×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Baudi dzīvi, baudi laimi! Attiecību horoskopi 23. februāris – 2. marts

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns

Nedēļas ievadā dažiem iespējama lielāka spriedze, kad būs jārod kompromiss starp gribēto un atļauto. Saudzīgāks režīms nepieciešams sirds slimniekiem. Turpinājumā trešdien un ceturtdien viss izdosies raitāk, ievērojot plānu, noteikumus un likumsakarības. Zvaigznes būs labvēlīgas valsts darbā strādājošiem. Brīvdienās vairākumam prioritāri būs mājas un ģimene.

Vērsis

Vairāk kā parasti mājas dzīvē noderēs pacietība. Dažiem Vēršiem var būt saspringtākas attiecības ar vecākiem vai papildus rūpesti īpašuma lietās. Nedēļa, kura aicinās uz intravertumu, uz dziļāku ielūkošanos savā dvēselē. Lielisks laiks plānošanai, ilgtermiņa nākotnes plāniem. Piektdiena un sestdiena iespējama emocionālā gaisotnē. Svētdienā var dzimt oriģinālas biznesa idejas.

Dvīņi

Nedēļas ievadā iesakāms būt prātīgākam ceļā, uz ielas. Akurātāka noteikuma ievērošana nāks par labu. Dvīņiem, kuur dzīve ar skolām saistīta līdz pat trešdienai noderēs liela un vēl lielāka pacietība. Ceturtdiena labiem notikumiem bagāta būs mākslas cilvēkiem. Nedēļas nogale šoreiz būs ar lielāku aizrautības devu – izmēģini ko jaunu un nebijušu; saudzē partnerattiecības no strīdiem.

Vēzis

Dažiem Vēžiem gaidāms saspringts nedēļas ievads naudas lietās. Uzmanies, lai nav papildus tēriņi neievērotu likumu dēļ vai zaudējumi nesakārtotu attiecību dēļ. Trešdien un ceturtdien iesakāms rāmāks dienas solis, lielāks vērīgums un lēnprātīgāka informācijas šķirošana. Piektdien un sestdien viss būs zem tavas kontroles. Svētdienā internetveikalos būs iespējams atrast zelta pērles.

Lauva

Ne vienam vien Lauvam gaidāms saspringts nedēļas sākums. Rūpējies par savu un bērnu veselību. Trešdien un ceturtdien gaidāma plūstošāka noskaņa, kad vieglāk būs tiem, kuri māk un mācās paļauties, uzticēties. Ņem vērā to, ko saka intuīcija. Piektdien un sestdien lielāku uzmanību iesakāms veltīt uzturam. Brīvdienas ne vienam vien paies aizņemtībā ar biznesa, peļņas plāniem.

Jaunava

Pirmdienā lēnāk par tiltu. Saudzīgāka attieksme vajadzīga pret veselību. Dažiem iespējamas papildus rūpes par ģimeni, bērniem. Nedēļas turpinājumā gaidāma lielāka aizņemtība ar darba lietām. Labvēlīga nedēļa Jaunavām, kuras pelna naudu pateicoties nekustamam īpašumam. Brīvdienās atļaujies ko jaunu, neparastu, kā arī saudzē ģimenes mieru.

Svari

Dinamikas devu nedēļas ievadam var atnest saspīlētākas attiecības ģimenē. Šajā laikā esi vērīgāks arī pret savu veselību, saudzē sevi no saaukstēšanās. Nedēļas vidū noderēs pārbaudītas vērtības gan stilā, gan sadarbībā, partnerattiecībās. Ceturtdiena būs mākslinieku laimes diena. Brīvdienās baudi hobijus, dzīvi, laimi.

Skorpions

Nedēļās ievadā uz mieru var necerēt, bet daļai Skorpionu tā pat labāk, jo var mobilizēt savus ārējos un iekšējos spēkus. Dažiem vajadzēs neatlaidīgāk pacīnīties par karjeras lietām, amata krēslu, naudas būšanu. Ceturtdiena ļaus atvilkt elpu un saskatīt vairāk kā vienu risinājumu problēmām. Brīvdienās interesantas sarunas mājās, ar ģimeni, par īpašuma lietām.

Strēlnieks

Lielāka nemiera deva var tikt tiem Strēlniekiem, kuriem nedēļas ievadā jādodas tālākos braucienos. Dažiem šajā laikā jāmācās lielāka pacietība ģimenes attiecībās. No trešdienas līdz piektdienai svarīgāk būs rast kompromisu, būt labās sadarbības attiecībās. Brīvdienās ar lielāku interesei Strēlnieki iesaistīsies sarunās, diskusijās un patiesības meklējumos.

Mežāzis

Saspringts nedēļas ievads. Dažiem Mežāžiem var nākties paspēkoties ar autoritātēm, priekšniecību, radiem. Nedēļas turpinājums gaidāms patīkamākā noskaņā. Ģimene, māja iedvesmos uz lieliem darbiem. Labvēlīga nedēļa dzimtas kopā sanākšanai, svētkiem tuvinieku lokā. Piektdien un sestdien lielāka vērība piešķirama laulības dzīvei. Svētdienā spēle “mans-tavs”.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā ne vienam vien prioritāri būs partnerattiecību, sadarbību jautājumi. Svarīgāk par visu būs noteikumi un skaidrība. No otrdienas līdz piektdienai vairākumam būs aktīva sabiedriskā dzīve. Labs laiks pēdējā brīža ceļojumiem, jauniem kontaktiem, šopingam. Nedēļas nogalē virmos vairāk kaislības un Ūdensvīriem par visu būs savs viedoklis.

Zivis

Februārī dzimušām Zivīm iespējams saspringtāks nedēļas sākums. Bailes aizstāj ar plānu, soli pa solim. Svarīgs laiks veselības lietām. Neesi pret tām paviršs. Nedēļas vidus gaidāms ražīgāks naudas lietās. Zivis kā uz burvju mājiena spēs nopelnīt ātros euro. Ceturtdien uzmanīgāk ieklausies sevī, intuīcijā! Brīvdienās laime būs nejaukties svešās problēmās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+