Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kārosies vairāk brīvības! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim0

Foto: Shutterstock

Auns

Pirmdien būs svinīga noskaņa, dodies, kur vari sevi parādīt un citus apskatīt. Trešdiena būs svarīga diena darbiem, pārskati savus pienākumus, esi rūpīgs un pievērsies detaļām. Nedēļas izskaņā būsi viegli izprovocējams, vairies steigas.

Vērsis

Harmoniskākā diena – trešdiena. Nedēļas otrajā pusē kārosies vairāk brīvības, nepatiks, ja kāds tevi gribēs regulēt. Ilgosies pēc kaut kā aizraujoša un interesanta. Veiksmīga nedēļa intīmajai dzīvei un biznesa aktivitātēm.

Dvīņi

Svarīga nedēļa darbam un veselībai. Nedēļas otrajā pusē iespējama neapdomība, steiga un stress, kas nelabvēlīgi atsauksies uz nervu sistēmu. Toties laba nedēļa attiecībām ar apkārtējiem cilvēkiem, jo īpaši piektdiena un sestdiena.

Vēzis

Gandarījumu un prieku sagādās darbs. Darbā būsi mīlēts un novērtēts par to, ko dari, un arī attiecībās ar kolēģiem vajadzētu visam būt labi. Vairies no neapdomīga azarta, arī mīlas jautājumos nevajadzētu ķert karstu un uzvesties pārgalvīgi.

Lauva

Iespējami negaidīti pavērsieni mājās un konflikti ar ģimenes locekļiem, ja nepratīsi būt savaldīgs. Labvēlīga nedēļa dažādām izklaidēm, koncertu, teātru un aizraujošu pasākumu apmeklēšanai. Iespējams, būs jāpalutina bērni.

Jaunava

Var nākties atlikt vai mainīt plānus. Var tikt atcelts vai gadīties neplānots kāds brauciens. Nedēļas otra puse piemērota mājokļa labiekārtošanai, dekorēšanai, vilinoši var likties oriģināli, ārzemnieciski elementi.

Svari

Pirmdienu pavadi kopā ar interesantu kompāniju. Nedēļas otrajā pusē būs kārdinājums eksperimentēt un baudīt dzīvi. Piektdien un sestdien domāsi, kā sevi iepriecināt. Vērts izmēģināt ko neparastu. Komunikācijā būsi mīļš un jauks

Skorpions

Visticamāk, būsi diezgan stresains un steidzīgs, jo daudz ko vajadzēs paspēt. Iespējami negaidīti notikumi. Naudas lietās vajadzētu veikties labi. Neaizmirsti padomāt arī par sevi un savām vajadzībām. Prioritāšu salikšana atvieglos “cīņu”.

Strēlnieks

Nei­trāla nedēļa. Svarīgi padomāt par veselību, arī emocionālo. Nepārdzīvot par sīkumiem. Pievērs uzmanību savām domām, cik tās ir produktīvas. Citiem cilvēkiem tu liksies harmonisks un pievilcīgs.

Mežāzis

Nedēļa, kad vairāk vai mazāk, bet beidzot būsi mierā ar visu. Jā, uztraukt var sabiedriskie procesi un politika, bet privātajā sektorā – miers un harmonija. Aizvainojumus un dusmas būs viegli atlaist. Pievērsies tagad pats savai iekšējai pasaulei.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas otrajā pusē iespējami negaidīti pavērsieni mājas dzīvē, tāpēc pievilcīgāk šķitīs pavadīt vairāk laiku ar draugiem un līdzīgi domājošajiem. Pats sev būsi svarīgāks nekā citi. Labs laiks, lai nodarbotos ar to, kas pašam tīk.

Zivis

Veiksmīga nedēļa karjerai un atzinības gūšanai, jo īpaši nedēļas otrajā pusē. Vairāk orientēsies uz priekšu un uz nākotni, laiks atmest neveselīgus aizspriedumus, domās atvadies no nevajadzīgas pagātnes. Esi radošs un oriģināls.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies nepārkarst arī vārda tiešā nozīmē! Horoskopi 3.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 2. līdz 8. decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tevi var piemeklēt nejaukas priekšnojautas! Horoskopi 2. decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Vienīgajā kemphila ciematā Latvijā Arnis un Ieva Zundas jauniešiem sniedz māju izjūtu
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Turpmāk valdīs cikloni: laika prognoze 7 dienām
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Pūce sasauc preses konferenci
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Talsos apbrīno un smejas par “meistardarbu”
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
REPORTĀŽA: Kā Sanktpēterburgā atvadījās no Marisa Jansona
2 stundas