Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi nedēļas nogalei. Uzliec rozā brilles! 0

Auns

Aunam darbā uzmanība jāvelta tiešajiem pienākumiem un iesākto darbu pabeigšanai. Labvēlīgi apstākļi reklāmas un sabiedrisku pasākumu apmeklēšanai un savu darbu prezentēšanai. Nav ieteicams slēgt līgumus vai veikt kardinālas pārmaiņas. Svarīgi labi izgulēties, daudz kustēties un sekot līdzi ēšanas paradumiem, lai neveidojas liekais svars. Ieteicams apmeklēt sporta pasākumus vai deju vakarus.

Vērsis

Vērsis varēs baudīt pelnītu atpūtu sev tuvu cilvēku sabiedrībā. Labvēlīgs laiks dokumentu un līgumu caurskatīšanai un sakārtošanai, it īpaši to dokumentu, kas attiecas uz nekustamo īpašumu un darba līgumiem. Jūlija pēdējās dienās nedrīkst zaudēt modrību un jāpievērš uzmanība tam, kas pirmajā brīdī šķiet mazsvarīgs. Piemērots laiks atpūtai un sporta aktivitātēm dabā.

Dvīņi

Dvīņiem pavērsies jaunas iespējas sevis realizēšanai, diemžēl apkārtējie to var neatbalstīt. Tāpēc pirms pieņemt gala lēmumu, jāizvērtē, vai ir paša spēkos tikt galā ar izaicinājumu. Labvēlīgs laiks darījumiem un jaunu projektu uzsākšanai. Iespējama spriedze partnerattiecībās. Jābūt uzmanīgiem, lietojot alkoholu vai medikamentus, jo iespējama saindēšanās. Pārtikā jālieto pašmāju svaigie produkti.

Vēzis

Vēzim gribēsies atpūsties un uz visu noraudzīties no malas, bet ne vienmēr vēlmes sakrīt ar iespējām. Svarīgākais šajā laikā ir prast noteikt prioritātes un netērēt savu enerģiju mazsvarīgām lietām. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus un veikt kardinālas pārmaiņas, jo nekas no iecerētā nedos vēlamo rezultātu. Jārūpējas par savu fizisko, psiholoģisko veselību un nervu sistēmas stiprināšanu.

Lauva

Lauva varēs ļauties atpūtai pirms jauna aktīvā cikla sākuma. Jākoncentrējas uz to, ko dara, jo pavirša vai vieglprātīga attieksme pret pienākumiem var sabojāt brīvdienas un radīt nevajadzīgu stresu. Lai izvairītos no strīdiem un konfliktiem, jācenšas uzklausīt arī citus un neuzspiest viņiem savu viedokli. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu. Jāizvairās no lielu pasākumu apmeklēšanas.

Jaunava

Jaunava ilgosies pēc apkārtējo sapratnes un atbalsta. Var rasties sajūta, ka paši tuvākie cilvēki ir uzgriezuši muguru un izliekas to neredzam, tāpēc sava vajadzība ir jāpasaka skaļi un vēršoties pie konkrēta cilvēka. Visiem labs nebūsi – vēsta sena paruna, tāpēc ir jāizvērtē, vai, otram darot labu, tiešām tiek palīdzēts, vai veidota labvēlīga vide parazītisma attīstībai. Palīdzēt nozīmē darīt kopā, nevis otra vietā.

Svari

Svari izjutīs spriedzi attiecībās, tāpēc nāksies izvēlēties, kā rīkoties – tā, kā ir pareizi, vai tā, kā labāk pašam. Augusta pirmajās dienās situācija mazliet uzlabosies, bet pilnībā vēl neatrisināsies. Labs laiks izvirzīt jaunus mērķus un paplašināt savu redzesloku. Veselības nostiprināšanai un iekšēja līdzsvara iegūšanai ieteicams izvērtēt visus plusus un mīnusus, un noteikt savas dzīves prioritātes.

Skorpions

Skorpionam laiks pārskatīt savu ikdienas darbu kārtību un izvērtēt, kas svarīgs un kas ne. Jo lietderīgāk un prasmīgāk tiek izmantotas iespējas un resursi, jo lielāka būs peļņa. Lai izvairītos no pārslodzes un iekšējas spriedzes, jāparedz laiks atpūtai un veselības nostiprināšanai, jo darbi prasīs daudz enerģijas. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus, uzsākt darījumus un slēgt līgumus.

Strēlnieks

Strēlnieka neatlaidība vainagosies ar panākumiem un būs redzams, ka apkārtējie viņu respektē. Labvēlīgi apstākļi situācijas uzlabošanai gan darbā, gan mājās. Aktīva un pārliecinoša rīcība dos vēlamo rezultātu. Pirms dokumentu parakstīšanas viss rūpīgi jāizlasa, lai nav kādas kļūdas vai neprecizitātes. Nav ieteicams lietot alkoholu un medikamentus bez ārsta norādījumiem. Piemērots laiks ceļojumiem.

Mežāzis

Mežāzis izjutīs iekšēju neapmierinātību, jo gribēs norobežoties no apkārtējiem un atpūsties, bet citiem būs vajadzīga viņa palīdzība. Katrā situācijā jācenšas saskatīt savu izdevīgumu un bez īgnuma jāpaveic darāmais. Nav piemērots laiks pirkumiem un jaunu projektu sākšanai. Ieteicams parūpēties par iespēju labi izgulēties un atrast laiku sev patīkamām nodarbēm kopā ar draugiem vai domubiedriem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram jāpiedomā pie sava ārējā izskata un manierēm, lai atstātu labu iespaidu uz apkārtējiem, jo tas ietekmēs turpmākās sadarbības iespējas un kvalitāti. Partnerattiecībās jācenšas izvairīties no konfliktiem un sava viedokļa uzspiešanas citiem. Jāatceras, ka katram par notiekošo ir savs viedoklis, un tas, kas Ūdensvīram ir svarīgi, citam – sīkums vien. Piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Zivis

Zivis uz pasauli raudzīsies caur rozā brillēm. Viss šķitīs tik brīnišķīgi un vienkārši. Tomēr der parūpēties arī par stabilitāti savā dzīvē. Tieši tajā brīdī, kad viss šķiet sakārtojies – ir pats piemērotākais laiks, lai rastu iespēju radošai darbībai un jaunu darbu sākšanai. Plānojot veicamo, jāpaļaujas tikai uz paša spēkiem un resursiem, jo citi var būt aizņemti ar saviem darbiem vai atteikties palīdzēt.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
7 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
24 minūtes
LE
LETA
Laukos
ZM: “Latvijas valsts mežiem” cena par “Bergvik Skog” īpašumiem bija pārāk augsta
1 stunda