Horoskopi un mistika

Cepinās saule un kaislības. Attiecību horoskops 6. – 12. jūlijs 0

Foto-Shutterstock

AUNS

Nedēļas iespējams piedzīvot cīniņu par varu gan mājās, gan darbā. Runa būs par hierarhiju. Trešdien silti iesakāms vairāk laika atvēlēt ģimenes sarunām, pārskatīt īpašuma un saimniecības lietas. Ceturtdien un piektdien Auniem izcili palīdzēs intuīcija. Labvēlīgs laiks romantikai. Brīvdienās var būt vairāk kaislību ap naudas un tauku podu.


VĒRSIS

Nedēļas sākumā mājinieki var parādīt savu nešpetno raksturiņu. Iesakāms lieki nekaitināt. Sākot no trešdienas, daudzi Vērši būs aizņemtāki ar randiņiem un garākām sarunām. Svarīgāk būs uzturēt labas attiecības ar radiem. Ceturtdien un piektdien spīdēs veiksmīgas zvaigznes ceļojumiem, draugu būšanai. Brīvdienas apvīs kaprīzes.


DVĪŅI

Pirmdienā esi piesardzīgs izteikumos un nemētājies ar vārdiem. Tas var tikt izmantot pret tevi! Otrdienā lieti noderēs vairāk pacietības. Sākot no trešdienas, Dvīņu vadošā planēta, Merkurs, mainīs atrašanās vietu zodiakā, tādējādi aicinot kļūt ģimeniskākiem un saimnieciskākiem. Nedēļas otrā pusē iesakāms pietaupīt spēkus, atpūsties tuvāk dabai.


VĒZIS

Emocionāls nedēļas ievads, kad iespējamas dažādas provokācijas un izaicinājumi. Lielākas kaislības, pat greizsirdības scēnas, var virmot arī partnerattiecībās. Nedēļas vidū ne vienam vien aktīvāka kļūs sabiedriskā dzīvē. Uzmanīgāk ieklausies intuīcijā, it īpaši saistībā ar darba lietām. Brīvdienās dažiem draud pārmērības.


LAUVA

Izaicinošs nedēļas sākums, kad vairāk saudzējama veselība un ģimenes attiecības. Dažas Lauvas var kārdināt netīri, slepeni darījumi. Nedēļas vidus daudziem būs kā radīts ceļojumiem un pasākumiem, kas veldzē dvēseli. Brīvdienās šoreiz trāpīsies vairāk atbildības. Svētdien dārgi maksās lētticība.


JAUNAVA

Pirmdienā apkārt būs jūtamas vairāk provokācijas. Neesi par plāksteri pasaules un radu problēmām! Sākot no trešdienas, ne viena vien Jaunava vairāk alks sabiedriskās dzīves, draugu tuvuma, pikniku un dabas spēku. Vēlams atvēlēt tam laiku. Ceturtdien vairāk cildināma laulības dzīve. Mierpilnas brīvdienas gaidāmas vien retajam.


SVARI

Dinamisks nedēļas sākums, kad darbā dažiem draud lielākas sazvērestības un neformālās varas pārkārtojumi, kas vairos emocionālo spriedzi. Fokusējies uz savām stiprām īpašībām. Trešdien un ceturtdien dažiem gaidāma lielāka romantika mīlas un laulības dzīvē. Nedēļas nogalē šoreiz iespējami lielāki tēriņi.


SKORPIONS

Ne vienam vien gaidāms satraucošs nedēļas sākums, kad gaidāmas kaislības un spēles gan karjeristiem, gan ceļotājiem. Dažiem var būt pagrūtāki saprasties ar vīriešiem – bosiem. Trešdien un ceturtdien gaidāms labvēlīgāks zvaigžņu stāvoklis, kad vieglāk būs īstenot savas ieceres. Brīvdienās prieku būs vairāk, ja no citiem negaidīsi debesmannu.


STRĒLNIEKS

Pirmdienā Strēlniekiem būs tematika par ”mans un tavs”. Daži tamdēļ pat var iekarst strīdu ugunīs. Par laimi – vēsi un ar mieru visi jautājumi būs šķetināmi nedēļas vidū, kad arī būs zīmīgāks laiks ģimenes attiecībām, apvienībām. Piektdien un sestdien darbi un stresi netrūkst. Svētdienā dzīvesbiedrs glaudāms pa spalvai.


MEŽĀZIS

Spīts un paštaisnība nedēļas sākumu var padarīt smagnēju ne vienam vien. Būs Mežāži, kuri var krist kārdinājumā savtīgi izmantot savas varas iespējas. Trešdien un ceturtdien lielāka uzmanība pievēršama ģimenes un laulības dzīvei, dod iespēju izteikties, nākt klajā ar iniciatīvu un priekšlikumiem. Brīvdienās vilinās ērtības, komforts un baudas.


ŪDENSVĪRS

Saistītie raksti

Pirmdien un otrdien vairāk virmos kaislības gan darbā, gan attiecībās. Skaudri būs redzama cīņa par varu, naudu un baudu. Nedēļas vidū uz lauriem nevar snaust uzņēmēji – būs jaunas iespējas nopelnīt. Esi vērīgāks pret jauniešu idejām. Brīvdienas vēlamas ārpus mājas un ierastajām četrām sienām, aiztaupīsies nervi.


ZIVIS

Nedēļas sākumā dažām Zivīm iespējams nemierīgāks prāts darba un bērnu dēļ. Vēro visu lēnprātīgāk un uzmanīgāk! Sākot no trešdienas, pieaugs veiksme gan mīlas, gan naudas lietās. Jautrāk laiks gaidāms tiem, kuri strādā izklaides biznesā un mīl spēles. Brīvdienās iesakāms atturēties no pārmērībām un galējībām. Vidusceļš būs vislabākais.

LA.lv