Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 1. aprīlim. Gan jautri, gan svinīgi!0

Dienas noskaņa

Dienas noskaņu lielā mērā nosaka Lieldienas – skaisti un cerību pilni svētki, kuros kaut kas sirdī ietrīsas itin visiem. 1. aprīlis kā joku diena mūs skars mazāk, bet, protams, skaistajā brīvdienā ir vieta arī smiekliem!

Auns

Izliecies pārsteigts, kad tev svinīgi pasniedz kaut ko tādu, par ko jau sen zināji. Tev taču nav grūti, bet dāvanas pasniedzējs visu dienu jutīsies laimīgs. Priecīgas Lieldienas!

Vērsis

Zāle, kā zināms, ir zaļāka tur, kur mūsu nav. Šodien būs vilinājums doties tieši uz to tālo pļaviņu ar bagātīgo augu segu, par ko bieži sapņojam. Ja šī vilkme būs pietiekami spēcīga, vakarā vari attapties lidmašīnā ceļā uz Jaunzēlandi. Tiešā vai pārnestā nozīmē? Noskaidro pats!

Dvīņi

Šodien tevi vilinās zilās tāles un raibie piedzīvojumi. Starp citu, no pirmās vēlmes (tāles) vari atteikties īstenošanas grūtību dēļ, bet otrajam atradīsi pārpārēm resursu arī savā tuvākajā apkārtnē. Starp citu, kad pēdējo reizi kārtīgi izšūpojies?

Vēzis

Piemērota diena, lai atrastu kaut ko tādu, ko jau sen esi pazaudējis. Varbūt tas ir nevainīgs, bērnišķīgs prieks par vienkāršām lietām? Ja tā, nav labāka laika par Lieldienām, lai atgūtu šo katram cilvēkam būtiski svarīgo sajūtu.

Lauva

Šodien tavas izredzes uz jebkāda veida panākumiem būs apgriezti proporcionālas tam, cik uzstājīgs būsi to sasniegšanā. Lai kā arī būtu, šodien svarīgākais – pievērst uzmanību un sagādāt prieku mazākajiem ģimenes locekļiem, pat ja ir sajūta, ka pēc pēdējo nedēļu darbiem gribas vien iekārtoties dīvānā pie televizora. Vakarā jutīsies pārsteidzoši atpūties!

Jaunava

Šī diena ir piemērota, lai ienestu dzīvē visas iespējamās pārmaiņas, sākot ar jaunas zobu sukas iegādi citā krāsā līdz pilnīgai sava tēla nomaiņai. Tikai nestāsti to pirmskolas vecuma bērniem, citādi vēl izmantos izdevību, lai tavu karsti mīlēto kaķi izkrāsotu šaha rūtiņu rakstā.

Svari

Tavi tuvinieki šodien var kļūt pilnīgi neciešami. Nevienam citam tu, iespējams, tādus gājienus nepiedotu, bet šajā gadījumā nespēsi pat kārtīgi apvainoties. Un arī nevajag, jo tas nebija ļauni domāts!

Skorpions

Skorpions šodien var padarīt sevi par muļķi, turklāt pilnīgi brīvprātīgi un bez citu palīdzības. Ja neesi klauns, no lieliem ļaužu pūļiem labāk izvairies. Par tevi smiesies trakāk nekā par 1. aprīli!

Strēlnieks

Vari atslābināties – līdz šodienai esi izdarījis visu, kas no tevis bija atkarīgs. Tādējādi esi pelnījis kādu balvu par savām pūlēm, un par to nav lieki taktiski atgādināt.

Mežāzis

Šodien vari kļūt par kādas uzmācīgas idejas upuri. Pret to cīnīties ir bezjēdzīgi, tāpēc atslābinies. Zvaigznes apgalvo, ka šī ideja nemaz nav tik muļķīga! Pēc atbilstošās visa procesa sagatavošanas vari kļūt par lielu ieguvēju, pateicoties savam “utopiskajam sapnim”.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien būs samērā grūti pievaldīt mēli. Dažādas atklāsmes un pamācības tā vien prasīsies tikt pateiktas. Neklusē, bet piesardzīgi izvēlies, kam un ko drīksti teikt, lai otrs cilvēks nepārprastu un neapvainotos.

Zivis

Šo dienu labāk pavadīt klusi un mierīgi, necenšoties iedziļināties savas dzīves plusos un mīnusos. Mazliet pameklējot, vari atrast daudz kā vienu, tā otru, bet šodien kaut kā prāts slieksies cilāt negatīvās lietas. Mēģini tā nedarīt, bet dodies garā pastaigā ar bērniem un suņiem!

LA.lv