Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9.septembrim. Pasaule vēlas, lai tu būtu laimīgs! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tavs ceļotāja gars un tava prasme atrast pareizos vārdus atvērs durvis uz interesantām iespējām turpmākajos 12 mēnešos. Jo lielāku darbu tu ieguldi, lai mijiedarbotos ar pasauli, jo vairāk pasaule tev atbildēs un atalgos. Tā vēlas, lai tu esi laimīgs.

Auns

Ja darbā spiediens sāk kļūt pārāk liels, acīmredzot tu dari pārāk daudz. Tuvāko dienu notikumi tev parādīs, ka vari arī vienlaikus nedaudz atslābināties, kamēr padari visus svarīgākos darbus. Nenomoki sevi.

Vērsis

Kosmiskās aktivitātes turpmākās pāris dienas iedvesmos tevi domāt un rīkoties daudz riskantāk nekā ierasts. Tas pat nebūtu pārspīlēti teikts, ka savā veidā tas izmainīs visu tavu eksistenci, taču, protams, uz labo pusi.

Dvīņi

Pirmdienas jaunais mēness atnesīs jaunas iespējas, bet tās būs no tā veida iespējām, kurās tev vajadzēs palīdzību, lai sasniegtu visu, ko tās var sniegt. Iesaisti savus tuvākos un mīļākos cilvēkus – jūs pēdējā laikā esat aizslīdējuši pārāk tālu viens no otra.

Vēzis

Jau tuvāko dienu laikā dzīves temps pāatrināsies diezgan dramatiski, tāpēc esi gatavs uz visu un neļauj sevi noķert sociālo aktivitāšu virpulim, kurš neatstātu vērtīgo laiku it nekam citam. Koncentrējies uz kaut ko svarīgu un nozīmīgu.

Lauva

Tu saņemsi vismaz vienu un varbūt pat vairākas iespējas, kā uzlabot savus ienākumus turpmāko dienu laikā. Jauns darbs ir iespējamība, bet tikpat iespējami ir saņemt vairāk naudu par to, ko dari jau šobrīd. Nebaidies pajautāt algas pielikumu, it īpaši, ja jūti, ka esi to pelnījis.

Jaunava

Līdz ar jauna Mēness un Merkūra, tava valdienka, ietekmi, visas durvis tev ir vaļā. Atrodi savu sapni, kurš tev būtu īstais un pirms nedēļa būs beigusies, jau lielā ātrumā tuvosies tā piepildīšanai.

Svari

Šobrīd varbūt tava pašpārliecība arī ir trausla, bet tas nav iemesls, lai apcirptu savas ambīcijas. Tieši pretēji, mēness iedvesmos tevi domāt jaunus veidus, kā taviem talantiem likt ienest naudu. Esi drosmīgs, izdevības radīsies!

Skorpions

Tu daudz ātrāk pabeigsi to, pie kā strādā, ja lūgsi palīdzīgu roku. Tu varbūt arī domā, ka vari izdarīt visu viens, bet diemžēl tu domā nepareizi. Kopā ieguldiet pūles, un tad būs arī pietiekami daudz slavas un labumu, kurus dalīt.

Strēlnieks

Noliec visas šaubas pie malas un dodies pasaulē pierādīt sevi. Karjeras ziņā šis ir viens no gada labākajiem laikiem, lai paveiktu visādus uzdevumus, tāpēc beidz sapņot un sāc darīt. Jo vairāk padarīsi tagad, jo lielāks atalgojums gaidāms vēlāk.

Mežāzis

Tu vari tikt kārdināts apiet noteikumus, lai iegūtu to, ko vēlies, bet tiešām nav vajadzības. Viss tev iet uz augšu, un līdz ar rītdienu sāks arvien uzlaboties. Visums šobrīd ir tavā pusē, izmanto to.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nauda var arī nebūt tev tik nozīmīga, bet vienmēr ir patīkami, ja ir pietiekami daudz lietu, lai darītu labus darbus. Turpmāko dienu notikumi ievērojami uzlabos tavus ienākumus. Tu varbūt pat tiksi kārdināts sevi palutināt.

Zivis

Kaut kāda veida pretestība šobrīd ir sagaidāma, bet līdz ar rītdienas kosmisko aktivitāšu virkni atklāsi, ka daudz veiksmīgāk spēj atrisināt nesaskaņas ar draugiem vai kolēģiem. Atceries, ka jūs esat vienā pusē.

LA.lv