Uncategorized

Horoskopi Taupi spēkus! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Gads bagāts ar visādiem notikumiem. Nekādi lieli satricinājumi nav gaidāmi. Varēsiet atvērt savu radošo potenciālu, taču nav vēlams tērēt savu enerģiju mazsvarīgām lietām. Spēkus vajadzēs kam daudz lielākam.

Auns

Šodien jums var pavērties dažādas iespējas, kuras zināmā mērā ietekmēs jūsu stāvokli ģimenē un darbā. Nav izslēgts, ka šodien atgūsiet vecu parādu un jūs varēsiet sevi iepriecināt ar patīkamiem pirkumiem vai arī piepildīt sen kāroto, kam nepietika līdzekļu.

Vērsis

Pastāv risks pamatīgi iztukšot savu maciņu, veicot neapdomīgus pirkumus. Nav vērts steigties un uzķerties uz atlaižu un izpārdošanu āķa. Atlieciet to uz dažām dienām – tādējādi jums izdosies krietni ieekonomēt, jo varēsiet iegādāties to pašu par stipri mazāku naudu.

Dvīņi

Nebaidieties no šķēršļiem. Gluds ceļš – arī ir nopietns iemesls būt uzmanīgam. Vai jūs visu darāt pareizi? Vajadzības gadījumā šodien varat cerēt uz kolēģu palīdzību, taču vislabāk būs, ja pats ar visu tiksiet skaidrībā un pēc iespējas ātrāk.

Vēzis

Jums nepieciešama prasme skaidri domāt un ieklausīties to cilvēku padomos, kuri ir kompetentāki konkrētajā darbības sfērā. Neatsakiet palīdzību saviem kompanjoniem, kopā jūs varēsiet īsā laikā realizēt visus savus projektus un ierosinājumus.

Lauva

Visu savu uzmanību nāksies veltīt darbam. Iespējamas nepatikšanas, esiet daudz atbildīgāki un ievērojiet kvalitātes prasības. Ir labi priecāties, taču šodien nedaudz samaziniet savu ātrumu. Visgardāk smejas tas, kurš to dara pēdējais.

Jaunava

Esat ieguldījis daudz spēka un enerģijas jaunajā projektā? Atslābstiet – viss notiek tā, kā tam jānotiek. Šodiena ir kā radīta, lai nedaudz atslābtu un pasapņotu par tuvāko nākotni, taču neaizmirstiet ar darbiem.

Svari

Kā piesaistīt veiksmi? Atbrīvojieties no emocionālā balasta un skaidri nodefinējiet savus mērķus un vēlmes. Šodien nāksies noticēt saviem spēkiem tik daudz, lai varētu tikt galā ar visām problēmām un darba grūtībām. Veiksme ir ar jums.

Skorpions

Domājiet un izlemiet, kas jums īsti traucē mierīgi dzīvot un strādāt. Atbrīvojieties no visa liekā, un jūs iegūsiet izvēles brīvību. Lai darbs veiktos, ir jāatslābinās un “jāatbrīvo” visas problēmas. Pēc tam, tās pa vienai risinot, var izlemt, vai vispār ir vērts par to uztraukties.

Strēlnieks

Pirms spert kārtējo izšķirošo soli, vēlreiz pārbaudiet iegūtās informācijas patiesību un savu secinājumu atbilstību. Meklējiet melnu kaķi paši savā istabā. Uz ielas tā noteikti nav. Visi risinājumi uzradīsies laicīgi, nav vērts steidzināt notikumus.

Mežāzis

Jūsu darbošanos atbalstīs draugi un kolēģi. Situācija mājās un darbā jūtami uzlabosies. Centieties nesteigties, sevišķi, ja jāparaksta svarīgi dokumenti. Šis ir labvēlīgs brīdis problēmu novēršanai.

Ūdensvīrs

Jūsu finanšu stāvoklis var drīzumā uzlaboties. Šodien nāksies pieņemt virkni svarīgu lēmumu. Esiet gatavi, ka nāksies atkāpties no savas pārliecības, vismaz daļēji.

Zivis

No paša rīta jums būs tik daudz plānu un ideju, ka tēriņi nav novēršami. Centieties nepārkāpt sava budžeta robežas. Jums var piedāvāt piedalīties kādā dārgā projektā. Tas nesīs labu peļņu, taču pirms tam prasīs zināmus ieguldījumus.

LA.lv