Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 1.jūlijam. Ikdienas steigā neaizmirsti par atpūtu!0

Dienas noskaņa

Nepieciešams nomierināties, atbrīvoties no rāmjiem, kuros tu esi sevi ieslēdzis.

Auns

Diena stimulēs emocionālu piesaisti visiem, kas ir tev blakus. Auni atvērsies jaunām jūtām un būs gatavi izveidot ciešas attiecības ar tiem, kas sen gaida viņu labvēlību. Labvēlīgi ir braucieni, naudas maiņa, jaunas iepazīšanās un kontakti. 1.jūlijā tu nedrīksti palikt vienaldzīgs pret notikumiem, kas noris tev apkārt.

Vērsis

Daudziem Vēršiem atvaļinājums nāk arvien tuvāk, bet tu joprojām esi steigā un darbos līdz ausīm. No rūpēm galva griežas, paspēt vajag visu. Taču atvaļinājumam ir jābūt! 1.jūlijā uzaicini pie sevis bērnības vai jaunības draugus. Iespējams, tieši viņi radīs patiesu atpūtas sajūtu.

Dvīņi

Tiecoties pēc panākumiem, tu vari izmantot negodīgas metodes, kas nelabvēlīgi atsauksies uz tavu reputāciju. Tu šodien vari zaudēt tuvu cilvēku uzticību. Ieklausies labvēļu padomos, nepaļaujies tikai uz saviem aprēķiniem un sajūtām.

Vēzis

Neraugoties uz atvaļinājumu sezonu, tev jūlijs ir profesionālo panākumu mēnesis. Tavs laiks ir pienācis, nekavējoties ķeries pie lietas. Drosmīgi pieņem jebkuru piedāvājumu – tas būs izdevīgs.

Lauva

Šodien darba ražīgums var samazināties tavas izklaidības vai kāda cita bezatbildības dēļ. Vakars paies, cenšoties ieviest kārtību domās un mēģinot saprast, kuri uzdevumi ir vissvarīgākie. Saskarsme ar mīļoto cilvēku izraisīs vilšanos. Ieteicams būt uzmanīgākam pret lietišķajiem partneriem. Pēc mēneša vai diviem iespējami sarežģījumi biznesā konkurences dēļ, tāpēc jau jūlijā nepieciešams veikt atbilstošus piesardzības pasākumus.

Jaunava

Diena simbolizē pedantismu, noslēgtību, tieksmi paklausīt un uzmanību pret sīkumiem. Šīs Jaunavu iedzimtās īpašības var sasniegt hipertrofētu līmeni. Šajā dienā var sadumpoties kuņģa un zarnu trakts. Nepieciešams nomierināties, atbrīvoties no rāmjiem, kuros tu esi sevi ieslēdzis. Šodien ir piemērots laiks, lai attīrītu asinis un aknas, kā arī ārstētu ādas slimības.

Svari

Brīnišķīgs brīdis personiskajām un ģimenes attiecībām. Tev ļoti vajadzīgs emocionāls atbalsts un tu nespēj iedomāties sevi bez savas otrās pusītes. Pēcpusdienā tevi gaida patīkami pārsteigumi un dāvanas. Papriecājies par jaukajām veltēm un lieliskajiem pārsteigumiem, kādus tev sagādājuši mājinieki.

Skorpions

Mēneša sākumā Skorpionu noskaņojumu var aptumšot planētu pretstāve. Šis aspekts izpaudīsies kā nevēlēšanās pretoties nedienām un nākotnes cerību trūkums. Planētu ietekmi var nogludināt, ņemot talkā meditāciju, garīgo praksi, lūgšanas, jogas nodarbības – vārdu sakot, visu, kas prātu noved mierīgas apceres stāvoklī.

Strēlnieks

Jebkāda lielības vai augstprātības izpausme, kā arī neprasme koncentrēt savu uzmanību un centienus uz galveno, var likt apšaubīt visus iepriekšējos Strēlnieku panākumus un sagraut agrāk radīto. Strēlniekiem jābūt ārkārtīgi uzmanīgiem attiecībā uz jauniem darījumiem, saskarsmi un attiecību skaidrošanu.

Mežāzis

Vairāki Mežāži šodien pabeigs kādu mācību iestādi, citi gūs panākumus zinātniskajā darbā; jebkurā gadījumā – pieaugs viņu ietekme un stāvoklis sabiedrībā. Jo nopietnāk tu attieksies pret saviem pienākumiem, jo dāsnāk tevi apdāvinās liktenis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētu stāvoklis ir labvēlīgs individuālam darbam. Tavs darbs, iespējams, šodien būs intensīvāks nekā parasti. 1.jūlijā tu ieguldīsi daudz spēku sava materiālā stāvokļa uzlabošanā. Un veiksme tev noteikti uzsmaidīs. Darbs tev ir ļoti svarīgs, jo sniedz stabilus ienākumus un tu tiec augstu novērtēts.

Zivis

Neveiksmīga diena darbam. Radīsies grūtības ar nepieciešamās informācijas saņemšanu. Netērē sevi sīkumos, plāno savu dienu, lai pēc tam nebūtu jānožēlo veltīgi iztērētais laiks.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv