Horoskopi un mistika

Paļaujies uz draugiem, bet dokumentus izlasi! Lietišķie horoskopi 9.11.15. – 15.11.15. 16

Foto-Shutterstock

Auns

Auns pie visa ķeras ar ļoti lielu aizrautību, un panākumi neizpaliek. Apkārtējie to ievēro, tāpēc šonedēļ paveiktais vainagojas ne tikai ar darba rezultātiem, bet arī vairo viņa autoritāti. Attiecības ar mīļoto bez liekiem uztraukumiem. Uzmanīgi ar uguni un elektrību!

Vērsis

Vērsis šonedēļ ir sabiedrības dvēsele. Visi meklē viņa tuvumu, un viņam tas patīk. Nav izslēgts, ka šajā gaisotnē izdodas iegūt kādu sevišķi noderīgu informāciju vai pat noslēgt kādu ļoti izdevīgu darījumu. Var tomēr gadīties, ka kāda problēma neliek miera. Vislabāk to ignorēt un nogaidīt, kamēr tā atrisinās pati.

Dvīņi

Jaunas idejas, draugi, iespaidi… Situācijas mainās strauji, Dvīņi gandrīz vai netiek tām līdzi un iespējams, ka prātīgākais šajā situācijā būtu uzmeklēt kādu nomaļāku stūrīti, kurā nodoties filozofiskām pārdomām. Visās lietās svarīgi pievērst uzmanību ne tikai vispārīgajām nostādnēm, bet arī detaļām.

Vēzis

Vēzim šī ir ar pozitīvām emocijām piepildīta nedēļa, to iespaidā viņš gāž gandrīz vai kalnus. Īstais laiks ne tikai tikt galā ar lietām, kas jau labu laiku gaida uz savu nobeigumu, bet arī ķerties pie kā tāda, kas slinkuma vai neuzņēmības dēļ jau ilgāku laiku atlikts. Laiku gan vajadzētu veltīt ne tikai ­darbam…

Lauva

Daudz dažādu notikumu, pienākumu, ideju. Tik daudz, ka ar visām tām tikt galā teju vai neiespējami, tādēļ labāk izvēlēties tikai dažas, kam veltīt savu uzmanību. Jārēķinās ar to, ka kāds vēlēsies šīs zīmes pārstāvjiem uzspiest savu skatījumu, taču ieguvēji būs tie no viņiem, kuri domās paši ar savu galvu.

Jaunava

Arī Jaunava pie visa ķeras ar sparu, tas dod iespēju paveikt līdz galam pat visai lielus un grūtus darbus. Iespējams, kāds brīdis laika pat paliek pāri, un viņa darītu gudri, ja to veltītu kādai intelektuālai nodarbei – lasīšanai, dzīves vērošanai vai pat savu ideju izklāstam rakstveidā.

Svari

Svariem šonedēļ dzīve samērā mierīga un arī patīkama. Īstais laiks baudīt sev tīkamu sabiedrību un būt saskaņā ar to. Darba lietās planētas sola iespēju un arī vēlmi enerģiski rīkoties, kas, protams, nesīs arī panākumus. Svari darītu labi, ja pacenstos iepriecināt mīļoto – varbūt uzaicinātu uz vakariņām sveču gaismā. Pašam gan labāk nepārēsties.

Skorpions

Arī Skorpions rīkojas enerģiski, un tas viņam nes veiksmi. Svarīgi saprast, kas šobrīd ir svarīgākais, un pēc iespējas koncentrēties uz to. Viņš arī darītu gudri, ja vairāk interesētos nevis par materiālajām vērtībām, bet par garīgajām. Svarīgi nepārpūlēties un veltīt laiku pārdomām.

Strēlnieks

Ja izdosies pārvarēt savu nedrošību un bailes, nebaidīties rīkoties droši un enerģiski, sekmes neizpaliks. Galvenais – ticēt savai lietai un neļaut novērst sevi no mērķa. Lai nekļūtu par upuri kādam skauģim vai nelabvēlim, par saviem plāniem kuram katram bez vajadzības labāk neklāstīt. Attiecībās ar mīļoto svarīgi spēt piekāpties.

Mežāzis

Nāksies strādāt un aizstāvēt savus principus. Ja tas izdosies, tas nesīs labumu ne tikai pašam. Ietekme uz apkārtējiem spēcīgāka nekā parasti, un tas var dot iespēju uzsākt vai arī turpināt ko lielu un nozīmīgu. Var gadīties, ka pienākuma dēļ nāksies atteikties no kādas dzīves baudas, taču tas atmaksāsies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz dažādu notikumu, un ne visi tie ir labvēlīgi. Tomēr Ūdensvīrs darītu gudri, ja par to pārāk nebēdātos – nav izslēgts, ka vismaz daļa problēmu ar laiku atrisināsies pašas un arī ar draugu un kolēģu, pat ietekmīgu personu, atbalstu rēķināties varēs. Dokumentus pirms parakstīšanas vajadzētu izlasīt rūpīgi.

Zivis

Svarīgi saglabāt optimismu un ticību sev. Neptūna ietekmē tas nebūs viegli, taču ir vērts pacensties – ja tas izdosies un radušās problēmas tiks risinātas enerģiski, nedēļas beigās Zivis ar dzīvi varēs būt apmierinātas. Jāsargās no intrigām un visās lietās jāievēro ne tikai rakstītie, bet arī nerakstītie likumi.

LA.lv