Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9.augustam. Naudas darījumiem labvēlīga diena 0

Foto – Fotolia

Auns

Finanšu ziņā labvēlīga diena. Iespējami tāli komandējumi, laba diena sarunām ar sponsoriem. Vakarā kopā ar otro pusīti atpūties restorānā.

Vērsis

Saspringta diena, kas prasīs nopietnu attieksmi pret lietām. Darbā var rasties pārpratumi vai strīdi ar kolēģiem.

Šodien nevajag pieņemt nepārdomātus lēmumus, pacenties izrādīt modrību, jo nelabvēļi atkal cenšas tev iekaitēt. No tava elastīguma un tālredzības būs daudz kas atkarīgs.

Dvīņi

Viena no parastākajām dienām. Pacenties nepieņemt svarīgus lēmumus, kā arī neveic dārgus pirkumus – tie atnesīs vilšanos. Šodien neveido jaunas draudzības un izrādi savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem. Pievērs īpaši lielu uzmanību īpašumam. Iespējamas zādzības vai ugunsgrēks.

Šī diena Vēžiem atnesīs negaidītas pārmaiņas. Šodien tu kļūsi par stāvokļa noteicēju vai – tieši otrādi – būsi atkarīgs no cilvēkiem sev apkārt. Pirmajā dienas pusē grafiks solās būt ļoti noslogots. Tev nāksies pieņemt lēmumus, no kuriem būs atkarīga tava turpmākā dzīve. Pacenties izvairīties no konfliktiem darbā un mājās.

Lauva

Problēmas un grūtības neskars tevi nevienā no dzīves jomām. Nepiemērota diena, lai mainītu darbavietu.

Jaunava

Tieši šodien tev nepieciešams atcerēties pēdējo pusgadu. Atsauc atmiņā, ko un kā tu izdarīji nepareizi. Tas ļaus tev izlabot kļūdas. Laba diena darbam ar dokumentiem.

Šodien tev nepieciešams pārvērtēt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un saņemto informāciju. Vientuļās sievietes Svari var šodien satikt savu nākamo dzīvesbiedru. Šodien var notikt kas tāds, kas nopietni ietekmēs tavu personīgo dzīvi.

Vīriešiem Svariem var parādīties iespēja demonstrēt savas spējas un talantu, kas ļaus īstenot visu iecerēto. Šodien redzētie sapņi var būt pravietiski. Ja tu sapnī redzēji kāzas, tad realitātē tevi var piemeklēt satricinājumi un stress.

Skorpions

Skorpioni var justies pilnīgā drošībā. Šodiena solās būt veiksmīga un pozitīva. Šī diena uz ilgu laiku paliks jūsu atmiņā kā pozitīvs mirklis. Gaidiet patīkamu pārsteigumu no mīļotā cilvēks.

Strēlnieks

Ārkārtīgi nelabvēlīga diena šodien gaida šīs zīmes pārstāvjus. Šodien iespējami neparedzēti tēriņi un domstarpības ar priekšniecību vai lietišķajiem partneriem. Pacenties izrādīt paškontroli un tālredzību. Izvairies no skaļām kompānijām un nelieto alkoholiskos dzērienus. Pastāv nopietnas traumas vai slimības varbūtība.

Mežāzis

Mežāžiem situācija veidosies ne tā, kā iecerēts. Šodien pastāv iespēja gūt nejaušu traumu vai saslimt, kas traucēs izpildīt iecerētos plānus. Šodien esi ārkārtīgi uzmanīgs attiecībās ar lietišķajiem partneriem. Neparaksti svarīgus dokumentus un nesastādi līgumus, kā arī nedodies ceļojumos. Ja tev šodien izdosies izrādīt savaldību un taktiskumu, tad rezultātā tas tiks novērtēts. Vakarā iespējami patīkami notikumi un ziņas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavus centienus ievēros priekšniecība, un tu noteikti saņemsi naudas balvu par savu centīgo darbu. Laba diena, lai uzņemtu ārvalstu delegācijas, vestu sarunas ar sponsoriem un ietekmīgiem cilvēkiem.

Zivis

Jebkuri šīs zīmes pārstāvju plāni un ieceres sola šodien īstenoties tikai tajā gadījumā, ja viņi rīkosies nemanāmi un par tiem nevienam nestāstīs. Veiksmīga šī diena būs cilvēkiem, kas nolēmuši nomainīt darbu, bet pavisam neveiksmīga bērna ieņemšanai. Dienas otrajā pusē iespējamas neveiksmes personīgajā dzīvē, pacenties pārmērīgi nekoncentrēties uz intīmajām problēmām. Galu galā sekss un mīlestība – tās ir dažādas lietas.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
16 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
32 minūtes
LE
LETA
Laukos
ZM: “Latvijas valsts mežiem” cena par “Bergvik Skog” īpašumiem bija pārāk augsta
1 stunda