Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi pirmdienai. Centies panākt līdzsvaru domās un jūtās! 0

Foto – Fotolia

Auns

Ja tu plānoji vizīti pie ārsta, tad vajag to atlikt uz rītdienu, jo šodien tam nav īpaši labvēlīga diena. Vērtīgi ir nodarboties ar labdarību. Padomā par saviem tuviniekiem, sen neesi viņus apciemojis.

Vērsis

Jebkāda tava neapmierinātība vai dusmas draud strauji pāraugt liela mēroga strīdā. Atturies no strīdiem, domstarpībām un ķildām, kas šodien vairākkārtīgi izcelsies burtiski uz līdzenas vietas.

Dvīņi

Šodien Dvīņus gaida paaugstināts arteriālais spiediens un galvassāpes. Pacenties aizmirst par problēmām un nedaudz atpūsties.

Vēzis

Mājas darbs, darbs – mājas. Viss it kā norit labi. Dzīve precīzi izplānota, bet tomēr vajag tajā ieviest zināmas korekcijas. Pamēģini izdarīt to tieši šodien.

Lauva

Pagatavojot garšīgas brokastis mājiniekiem, mēģini uzlabot attiecības ģimenē. Neviens nav vainīgs, ka tev ir slikts garastāvoklis.

Jaunava

Darbā un biznesā, kā arī attiecībā uz naudu jābūt ļoti uzmanīgam – pat mazākā neprecizitāte var dārgi maksāt. Turklāt tavās aprindās ir cilvēks, kurš ir ļoti savtīgs un negodīgs. Viņa darbību dēļ tu vari piedzīvot lielus finanšu zaudējumus.

Svari

Iespējams šodien tu saņemsi ilgi gaidīto vēsti, kas var saknē mainīt tavu pasaules skatījumu. Vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, iespējams, nāksies nomainīt darba vai dzīvesvietu. Sievietēm Svariem iespējama partnera maiņa, lai gan izdarīt to viņai nebūs viegli. Pacenties pārvarēt saspīlējumu un koncentrēties, kā arī panākt savu domu un jūtu līdzsvaru, tad tu varēsi reāli novērtēt situāciju. Šodien nenāks par labu dažāda veida tikšanās, kā arī nevajag mājās aicināt viesus.

Skorpions

Kritiska diena. Pacenties šodien būt ļoti uzmanīgs, jo pārpūle, depresija, neapmierinātības sajūta, uzbudināmība var ietekmēt tavu ģimeni un izraisīt strīdus. Pacenties šodien atpūsties un atsakies no alkoholisko dzērienu lietošanas.

Strēlnieks

Vairākus šīs zodiaka zīmes pārstāvjus šodien gaida sapņa piepildīšanās, bet pacenties laikus reaģēt un nepalaist garām izdevību. Vairāki Strēlnieki šodien, iespējams, satiks cilvēku, kas ietekmēs ne tikai lietišķo, bet arī personisko dzīvi. Pacenties šodien veltīt uzmanību saviem vecākiem un otrai pusītei.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šodien tavā sirdī un dvēselē valdīs īpaša atmosfēra. Tas palīdzēs tev pārvarēt jebkādas grūtības, ka sagatavojis liktenis. Sapnis, ko redzēsi šonakt, būs pravietisks un piepildīsies pēc nedēļas.

Ūdensvīrs

Tu esi cilvēks, kas viegli aizmirst aizvainojumus. To izmanto cilvēki tev apkārt. Pienācis laiks izdarīt secinājumus.

Zivis

Esi uzmanīgs pret savu darbu. Viens nepareizs solis, un tu zaudēsi autoritāti priekšniecības acīs. Darbā tavai karjerai ir tendence iet uz augšu.

Avots: “mlady.net”

LA.lv