×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. septembris, 2013
Drukāt

Horoskopi. 9.09.2013. – 15.09.2013.


Auns | Auns pilns jaunu ideju un nodomu, taču, kaut arī tie ir visaugstākās raudzes, apstākļi nav pārāk labvēlīgi to īstenošanai. Gudri darīs tie Auni, kuri neaizmirsīs savus plānus un pacentīsies tos realizēt drusku vēlāk – kad Marsa un Saturna savstarpējais stāvoklis būs labvēlīgāks. 


 

 

Vērsis | Lai ko arī Vērsis darītu, viņš rīkotos pareizi, ja paļautos uz savu harmonijas izjūtu un intuīciju. Planētas labvēlīgas meklēt ko nebijušu, jaunu un aizraujošu – gan profesionālajā darbībā, gan personiskajā dzīvē.

 

Dvīņi | Laiks jauniem plāniem un nodomiem, arī to realizācijai, taču, pirms ķerties pie lietas, vajadzētu rūpīgi apsvērt ne tikai tūlītējo, bet arī tālāko rezultātu. Labi darīs arī tie Dvīņi, kuri apzināsies katra izteiktā vārda iespējamās sekas.

 

Vēzis | Veiksmīga nedēļa, planētas labvēlīgas visam Vēža darītajam, taču ar vienu noteikumu – ja nekas netiks darīts neapdomīgi un pārliekā steigā. Planētu stāvoklis piemērots protekcijas un augstākstāvošu personu labvēlības izmantošanai.

 

Lauva | Veiksmīga nedēļa, taču tikai tad, ja tiks arī pietiekami cītīgi strādāts, – šobrīd nekas netiks dots par velti. Visās lietās vēlams izmantot jaunas un oriģinālas metodes.

 

Jaunava | Jaunava gūs sekmes, ja vien pati zinās, ko īsti grib, un arī rīkosies pietiekami izlēmīgi, iespējams, pat darot ko tādu, kas var neizpelnīties apkārtējo atbalstu. Nedēļas gaitā iespējami dažādi pārsteigumi, tādēļ jārīkojas pēc apstākļiem.

 

Skorpions | Daudz kas būs atkarīgs tikai no paša. Lai gūtu panākumus, nāksies rīkoties izlēmīgi un aukstasinīgi, iespējams, ne vienmēr tā, kā sagaida apkārtējie, taču saskaņā ar paša sirdsapziņu un pārliecību. Attiecībās ar augstākstāvošiem etiķeti un pieņemtās uzvedības normas pārkāpt gan nevajadzētu.

 

Strēlnieks | Planētas labvēlīgas aktīvām darbībām, taču svarīgi saprast šīs darbošanās mērķi. Veiksmīgs laiks dažādiem jauninājumiem, jaunu un oriģinālu metožu lietošanai, taču neko nevajadzētu darīt neapdomīgi un steigā. Svarīgi ne tikai darīt īstās lietas, bet arī kopā ar īstajiem cilvēkiem.

 

Mežāzis | Var gadīties, ka darba būs vairāk, nekā iespējams paveikt, un pareizi darīs tie Mežāži, kuri vispirms ķersies pie šimbrīžam svarīgākā un pacentīsies arī kādu daļu darba un pienākumu deleģēt citiem.

 

Ūdensvīrs | Ja vien Ūdensvīram izdosies atšķirt lietas, ko viņš var ietekmēt, no tām, kuras nevar, viņš šonedēļ paveiks daudz. Planētas labvēlīgas, lai atteiktos no vecā un savu laiku nodzīvojušā un sāktu ko lielu un nozīmīgu. Lai cik Ūdensvīrs būtu aizņemts, viņš darītu gudri, ja kādu brīdi ziedotu tiem, kas sirdij tuvi.

 

Zivis | Ja vien Zivis būs pietiekami gudras, viņas visu izkārtos tā, lai lielāko daļu darba paveiktu citi. Pašām Zivīm planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar mīlestību un romantiku, kā arī ar naudu. Veselībai ieteicams pievērst pastiprinātu uzmanību un arī emocijas pārlieku apspiest nevajadzētu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+