Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 10.jūlijam. Attiecībās valdīs romantiska noskaņa!0

Dienas noskaņa

Šodien ieteicams pievērst uzmanību veselībai un ievērot pareizu dzīvesveidu, jo tas, kurš vienmēr ir formā, viegli tiek galā ar dzīves nedienām. Attiecībās valdīs romantiska noskaņa. Naudas lietās tev var veikties, tikai neizkaisi to vējā. Zvaigznes nav labvēlīgas jaunu darbu sākšanai.

Auns

Auni var saskarties ar vardarbību, uzbrukumu, alkatību. Jāatturas no vētrainas darbības. Neprovocē apkārtējos uz agresiju. Neuzspied viņiem savu gribu. Esi uzmanīgs diennakts tumšajā laikā.

Vērsis

Nav izslēgts, ka lietišķie Vērši šodien iegūs plašas iespējas izvērst savu biznesu, nostiprināt sakarus ar perspektīviem lietišķajiem partneriem un parakstīt finanšu dokumentus. Ieteicams pievērst uzmanību veselībai, ievērot pareizu dzīvesveidu. Tas, kurš vienmēr ir formā, viegli tiek galā ar dzīves nedienām.

Dvīņi

Domājams, ka Dvīņiem nāksies apmaksāt vecus parādus vai arī viņu budžets cietīs no neplānotiem tēriņiem. Iespējams, tev gribēsies veikt lielus pirkumus. Mēneša sākums nav tam labvēlīgs, pagaidi līdz tā beigām.

Vēzis

Šodien daudziem Vēžiem radīsies izdevība pāriet no vārdiem pie darbiem. Ja tu jau esi domājis, ka ir laiks kaut ko pasākt, tad šodien vari pieņemt galīgo lēmumu, kurā jomā nepieciešams darboties.

Lauva

Šajā dienā Lauvām var būt pazemināts enerģētiskais potenciāls. Samazināsies vajadzība pēc aktīvas darbības. Ievēro ēšanas režīmu un biežāk izmanto pārtraukumus darba laikā, lai nepārpūlētos. Savu darbību saskaņo ar vadību, uzturi diplomātiskus kontaktus ar kolēģiem. Vakars ir labvēlīgs, lai tiktos ar to, kas tev dārgs. Ieteicama mierīga atmosfēra, kas pamudina uz atklātu sarunu.

Jaunava

Diena simbolizē jūtīgumu, intuīciju, psiholoģiskās spējas. Jūtīgs kuņģis, gremošanas orgāni. Jaunavas var būt tik emocionālas un jūtīgas kā nekad. Nav ieteicami nekādi bioenerģētiskās ārstēšanās veidi, alkoholisko dzērienu lietošana. Piemērota diena, lai ārstētu zobus, liktu protēzes, veiktu kāju operācijas.

Svari

Apstākļi izveidosies tā, ka mīlestība un bizness ies roku rokā. Sievietes var slepeni iemīlēties, atrast elku. Attiecībās valdīs romantiska noskaņa. Esi pieticīgāks, nevajag lielīties ar savu stāvokli, nodarboties ar pašreklāmu.

Skorpions

Tev piemītošās emocionalitātes, bagātās fantāzijas un iztēles dēļ tu vari izveidot riskantas iepazīšanās ar visdažādākajiem cilvēkiem. Un šādi riskanti sakari var visnegaidītākajā veidā ietekmēt karjeru. Neiesaisti savā biznesā draugus – kāds no viņiem var tevi apskaust vai nodarīt kaitējumu labu nodomu vadīts.

Strēlnieks

Par gada galveno tēmu kļūs attiecības ar otro pusīti un lietišķajiem partneriem. Strēlnieku personiskās intereses var tikt novirzītas aizmugurējā plānā. Daudziem var šķist, ka apkārtējie pārbauda viņu izturības stiprumu. Nu ko, nāksies pakļauties un pastrādāt, toties kāds būs labums!

Mežāzis

Nav izslēgts, ka sabiedrība izrādīs īpašu interesi par Mežāža personību. Darba alga pieaugs. Daudzi Mežāži sajutīs, kā apkārtējie viņus mīl, turklāt īstenos daudz interesantu ideju; peļņa būs negaidīta. Tev jāatceras par darba termiņiem. Būtu lietderīgi, ja tu pats noteiktu darba pabeigšanas datumu. Tas palīdzēs tev vairāk koncentrēties un rezultātā sasniegt vēlamo.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Naudas lietās tev var veikties, tikai neizkaisi to vējā. Turklāt, sākot no šīs dienas, tavi tēriņi un ieguldījumi var kļūt neefektīvi. Nepadodies vēlmei saņemt visu uzreiz. Aprēķini katru savu soli un nākotnes iespējas, pirms izlem investēt savus līdzekļus vai ņemt kredītu bankā.

Zivis

Zvaigznes nav labvēlīgas jaunu darbu sākšanai – tie, visticamāk, beigsies bez rezultātiem. Tomēr var norisināties notikumi, kuri būs agrāk pielikto pūļu iznākums, vai kuri izjauks kādu ieceri. Nepieņem atbildīgus lēmumus biznesā un profesionālajās lietās.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv