Horoskopi un mistika
Horoskopi

“Kā mežā sauc, tā atskan!” Horoskops nedēļas nogalei 0

Foto – AFP/LETA

Horoskops nedēļas nogalei:

no 26. oktobra līdz 1. novembrim

Auns

Auna ikdienā iezagsies gausums, jo darbu būs vairāk nekā spēka tos paveikt. Tas radīs iekšējo spriedzi, kas veicinās konflikta situāciju veidošanos gan darbā, gan personīgajās attiecībās. Nestrīdieties ar priekšniecību ne darbā, ne mājās, jo tas situāciju padarīs vēl sliktāku. Labākās zāles stresam ir veselīgs miegs, tāpēc ieteicams rūpīgi plānot laiku darbiem un atpūtai.

Vērsis

Būs jūtams spēku izsīkums un nogurums, tāpēc Vērsim gribēsies ieņemt novērotāja lomu un ļaut darboties citiem. Lai viss veiksmīgi ritētu, rūpīgi jāsaplāno darbi un tam vajadzīgais laiks. Jāpārliecinās, ka Vērša sacītais tika sadzirdēts, jo it kā šķietamie sīkumi var radīt zaudējumus. Jācenšas dažādot savu dzīvesveidu, apmeklējot kultūras pasākumus vai sporta zāli.

Dvīņi

Dvīņi jutīs sevī spēka pieplūdumu un saņems domubiedru novērtējumu par iepriekš pieliktajiem pūliņiem un paveikto. Šajā periodā lielāka vērība jāpievērš transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim un drošībai uz ceļa. Dažās situācijās nāksies būt pacietīgiem un savaldīgiem. Der atcerēties, ka dusmas ir slikts padomdevējs. Piemērots laiks nostiprināt veselību un sakārtot darba vidi.

Vēzis

Vēzis uz dzīvi sāks raudzīties pozitīvāk, jo sajutīs apkārtējo interesi par sevi. Šajā periodā ieteicams būt “vērotājam no malas”, jo tā labāk var redzēt, kas pašam der un kas ne. Godīgums un radoša pieeja tiešo pienākumu veikšanā veidos stabilu pamatu tālākai darbībai. Vēzim jāparūpējas par sava tēla veidošanu. Piemērots brīdis sakārtot un nostiprināt vecāku un bērnu attiecības.

Lauva

Lauvai pienākumu un darbu būs vairāk nekā iespēju to visu paveikt. Arī rudens pelēcība ienesīs zināmu pesimismu un nostalģiju pēc vasaras. Tāpēc jāmācās pareizi sadalīt pienākumus un atalgojumu gan sev, gan citiem. Jābūt piesardzīgiem, veicot darījumus vai parakstot līgumus, jo pastāv iespēja tikt piekrāptiem. Ieteicams apmeklēt relaksējoši tonizējošas procedūras.

Jaunava

Jaunavām laiks parūpēties par savu pašsajūtu, komfortu mājās un darbā. Vispirms jāizvērtē situācija un tad jārīkojas. Ja viss tiks laikus izdarīts, novembrī būs vieglāk pieņemt lēmumus, kam sekos pozitīvas pārmaiņas. Jārīkojas pārliecinoši un mērķtiecīgi. Lai pareizi izlemtu, aprunājieties ar vairākiem speciālistiem par jautājumu, kas jūs interesē. Neesiet kūtrs un slinks.

Svari

Svariem būs jāpielāgojas citiem un apstākļiem. Tas radīs iekšēju spriedzi un diskomfortu, kas var izsaukt krasas garastāvokļa svārstības. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu vai veikt kardinālas pārmaiņas. Pirms darīšanas jāizvērtē savas iespējas un resursi. Šajā periodā ieteicams apmeklēt nodarbības, kas palīdz atbrīvot ķermeni no spriedzes un līdzsvarot emocijas (joga, peldēšana u. c.).

Skorpions

Skorpionam veiksies it viss, kam viņš ķersies klāt, ja vien negaidīs, ka citi rīkosies viņa vietā vai interesēs. Pats liktenis ir labvēlīgs, lai Skorpions radītu stabilitāti savā dzīvē. Katram pašam ir jāsasniedz savi mērķi. Tikai tā var izbaudīt prieku un lepnumu par paveikto. Izmantojiet dzīves piedāvātās iespējas un esiet godīgs, jo dzīves gudrība vēsta: “Kā mežā sauc, tā atskan!”

Strēlnieks

Strēlniekam būs sajūta, ka visi gada garumā veicamie darbi aktualizējušies tieši tagad. “Aizej tur, nezin kur… Atnes to, nezin ko…” pie sevis piktosies Strēlnieks. Lai izvairītos no spriedzes un diskomforta, Strēlniekam ieteicams pievērsties tiešajiem pienākumiem un visam pārējam ļaut ritēt savu gaitu. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicamas ārstnieciski tonizējošas procedūras un labs miegs.

Mežāzis

Mežāzis jutīsies neapmierināts ar cilvēku vienaldzību un bezatbildību pret saistībām, ko uzņēmušies, un tas ietekmēs viņa garastāvokli, ko pamanīs arī apkārtējie. Ja ikdienas pienākumus veiks ar izdomu un radošu pieeju, būs lieliski rezultāti. Ieteicams pievērsties tiem darbiem, kas neprasa citu iesaistīšanu. Jāievēro likumi un jāizvairās no konfliktiem ar valsts amatpersonām un ģimenes locekļiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram iespējams pakāpties pa karjeras kāpnēm. Pirms gala lēmuma pieņemšanas ieteicams kādu brīdi apdomāties, jo steigā pieņemti lēmumi var izrādīties par apgrūtinājumu sev un citiem. Labāk pārskatīt esošos resursus un izvērtēt iespējas to lietderīgākai izmantošanai. Labvēlīgs laiks mācībām un profesionālo iemaņu pilnveidošanai. Nedrīkst slinkot un izvairīties no atbildības.

Zivis

Zivīm ir labvēlīgi apstākļi savu plānu un ieceru īstenošanai. Svarīgākais šajā periodā ir aktīvi rīkoties, nevis ļauties pašplūsmai un cerēt, ka viss notiks pats no sevis. Garām palaistās iespējas vēlāk vairs nevarēs atgūt. Iespējams jūtami uzlabot savu finansiālo un materiālo stāvokli. Piemērots laiks tematisku vakaru un reklāmas pasākumu organizēšanai un apmeklēšanai.

LA.lv