Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19. augustam. Pārvērt domstarpības jokā! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šodien tu kā nekad būsi nodarbināts ar morālā komforta uzturēšanu ģimenē. Mīlestībā tu jutīsies kā uzvarētājs.

Vērsis

Labvēlīga diena. Izdosies izlabot savas vecās kļūdas, kā arī izveidot jaunus projektus un sākt jaunas lietas. Šī diena solās būt aktīva un atnest daudz pozitīvu emociju. Personiskajā dzīvē arī viss būs labi. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji, iespējams, satiks cilvēku, ar kura palīdzību tev dzīvē izdosies sasniegt daudzus mērķus.

Dvīņi

Ja tu sen gribēji sākt jaunu lietu, tad šodien ir īstais laiks. Jauns projekts atnesīs tev jaunu ienākumu avotu. Attiecībā uz tavu labklājību planētas būs labvēlīgi noskaņotas, tikai nevajag palaist garām savu iespēju. Tava mērķtiecība var atnest perspektīvas izmaiņas. Šodien Dvīņi var īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus, jo tie visi būs veiksmīgi. Savukārt personiskajās attiecībās iespējamas zināmas problēmas, kas saistītas ar partnera nevēlēšanos pieņemt tavu viedokli.

Vēzis

Pavadi šo dienu aktīvi, nevis gulšņājot dīvānā ar televizora pulti rokās. Ja sagribēsi, tad visu, ko esi nodomājis paveikt, noteikti paveiksi.

Lauva

Zvaigznes šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien iesaka nesēdēt mājās, bet iespējami vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, jo pastāv varbūtība, ka tieši šodien tu iepazīsies ar cilvēku, ar kuru saistīsi turpmāko dzīvi. Finanšu stāvoklis šodien solās būt stabils.

Jaunava

Viena no bīstamākajām un grūtākajām dienām. Šodien vajag koncentrēties uz galveno, bet par sīkumiem neraizēties. Šodien tev nāksies risināt problēmas un labot kļūdas profesionālās darbības jomā. No fiziskas slodzes šodien labāk atturēties. Nav izslēgtas lielas nepatikšanas, kas saistītas ar īpašumu – ugunsgrēks vai aplaupīšana.

Svari

Svariem šī diena būs veiksmīga. Tu gūsi panākumus. Aiz muguras it kā parādīsies spārni un tu sagribēsi lidot. Un – lai tevi nesaprot, toties tu zini, kāpēc smaidi.

Skorpions

Panākumi šodien pavadīs cilvēkus, kas veic radošu darbu. Pacenties nepievērst uzmanību dažādām tenkām, kuras izplata tavi nelabvēļi. Šodien iespējama attiecību pasliktināšanās ar tuviniekiem, kuri tevi kārtējo reizi nesapratīs. Taču nenodod savu pārliecību un neej uz kompromisu ar sirdsapziņu.

Strēlnieks

Jebkāda tava neapmierinātība vai dusmas draud strauji pāraugt liela mēroga strīdā. Atturies no strīdiem, domstarpībām un ķildām, kas šodien vairākkārtīgi izcelsies burtiski uz līdzenas vietas.

Mežāzis

Šodien tev nāksies būt piesardzīgākam, nekā parasti, kā arī kontrolēt visus un visu, kas notiek tev apkārt gan profesionālajā, gan personiskajā dzīvē. Kopējais saspīlētais fons veicinās negatīvas parādības un notikumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien pastāv iespēja saņemt ziņu, kas var saknē mainīt tavu turpmāko dzīvi. Šodien daudziem Ūdensvīriem nāksies izdarīt smagu izvēli, kas var izrādīties nepareiza. Pacenties nomierināties, sakārto domas un tikai tad pieņem galīgo lēmumu. Šajā gadījumā tu varēsi izvairīties no kļūdām.

Zivis

Zivis šodien nonāks nelabvēļu ietekmē. Pacenties neuzņemt viņu negatīvo enerģiju, turoties no šiem cilvēkiem tālāk. Ja šodien izcelsies konflikts, pārvērt to jokā, jo tieši smiekli pagarina dzīvi. Atceries to vienmēr.

LA.lv