×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
6. novembris, 2016
Drukāt

Baudi dzīvi šeit un tagad! Romantiskie horoskopi 7. – 14. novembrim

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Auns. Jo nedēļas sākumā vairāk brīvības, jo plašāka spārnu sajūta un optimisms. Labvēlīgs laiks sabiedriskai dzīvei, satikties ar draugiem un būt vienotam ar domubiedriem. Sākot no trešdienas, Aunus vairāk vilinās jaunas lietas, būs netradicionāls skatījums uz ierasto ikdienu. Brīvdienās rosīgāki būs pašnodarbinātie, tie kuri pelna naudu nekustamo īpašumu, mākslas jomā.

Vērsis. Atbildīgs nedēļas sākums, kad daži Vērši var strādāt, sevi nežēlojot. Otrdien svarīgi būs atrasties ar sevi saskaņā, neļauties provokācijām. No trešdienas sāksies aktīvāks laiks darba dzīvē. Iespējami jauni pienākumi, darba piedāvājumi. Ceturtdien vairāk saudzējama veselība, jāievēro atpūta un mērenība. Brīvdienās jauna elpa būs ceļotājiem un klasikas cienītājiem.

Dvīņi. Ne vienam vien nedēļas pirmās dienas gribēsies vieglumu un gaisīgumu. Lielāka interese būs par to, kas notiek un nenotiek tālākās zemēs un ļaužu mājās. Sākot no trešdienas, daži ķersies arī pie praktiskiem darbiem, piemēram, nopirks ceļojumus, sazināsies ar draugiem, radiem ārzemēs. Piektdien saudzē partnerattiecības. Brīvdienās ieteicams palielināt fiziskās aktivitātes.

Vēzis. Pirmdien un otrdien svarīgāks laiks, lai tiktu skaidrībā par naudas un varas pozīcijām. Liec lietā savas diplomātijas spējas. Būs Vēži, kuriem uz ātru roku izdosies peļņas ieceres. Nedēļas vidū ieteicms būt piesardzīgākam ceļā. Dažiem draud papildu tēriņi auto dēļ. Piektdiena gaidāma kā aktīvākā darba diena. Brīvdienās neskopojies ar komplimentiem.

Lauva. Labvēlīgs nedēļas sākums, kad Lauvām būs aktuālāk gūt atzinību ģimenē, apliecināt savu varu kolektīvā. Sākot no trešdienas, būs vairāk jūtama konkurence. Būs Lauvas, kurām sāksies nemierīgāks laiks partnerattiecībās, sadarbībā. Mācies pacietību! Piektdien un sestdien atkal būs lielāks entuziasms un enerģijas pacēlums.

Jaunava. Nedēļas sākumā Jaunavas būs aizņemtākas ar darbiem, īpaši, ja darāmi darbi datorā, interneta vidē. Sākot no trešdienas, būs jaunas apņēmības, jauni mērķi. Sirdī brīvām dāmām, iespējams apvienot patīkamo ar lietderīgo – iepazīties, darba lietas organizējot. Piektdien un sestdien dažiem iespējami krietni lielāki tēriņi. Brīvdienās svarīgāk nekā citkārt rast laiku ģimenes sarunām.

Svari. Vairākumam Svaru gaidāms patīkams nedēļas sākums, kad varēs dzīvi tvert vieglāk, ar humoru un smaidu sejā. Trešdiena viesīs vairāk jautrības un vēlmi izklaidēties. Laiks atsākt hobijus, sportu, lieliski, ja kopā ar cilvēkiem, kuri iedvesmo. Sākot no svētdienas, Svari labprāt dos priekšroku pārbaudītām vērtībām, retro stilam.

Skorpions. Veiksmīga pirmdiena, kas dos iespējas Skorpioniem izcelties un gūt vairāk atzinības, uzslavu un apkārtējo cilvēku uzmanību. Sākot no nedēļas vidus, radīsies vēlēšanās pārkārtot mājas vidi. Dažiem pietiks ar mēbeļu pārbīdi, citiem gribēsies lielāku remontu. Piektdiena plānojama kā lielākā darba diena. Brīvdienās svarīgākas būs attiecības, kvalitatīvi kopā pavadīts atpūtas laiks.

Strēlnieks. Nedēļas sākumā Strēlniekiem būs luste būt aktīvā apritē, cilvēkos, vismaz doties uz tirgu, pastaigāt pa veikaliem. Trešdiena par labu nāks tiem, kuri lēmuši šajā rudenī sevi vairāk izglītot. Ir laiks pievērsties zinībām! Ceturtdien neesi pārsteidzīgs, ieklausies sevī! Līksmāka noskaņa gaidāma nedēļas beigās, kad atsāksies aktīvāka komunikācija ar pasauli.

Mežāzis. Labvēlīga pirmdiena un otrdiena, kad Mežāži būs enerģiski un prasmīgi citus izrīkos. Daži, sākot ar trešdienu, lems aktīvāk pievērsties biznesam, naudas pelnīšanai, kā arī jaunām investīcijām. Ceturtdien vairāk paļaujies uz savu intuīciju, iekšējām izjūtām. Brīvdienās Veneras iedvesmoti Mežāži var pievērsties sava imidža uzpošanai, skaistumkopšanai un SPA.

Ūdensvīrs. Veiksmīgs nedēļas sākums, kad Ūdensvīriem būs viegli īstenot savus mērķus un ieceres. Pievērs nopietnāku uzmanību karjeras lietām, kārtībai naudas jautājumos. Sākot no trešdienas, Marss šķēršos Ūdensvīra zodiaka zīmi, tādējādi darot tos daudz aktīvākus un uzņēmīgākus, īpaši janvārī dzimušos. Brīvdienās lielāka interese būs par to, kas notiek ārzemēs.

Zivis. Kas nesteidzas, tas negrēko. Nedēļas pirmās dienas pietaupi savus resursus, enerģiju, veselību. Sākot no trešdienas, krietni rosīgākas kļūs Zivis, kuras strādā vienatnē, medicīnā, tālēs zilajās. Dažiem iespējamas ilgas pēc slepenības, noslēpumiem. Ceturtdiena un piektdiena dos jaunu iedvesmu ierastām lietām un darbiem. Brīvdienās baudi dzīvi šeit un tagad.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+