×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. decembris, 2013
Drukāt

Horoskopi visām Zodiaka zīmēm.Ko mums sola 2014. gads? (4)

auns1

Auns 20.03.–20.04.

(Sagatavots pēc LA tematiskā izdevuma “Astro Avīze”)

Gadam iesākoties, Auns jutīs neapmierinātību ar to, kā risinās notikumi viņa dzīvē. Sarežģījumi darba sfērā radīs spriedzi arī personiskajās attiecībās un ģimenē. Tāpēc gada sākumā labāk nogaidīt, kad situācija sāk uzlaboties, un tikai tad rīkoties.

Sākoties februārim, situācija nedaudz uzlabosies. Tad var lūgt padomu vai palīdzību draugiem un domubiedriem, tas var palīdzēt uzlabot gada sākumā radušos situāciju.

Saspringta gaisotne valdīs visu gada pirmo pusi, tāpēc ieteicams šajā laikā atteikties no jaunu lietu vai biznesa uzsākšanas, kā arī rūpīgi uzraudzīt savus ienākumus un izdevumus.

Gada otrajā pusē situācija jūtami uzlabosies. Sākot ar jūlija vidu, Auns tiks pamanīts un novērtēts.

Uzlabosies finansiālais stāvoklis un mazināsies spriedze attiecībās. Kaut arī situācija jūtami uzlabojusies, nav ieteicams ņemt kredītus, ieguldīt naudu jaunos projektos un iegādāties nekustamo īpašumu. Septembrī un oktobrī jābūt uzmanīgiem, vadot transporta līdzekli vai piedaloties satiksmē uz ceļiem, jo pastāv avāriju iespējamības riski un materiālie zaudējumi.

Gada izskaņā pieaugs spriedze, jo būs jāizpalīdz citiem, tāpēc pašu plānotie darbi netiks realizēti līdz galam. Lai izvairītos no spriedzes, centieties neplānot apjomīgu darbu veikšanu gada
nogalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. stulbums :):(jocīgi kur to sviestu rāva un uzrakstīja???

  2. nu baigais gads tam jau jabut?

  3. Nu, baigais pesimists tas jūsu astrologs!

  4. kura smadzenēs šī domu pērle par šādu muļķību publicēšanu ir dzimusi?

Draugiem Facebook Twitter Google+