Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pūtīs pārmaiņu vēji. Horoskopi , 28. novembris – 4. decembris 16

Foto: shutterstock.com

Auns

Pirmdienā bez steigas un tēriņiem. Otrdiena atvēlama nākotnes plānošanai un izglītībai. Nedēļas vidus var atnest negaidītus pārsteigumus gan partnerattiecībās, gan sadarbībā ar sievietēm. Piektdiena būs veiksmīgākā nedēļas diena, kad jāizmanto iespējas. Brīvdienās ieteicams pievērsties kārtošanai un sakārtošanai.

Vērsis

Nemierīgs nedēļas sākums. Vērši var nejusties komfortabli. Dažiem iespējamas pārmaiņas darbā un sadarbībā ar priekšniecību. Apstākļi prasīs modrību un pielāgošanos jaunām prasībām. Aktuālāki kļūs kredīta jautājumi. Piektdien zvaigznes iesaka aktīvi īstenot darba, biznesa ieceres. Brīvdienās izvērtē, cik lielu atbildības vezumu vēlies sev.

Dvīņi

Pirmdienā saudzē veselību – ģērbies atbilstoši laika apstākļiem! Otrdien un trešdien iespējams lielo pārsteigumu bums. Vienus gaida brīnumi mīlas lietās, citiem negaidīti pavērsieni būs attiecībās ar bērniem. Sākot no piektdienas, zvaigznes būs labvēlīgas tālākiem braucieniem, starptautiskai sadarbībai, arī nekustamā īpašuma sakārtošanai.

Vēzis

Pirmdienā bez stresa! Izrādi vairāk mīlestības bērniem, tuviniekiem. Otrdien un trešdien vairāk darba būs organizatoriem, skolotājiem. Dažiem pārmaiņu vēji būs partnerattiecībās, laulības dzīvē, svarīgi vienoties par attiecību principiem. Ceturtdien uzmanies no naudas aizplūšanas. Brīvdienās optimistisks noskaņojums.

Lauva

Pirmdienā iesakāms nesteidzīgs ritms. Velti laiku mājām, ģimenei. Otrdien noderēs lēnprātība it visā, īpaši attiecībās, arī pirkumos. Dažiem jārēķinās ar nemieriem sieviešu kolektīvos. Ceturtdienā nekrīti kārdinājumā un atturies no apreibinošām vielām! Piektdienā atbalsti dzīvesbiedra iniciatīvu! Brīvdienas lai ir tavas laimīgās randiņu dienas!

Jaunava

Pirmdienā daudzi būs izklaidīgi un neloģiski. Nepārdzīvo. Nedēļas vidū Jaunavām aktuālākas būs naudas lietas, iespējami neparedzēti tēriņi un pārsteigumi. Dažiem meitas sagādās negaidītus brīnumus. Sākot no piektdienas, viss atkal notiks pēc tava plāna un stratēģijas. Brīvdienās labvēlīgas zvaigznes fiziskām aktivitātēm, darbam.

Svari

Pirmdienā liec mieru maciņam, lai gaida nedēļas nogali. Otrdien un trešdien Svariem būs sajūta, ka vajag ko pavisam citu, nekā ir šobrīd. Daži būs gatavi lielākam riskam un kardinālām pārmaiņām. Piektdiena būs veiksmīga attiecībās, sadarbībā ar vīriešiem. Brīvdienās ne vienam vien labpatiks vairāk jautrības, izklaides un mīlestības.

Skorpions

Pirmdien palutini sevi. Otrdien Skorpioniem jārēķinās, ka mīlestība mēdz būt traka. Dažus gaida kardinālas pārmaiņas partnerattiecībās. Nedēļas vidū esi lēnprātīgāks pirkumos, īpaši internetā. Piektdien un sestdien plāno darbus kopā ar ģimenes locekļiem – tie izdosies! Svētdiena atvēlama mājai, tuviniekiem, iekšienes sakārtošanai.

Strēlnieks

Ja iespējams, tad pirmdienu izvēlies brīvu, pietaupi enerģiju un resursus, kas lieti noderēs nedēļas vidū, kad no Strēlniekiem tiks prasīts vairāk nekā parasti. Mācies pacietību un nesteidzību, īpaši finanšu lietās. Ceturtdien esi prātīgāks ar ūdeni un alkoholu! Nedēļas nogalē lieliskas zvaigznes izbraucieniem, netāliem ceļojumiem.

Mežāzis

Pirmdien uzmanīgāk ieklausies intuīcijā. Nav vēlama burzma. Otrdien un trešdien Mežāžiem vairāk jāsaudzē veselība. Dažiem šis laiks būs ļoti nemierīgs un pārsteigumiem bagāts darbā. Sākot no piektdienas, daudz aktīvāka būs komunikācija. Daži atsāks nopietnāk vingrot, nodarboties ar sportu. Brīvdienās apmeklē sacensības, piedalies tajās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdienā neuzņemies pārāk svarīgas lietas un par daudz atbildības – visu dienu būs čika laiks. Otrdien un trešdien dažiem gaidāms dinamiskāks laiks mīlestībā, attiecībās ar sievietēm. Daži sevī sajutīs vēlēšanos mainīt dzīvesvietu, pat valsti. Nedēļas otrā puse prognozējama mierīgāka, Ūdensvīra pašiniciatīva dos labus augļus.

Zivis

Pirmdienā trenē intuīciju, esi nesteidzīgs. Nedēļas vidus ne vienam vien būs saspringtāks laiks, kad pārsteidzība var kaitēt gan mīlestībai, gan draudzībai. Atturies no skarbiem jokiem. Ceturtdien Zivīm svarīgāk būs turēt spodru savu reputāciju. Piektdiena un sestdiena būs finansiāli veiksmīga. Svētdienā atpūties no visa un visiem.

LA.lv