Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 10. aprīlim. Iepriecini otro pusīti!0

Dienas noskaņa

Šī diena paies bez liekām problēmām. Šodien daudzi cilvēki turēsies pa gabalu no mājām un radiniekiem, darbojoties pie kaut kāda veida personīgā projekta vai palīdzot tuviem draugiem. Vakarā, atgriežoties savā ērtajā ligzdiņā, tu sapratīsi, ka prombūtne nesusi daudz laba. Tev un taviem ģimenes locekļiem būs daudz tematu, kurus pārrunāt pie vakariņu galda vai krūzes karstas zaļās tējas.

Auns

Auni šodien atklās, ka ir ļoti talantīgi filmu veidotāji. Tuvs draugs lūgs palīdzību, un tu palīdzēsi viņam nofilmēt jaunu video. Pamazām ar tavām idejām jūs izaugsiet par šobrīd notiekošā līderiem, un tavs draugs būs tikai aktieris tavā produkcijā. Noslēgumā tev būs jauns meistardarbs, kas spēs “uzspridzināt” gan “Youtube”, gan sociālos tīklus.

Vērsis

Vērsis šo dienu, visticamāk, neatcerēsies ar neko īpašu. Godīgi sakot, tev būs garlaicīgi, dzirdot no kolēģiem stāstus, kurus jau dzirdēji pirms dažām dienām. Vakarā izlemsi atalgot sevi ar nelielu izbraukumu, bet attapsies, ka vislabāk jūties jau pazīstamās vietās.

Dvīņi

Dvīņi šodien nespēs izprast ne sevi, ne savas dziļākās domas. Šajās domās būs cilvēks, kuru mēdzi satikt vien kā draugu vai paziņu. Tomēr, ieskatoties dziļāk sevī, tev jāatzīst, ka šis cilvēks tevi piesaista. Ja tu nolem, ka nevēlies tikt tam pāri, atzīsties savā interesē jau tagad.

Vēzis

Vēzim šodien būs nepieciešams daudz otras pusītes uzmanības. Tev būs svarīgi apzināties, ka šis cilvēks tevi mīl, tāpat kā pirmajos tikšanās mēnešos. Varbūt, lai to saprastu, tev nebūs nepieciešamas dāvanas, randiņi zem mēness, ziedu pušķi vai komplimenti. Tavs partneris atradīs īstās un personīgās frāzes, kuras dzirdot, tu visu sapratīsi un beigsi domāt, ka kaisle attiecībās izdzisusi.

Lauva

Lauva šodien nespēs atrast klusumu pat savas mājas sienās. Tavi radinieki iesaistīsies dažādās trokšņainās aktivitātēs, kuras tevi kaitinās. Lai varētu strādāt pie sava steidzamā projekta, tev nāksies atrast citu, klusāku vietiņu. Lēmums, kurp tu dosies ar datoru padusē, ir tavās rokās.

Jaunava

Jaunava šodien atteiksies atzīt absolūto patiesību, par kuru stāstīs otra pusīte. Kad tiek apspriesti svarīgi ģimenes jautājumi, tu varētu nonākt konfliktā ar pilnīgi pretējiem viedokļiem par šo tematu. Tomēr tavs partneris ļoti saprātīgi paskaidros, ka vairāku pamatotu iemeslu dēļ tikai viņa pozīcija ir pareizā. Prātā tu to apzinies, bet tik un tā turēsies pie savas idejas, atmetot veselo saprātu.

Svari

Svari šajā pirmdienā izlems kaut ko radikāli mainīt savās mājās. Domājot par to, ko izmainīt un kā to paveikt, neaizmirsti pajautāt padomu savam partnerim. Neaizmirsti, ka ne visi tavus eksperimentus uztvers kā pieņemamus. Tāpēc ne makšķeres, kas karājas pie sienas, ne visjaukākais kinozvaigznes portrets, visticamāk, negūs apstiprinājumu.

Skorpions

Skorpioniem šodien vajadzētu izlemt, kuri pienākumi vairs nevar gaidīt. Nedomā par to atlikšanu uz vēlāku laiku, pat ja daži no šiem uzdevumiem liekas pārāk nogurdinoši vai sarežģīti pat tev. Šīs lietas ir svarīgas ne tikai tev, bet arī cilvēkam, kuram palīdzi. Pārvari slinkumu, ķeries pie lietas! Ja nepieciešams, iesaisti partneri (piemēram, uzaicini jaunākos ģimenes locekļus tev palīdzēt).

Strēlnieks

Diena paies, kārtojot dokumentus un rēķinus. Vakarā Strēlnieks varēs atpūsties, bet tikai daļēji. Lielāko daļu dienas tev būs jābraukā pa pilsētu, meklējot tieši to, par ko sapņo tava otra pusīte. Kad tu atradīsi kāroto lietu, tava diena turpināsies brīnišķīgi. Tuvais cilvēks būs patiesi pateicīgs par to, cik ļoti tu centies. Jūs šo dienu noslēgsiet kopā, izbaudot katru minūti.

Mežāzis

Mežāzis šodien skaļi pastāstīs par saviem ambiciozajiem plāniem. Tu ar tiem dalīsies ar cilvēku, kurš vairāk nekā vienu reizi ir palīdzējis augt tavai karjerai. Un šodien, dzirdot par taviem sapņiem, šis cilvēks kļūs ļoti aktīvs un piedāvās savus pakalpojumus. Bet nē, šoreiz tev vajadzētu no tā pieklājīgi atteikties. Tev patiesībā nav nepieciešama mākslīga karjeras izaugsme. Tu neuztversi tās kā savas personīgās uzvaras, kas nozīmē, ka nespēsi patiesi apmierināt savas ambīcijas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram vajadzētu paņemt brīvdienu, ja iespējams, un doties piknikā uz kādu klusu vietiņu. Neaicini līdzi daudz cilvēku, jo tev daudz vairāk patiks pikniks divvientulībā ar savu otru pusīti vai cilvēku, kas tevi piesaista. Otrajā gadījumā palielināsies iespēja, ka jūsu attiecības uzsāksies šodien (svaigs gaiss, dabas skati un putnu dziesmas burtiski grūdīs jūs abus pretī šādam lēmumam).

Zivis

Zivis šodien neapvaldīs savas skarbās piezīmes, mērķētas kādam konkrētam cilvēkam. Tev ir pamatots iemesls, kāpēc viņš tev nepatīk. Šis cilvēks atkal mēģinās tev “piesieties”, kad tiksieties svarīgā ģimenes pasākumā. Tev ir divi varianti – izdomā pamatotu iemeslu, kāpēc šos pasākumus neapmeklēt, vai arī jau laicīgi sāc lietot kaut ko nomierinošu, zinot, ka šis nepopulārais radinieks būs klāt, kā likts!

LA.lv