ieklausīsies tāda drauga padomos, kuram ir labi sakari, tu varētu nopelnīt diezgan nopietnu naudas summu.

Mežāzis

Visa pasaule tagad varētu būt pret tevi, un tevi tas nemaz neuztrauktu – tava pašpārliecinātība ir nesatricināma. Tikai esi uzmanīgs, ka nepārcenties un neradi sāncenšus tur, kur tādi neeksistē. Pārliecība ir viena lieta, bet iedomība ir pavisam kaut kas cits.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev šodien radīsies vairāk nekā viena izdevība paspīdēt, un tu varētu arī nopelnīt naudu. Vienīgās briesmas pastāv tajā, ka vari pārāk uzticēties un piekrist kādu atbalstīt finansiāli, kad nepastāv nekādas garantijas, ka jebkad atkal redzēsi savu naudu.

Zivis

Venera, harmonijas planēta, šodien pārvietojas uz tavu zīmi un gandrīz nekavējoties tu jutīsi atvieglojumu. Vai kaut kas patiesībā ir mainījies? Fiziski, visticamāk, ka nē, bet garīgi un emocionāli tu esi daudz līdzsvarotāks.

LA.lv