×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

Horoskopi 9. – 16. janvāris

Auns. Darbā gaidāms dumpinieciskāks gars, kāds darba kolēģis var vēlēties izmērīt tavu pacietības mēru. Taču turpmākajās dienās to apslāpēs jauns radošo spēju un iedvesmas vilnis, kā arī patīkamas ziņas par ienākumu pieaugumu. 


Vērsis. Nebrīnies, ja kādam no vadošajiem kolēģiem var sākt likties, ka parāk daudz saņem. Bet dari, kas darāms, īpaši nedēļas otrajā pusē, kad tavs skaidrais nākotnes redzējums viesīs uzticību apkārtējos. Piemērots laiks darbam ar finašu dokumentiem.

Dvīņi. Strādājošiem Dvīņiem nedēļas otrajā pusē būs labi panākumi darbā, bet tie prasīs daudz pūļu un spēka. Veselība jāuzmana, jo īpaši redzi un dzirdi! Brīvdienās esi kopā ar laulāto draugu, tās solās būt romantiskas un neaizmirstamas.

Vēzis. Esi piesardzīgs pie auto stūres, no rītiem ceļi mēdz būt slideni! Nedēļas otrajā pusē pacenties, tava profesionālā meistarība var tikt dāsni atalgota. Mājinieki tevi uzņems kā varoni un laulātais draugs arī leposies ar lieliskajiem panākumiem darbā.

Lauva. Nedēļas sākumā var rasties iemesls neuzticēties savam sadarbības partnerim, iespējama dezinformācija. Nedēļas izskaņā labvēlīgi apstākļi ārzemju darba komandējumam.

Jaunava. Darbā viens pārsteigums pēc otra, šoreiz būs labāk mazāk runāt un neiesaistīties Pilnmēness diskusijās. Naudas lietās vari pilnībā paļauties uz partnera palīdzību. Nedēļas nogalē atrodi laiku savam mīļotajam hobijam, baudi mākslu, klausies labu mūziku.

Svari. Šis nav piemērots laiks doties tālā atpūtas ceļojumā, taču, ja reiz esi izvēlējies to darīt, ceļā var gadīties kavēkļi, kurus izraisījusi kļūdaina informācija. Nedēļas otrajā pusē krietni labvēlīgāki ir īsāki maršruti, piemērots laiks komercijai.

Skorpions. Šīs nedēļas sākuma nemiers var skart Skorpionu mājas dzīvi, kur emocijas var uzkurināt bērnu sarūpētās blēņas. Taču nedēļas turpinājumā labvēlīgie notikumi darbā ļaus ātri tos aizmirst. Partneris sniegs praktisku un noderīgu atbalstu ikdienas rūpēs.

Strēlnieks. Nedēļas sākumā gan nevajadzētu ieplānot tikšanās un svarīgas pārrunas ar biznesa partneriem, jo nekas vairāk kā emocināli sakāpinātas “prāta vētras” tur nav gaidāmas. Brīvdienās visdaudzsološākie ap-stākļi veidojas tiem, kuriem šajā laikā ir jāstrādā.

Mežāzis. Ar īpašu vērību jāvērtē dokumenti, lai izvairītos no finansiāliem zaudējumiem. Brīvdienās iespējams gūt prieku, darot tīri praktiskas lietas. Var riskēt ar akciju iegādi, ja informācija ir pienācīgi izvērtēta.

Ūdensvīrs. Nekrīti kārdinājumā un neuzņemies nekādus riskus – “ne naudā, ne baudā”. Šīs nedēļas piektdiena ar 13. datumu īsti neatbilst savam mītiskajam priekšstatam, par cik ap-
stākļi var likt koncentrēt uzmanību mājas dzīves virzienā.

Zivis. Nedēļas pirmajās dienās laulāto draugu var pārsteigt kāda slēpta informācija, kaut gan pilnīgi iespējams, ka tā ir maldinoša. Ikdienas darbi vairosies ģeometriskā progresijā, bet kā par brīnumu daudz no tā varēs paspēt izdarīt. Padarītais darbs sola gan labu atalgojumu, gan atzinību.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+