Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.septembrim. Nekas tev nebūs liegts! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ja pēdējais gads bijis vērošanas un nogaidīšanas laiks, turpmākais būs darbības un panākumu gads. Lai arī tu vēlētos mīlestību vai slavu un bagātību, nekas tev nebūs liegts – ja tu to būsi sūri un grūti nopelnījis.

Auns

Neviens nešaubās par tavu apņēmību, bet vai tu esi apņēmies sasniegt pareizos mērķus? Planētas brīdina, ka tev nevajadzētu tēmēt uz konkrētu mērķi, tikai tāpēc, ka to no tevis sagaida. Esi patiess pret savu Auna dabu – ignorē tos, kas tevi aizkavē.

Vērsis

Negaidi atļauju, lai izdarītu kaut ko tādu, kas instinktīvi tev liekas pareizs. Pat vislaipnākajam Vērsim vajadzētu būt neatlaidīgākam, kad ir jātiecas pēc vispārēja augstākā labuma. Un atceries, ka vislabākais veids, kā kaut ko paveikt, ir ķeroties tam klāt, nevis tikai domājot par to.

Dvīņi

Tu šodien vari atļauties uzņemties pāris riskus, kad sirdslietas ir uz likmes. Nebaidies atklāt savas dziļākās jūtas tam cilvēkam, pēc kura atzinības tu alksti – viņš, visticamāk, atbildēs ar to pašu.

Vēzis

Ja gadījušās kādas ķibeles, pozitīva attieksme bieži vien ir pietiekama, lai pavērstu visu pretēji, tāpēc šodien skaties uz gaišo pusi un neuztraucies par rītdienu. Ar tavu pašpārliecinātību vajadzētu būt gana, lai tiktu cauri šim grūtajam posmam.

Lauva

Ne visas pārmaiņas ir graujošas – dažreiz tās ir vislabākais, kas varētu notikt. Saglabā šodien šo domu galvā, ja jūti, ka viss virzās pārāk ātri. Pirms nedēļa būs beigusies, tev liksies, ka viss nenotiek pietiekami ātri.

Jaunava

Tev nepatīk redzēt, kā cilvēki, kuri tev rūp, padara sevi par muļķiem, bet šķiet, ka viņi ir diezgan cieši apņēmušies to panākt. Ko gan tu vari padarīt? Palīdzi viņiem, ja vien vari, bet atceries, ka cilvēki vislabāk mācās paši no savām kļūdām.

Svari

Ir vieglais ceļš un ir grūtais ceļš, kā tu vari nonākt savā gala mērķī. Vieglais ceļš ir sadarboties ar cilvēkiem, ar kuriem ne vienmēr sanāk labi sadzīvot. Grūtais ceļš ir mēģināt visu izdarīt pašam. Jebkurā gadījumā nonāksi pie mērķa.

Skorpions

Šķiet, tevi sāk mākt šaubas par kaut kāda veida plānu vai projektu. Jā, tas būs grūtāk nekā gaidīji. Tici savām spējām un esi gatavs strādāt smagāk nekā visi citi. Galu galā tu būsi uzvarētājos.

Strēlnieks

Jā, tu esi ļoti neatkarīgs, bet ir dažas lietas, kuras vari izdarīt tikai esot komandā. Tu vari būt nepatiecīgs un vēlēties sākt visu jau tagad, bet, kamēr tavi līdzgaitnieki nebūs gatavi, nekāds lielas progress nesanāks.

Mežāzis

Pat visambiciozākie Mežāži šodien būs mierā ar pasauli. Nav svarīgi, cik ļoti tevi provocēs, tu pat netērēsi laiku, lai reaģētu. Rītdien tomēr būs cits stāts. Daži cilvēki var nožēlot savu vārdu izvēli.

Ūdensvīrs

Šobrīd ar tavu pasauli viss ir kārtībā vai vismaz tā vajadzētu būt. Saule un Venera tevi ietekmē tik pozitīvi, ka spēsi saskatīt pozitīvo un smieklīgo pusi gandrīz jebkurai situācijai. Dodies pasaulē un izpriecājies pēc sirds patikas.

Zivis

Rīkojies ar pieņēmumu, ka neeksistē tāda lieta kā nejaušība. Ja šodien notiek kaut kas neparasts, tad tam noteikti ir iemesls, un tavs uzdevums ir to noskaidrot. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tas varētu būt noderīgi un pavisam noteikti interesanti.

LA.lv