Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 10.martam. Nošķir ilūzijas un īstenību!0

Auns

Diena mierīgai atpūtai. Strādāt ir vērts tikai tad, ja redzat reālu ieguvumu. Privātā dzīvē uztveriet lietas mierīgi, nav vērts satraukties, jo tas var kaitēt attiecībām ilgtermiņā. Vakars labvēlīgs savu talantu demonstrēšanai.

Vērsis

Būs jācīnās ar nostaļģijas uzplūdiem. Lai atkārtoti nepieļautu kļūdas, esiet godīgs pats pret sevi. Ar pārliecību rosoties finanšu jomā, mēneša beigās varat būt ticis pie labiem iekrājumiem. Parūpējieties par veselību, jo var saasināties hroniskas kaites.

Dvīņi

Nevajag bīties pieņemt izšķirošus lēmumus, jo tas var palīdzēt saņemt paaugstinājumu darbā nākotnē. Tāpēc ir vērts šodien īpaši pacensties. Tikšanās ar radiem noritēs jauki, ja vien nesāksiet diskusijas par sadzīviskām problēmām.

Vēzis

Ne tikai jāstrādā, bet arī jāpapildina zināšanu klāsts, it īpaši, ja nesen esat sācis nodarboties jaunā jomā. Labāk veiksies sarakste, nevis tiešas sarunas. Novērtējiet attiecības ar otru pusīti, lai nepaliekat viens. Nekādā ziņā nesalīdziniet bijušo ar esošo partneri!

Lauva

Svarīgi nošķirt ilūzijas no dzīves īstenības. Atkārtoti sastapsiet cilvēku, kurš jau agrāk jums maisījies pa kājām jūsu darbā. Iecerētais ar savu nevērību var aizskart jūsu pašlepnumu. Taču labāk centieties izvairīties no konflikta.

Jaunava

Ieiešana sevī nenesīs vēlamos rezultātus, bet arī nervozēšanai nav jēgas. Mainiet attieksmi pret apkārtnotiekošo, un lietas sāks ritēt citu gaitu. Mīlas attiecības sniegs krāšņu emociju buķeti. Atcerieties, ka stabilitāti radīs tikai attiecību oficiāla noformēšana.

Svari

Vajadzīgs skaidrs skats uz lietām. Priekšapmaksa nedos cerēto rezultātu. Var gadīties steidzams darba komandējums, kas var nest finansiālus zaudējumus. Ja ir nepieciešamība, nekautrējieties meklēt palīdzību pie ietekmīgiem paziņām.

Skorpions

Būs nesaprašanās ar kolēģi. Neļaujiet nevienam pārliecināt jūs par viņa viedokļa pareizību. Mīlas jomā noderēs rāmums un iecietība. Neuzticieties jauna darba piedāvājumam.

Strēlnieks

Nav jāsteidzas ar profesionāliem lēmumiem. Būtiski lēmumi karjeras attīstībai vēl ir aiz kalniem. Jāizvairās no ilūzijām. Nedominējiet pār savu partneri – problēmas būs neizbēgamas!

Mežāzis

Satraukumi radu un finanšu dēļ. Ja līdz pusdienām izdodas atrisināt svarīgākos jautājumus, panākumi garantēti. Ja neizdodas, metiet mieru.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Domājiet, ko runājat, it īpaši attiecībās ar tuvajiem. Ieklausieties vecāku cilvēku padomos, tas ir tā vērts. Nemēģiniet atjaunot izjukušās attiecības.

Zivis

Pārbaudījumi peļņas ziņā un privātajā dzīvē. Nevarat būt droši par mīļotā cilvēka jūtu patiesumu. Tikai necentieties kādu apmānīt!

Avots: mlady.net.

LA.lv