×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. oktobris, 2013
Drukāt

Horoskopi 14.10.2013. – 20.10.2013.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Jauni draugi, kontakti, tikšanās. Var gadīties, ka galvu sagroza kāda visai pievilcīga pretējā dzimuma būtne, taču gudri darīs tie jau aizņemtie Auni, kas šajā ziņā turēsies pie tā, kas viņiem jau ir. Piemērots laiks kāda sen lolota plāna realizēšanai.

Vērsis | Spēja atstāt iespaidu uz apkārtējiem spēcīgāka nekā parasti, tādēļ daudz ko var izdoties nokārtot neformālā gaisotnē. Piemērots laiks savu ieceru meklējumiem, var arī gadīties kāds negaidīts papildinājums maciņam. Vientuļajiem Vēršiem laiks mīlestībai.

Dvīņi | Planētas labvēlīgas zināšanu gūšanai un redzesloka paplašināšanai. Piemērots laiks arī sākt īstenot jau agrāk izlolotus nodomus un plānus. Darba steigā nevajadzētu aizmirst par saviem mīļajiem – laiks piemērots arī ar mājām un ģimeni saistītu jautājumu kārtošanai.

Vēzis | Planētu stāvoklis labvēlīgs, lai uzņemtos vadošo lomu kādā pasākumā, taču jāizvairās no augstprātības, citu viedokļu ignorēšanas un savu iespēju pārvērtēšanas. Mēness un Venera nodrošina spēju piesaistīt pretējo dzimumu, taču mīlestībā var pietrūkt pastāvības.

Lauva | Lauva domā, ka zina, kā padarīt sevi un arī apkārtējos laimīgākus, taču laiks šo nodomu realizēšanai vēl nav pienācis. Tā vietā planētas labvēlīgas kārtējo darbu darīšanai, kā arī nākotnes plānošanai. Naudu šonedēļ labāk pietaupīt.

Jaunava | Šonedēļ vislabāk peldēt pa straumi. Planētas labvēlīgas jaunas informācijas gūšanai, taču gūtās zināšanas noderēs drīzāk redzesloka paplašināšanai un intereses apmierināšanai, nevis profesionālo pienākumu veikšanai. Jāizvairās no haosa domās un jūtās.

Svari | Visās lietās ieteicams meklēt jaunus ceļus problēmu risināšanai, taču svarīgu lēmumu pieņemšanu labāk atlikt. Planētas labvēlīgas attiecību stiprināšanai ar tiem, kas mīļi un dārgi, bet dibināt jaunas pazīšanās un kontaktus nebūs viegli.

Skorpions | Planētas labvēlīgas cītīgam darbam un izplānotā realizēšanai. Šonedēļ labāk būt nedaudz konservatīvam – jaunās idejas un metodes var likties pievilcīgas, tomēr var saturēt arī kādu slēptu trūkumu. Piemērots laiks apkārtējo pārliecināšanai par savas rīcības un uzskatu pareizību.

Strēlnieks | Strēlnieks šonedēļ būs mīlēts un cienīts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Planētas vairāk labvēlīgas ar mākslu un kultūru saistītiem Strēlniekiem, tomēr visiem piemērots laiks ienākumu vairošanai. Jāizvairās no pārsteidzīgas un neapdomīgas rīcības.

Mežāzis | Laiks cītīgam un plānveidīgam darbam, taču svarīgi saprast, kas šobrīd ir galvenais. Jaunus ceļus šobrīd labāk nemeklēt, bet pieturēties pie jau zināmā un pārbaudītā. Mājās un ģimenē jāsargājas no savas gribas uztiepšanas un nevajadzīgas agresivitātes.

Ūdensvīrs | Arī Ūdensvīram labāk turpināt un pabeigt iesākto, nevis sākt ko jaunu, bet brīvo laiku veltīt nākotnes plāniem un arī tiem, kas mīļi un dārgi. Planētas labvēlīgas jau esošas mīlestības stiprināšanai un spodrināšanai. Darbs kolektīvā veiksies labāk nekā vienatnē.

Zivis | Planētas labvēlīgas cītīgam un plānveidīgam darbam, taču sākt ko jaunu šobrīd labāk nevajadzētu. Nav izslēgts, ka izdosies plūkt jau agrāk padarītā augļus un nedaudz nostiprināt savu finansiālo stāvokli. Mīlas lietām labvēlīgs laiks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+