Uncategorized

HOROSKOPI 16

23. – 29. septembris


Auns. Nedēļas sākumā Auni būs nodarbināti ar pienākumu veikšanu un pat pamanīsies iesaistīties kādā strīdiņā. Sākot no ceturtdienas līdz sestdienai divtik rūpīgi jāizvērtē, ko runāt un ar ko runāt. Kaislīgāks laiks mīlai un mīlniekiem. Novērtē to kas ir labs un nemoki ne sevi, ne otru ar greizsirdību vai pārmetumiem. 


Vērsis. Šonedēļ var sabiezināties dzīves krāsas pavisam drūmos toņos. Daži gandrīz it visur redzēs problēmas vai iespējamās nepatikšanas. Mēģini novērtēt to, kas tev ir un domā pozitīvi. Ceturtdienas vakarā izmanto piedāvātās iespējas. Nedēļas otrā pusē partnerattiecībās kopā būs dalāms sāls un cukurs. Labāk klāsies Vēršiem, kuri sevi mīl.


Dvīņi. Nedēļas pirmajās dienās daudzus vecākus priecēs jaunākās paaudzes talanta izpausmes. Bet neliela romantikas piedeva partnerattiecībās dos jaunu spēku stiprināt ģimenes saites. Nedēļas otrā pusē vairāk veiksies noslēpumainajiem Dvīņiem. Sestdienā iespējamas vairāk kaislības. Svētdienā uzmanies citus aizvainot. 


Vēzis. Nedēļas sākumā draudzības attiecības joprojām saglabās savu aktualitāti. No tevis tiks prasīts vēl un vēl. Izvērtē rūpīgāk, kuri ir draugi, kuri labuma meklētāji. Ceturtdien un piektdien daudziem Vēžiem būs romantiskāks noskaņojums – jūtas dominēs pār prātu. Brīvdienās gaidāmas vērtīgas sarunas ar zelta jaunatni. 


Lauva. Nedēļas sākums ģimenē būs maigu jūtu un patiesas mīlestības piepildīts, un kā nu ne, mājiniekus sajūsminās Tavi lieliskie panākumi darbā. Jā, Lauvas mierīgāk un pārliecinošāk varēs soļot pa savu sarkano paklāju. Ceturtdien un piektdien pievērs lielāku uzmanību kontaktiem. Labs laiks randiņiem. Brīvdienās neatstāj novārtā attiecības ar ģimeni. 


Jaunava. Veiksmīga nedēļa. Jaunavām būs labvēlīgas iespējas gan par labu naudu īstenot nekustamā īpašuma tirgošanu, gan straujāk virzīt savas labklājības izaugsmi. Trešdien un ceturtdien tiksi vairāk pamanīts un darbi ies no rokas. Brīvdienās savu maku neuztici pārgalvīgajiem šovmeņiem. Svētdienā dažiem gribēsies citus panerrot. 


Svari. Lai sumināti jubilāri un jubilāres! Nedēļa jo īpaši labvēlīga, lai gaviļnieces tiktu lolotas un mīlētas. Ļaujies citiem par jums vairāk parūpēties! Ideāls laiks sabiedriskiem pasākumiem, ballītēm. Šogad noteikti ir vērts rīkot savus svētkus. Īpaši veiksmīga gaidāma ceturtdiena un piektdiena. Brīvdienās jautrāk klāsies laulības dzīvē. 


Skorpions. Sāc pirmdienu agrāk, lai būtu dzīvespriecīgs nedēļas sākums. Vēro pārsteidzošu apstākļu sakritību, tiekoties ar cilvēkiem un kārtojot darba lietas. Sākot no nedēļas vidus, gaidāms īpaši labvēlīgs zvaigžņu stāvoklis. Parūpējies par savu imidžu, esi smaidīgs un ļauj veiksmei sevi mīlēt. Svētdiena tiks nopļāpāta.


Strēlnieks. Nedēļas sākumā daudziem prioritāte būs finanšu pasaules mistiskie labirinti. Šampanietis gaidāms tiem, kuriem risks ir ikdienišķa lieta. Iesakāms vairāk novērtēt sabiedriskās dzīves labumus un draudzības spēku. Ceturtdien draudzējies ar sievietēm. Nedēļas otrā pusē smaidīgāki būs Strēlnieki, kuriem būs savi mazie noslēpumiņi. 


Mežāzis. Atbilstoša nedēļa kopīgam laikam ar ģimeni, ja vien Mežāži savā aizņemtībā atradīs laiku. Bet tas jāieplāno, ierakstot dienas plānotājā. Trešdien un ceturtdien saudzē vairāk veselību, īpaši savu kaklu. Ceturtdien un piektdien labs laiks panākumiem karjeras dzīvē. Tiks dotas jaunas iespējas. Brīvdienās atpūties.


Ūdensvīrs. Šonedēļ no rokas ies organizatoriskie darbi, īpaši, ja iecerēta kāda sieviešu kolektīva ballīte, tad Ūdensvīri nebeigs pārsteigt ar savu izdomu un trakām idejām. Ceturtdien un piektdien priekšniecēm būs lielāka teikšana un vara kā citkārt. Brīvdienas šoreiz var paiet kaislīgākā noskaņā. Labi tiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids un sports. 


Zivis. Dažām Zivīm šīs nedēļas sākums nāks ar spontānu ideju doties tālā ceļā, lielāku uzmanību pievēršot kontaktiem un savai izglītībai. Auglīgs periods māksliniekiem, mūziķiem un citu radošo arodu meistariem īpaši no trešdienas līdz sestdienai. Nedēļas nogalē ieteicams būt lēnprātīgākam naudas tēriņos – ne viss, kas spīd, būs pirkšanas vērts.

LA.lv