Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 11.aprīlim. Tie, kas mīl, tevi sapratīs!0

Auns

Šodien, iespējams, skatīsies uz dzīvi ar zināmu vilšanos. Tu ar prieku piekārtu pie durvīm plāksnīti ar uzrakstu “Netraucēt, nikns suns!”

Vērsis

Gan apkārtējiem, gan tev pašam var rasties iespaids, ka tu esi vienīgais cilvēks, kas saprot, kas patiesībā notiek. Un, šķiet, tā arī ir! Tāpēc nekavējies rīkoties un pieņemt lēmumus, kādus uzskati par pareiziem.

Dvīņi

Šodien, ja vien ir tāda iespēja, ieteicamais dzīves ritms ir šāds: kārtīgi izgulēties, sātīgi paēst un atpūsties, lai gūtu jaunu enerģijas lādiņu turpmākajam darba cēlienam. Spēka būs vajadzīgs ļoti daudz un jau tuvākajā laikā, tāpēc “akumulē” to, ja ir kaut neliela iespēja to darīt.

Vēzis

Diena paies saskaņas un savstarpējas lojalitātes zīmē. Tas, protams, ir lieliski, bet esi vērīgs: nepiekrīti vienoties par kaut ko tādu, kurā tev nav itin nekā izdevīga vai interesanta, citādi vēlāk nāksies to nožēlot.

Lauva

Lauvas, pienācis laiks rīkoties! Paskaidrojumus savukārt atliec līdz mierīgākam brīdim. Un pārdzīvot nav vērts – tie, kas tevi mīl, sapratīs!

Jaunava

Būtu vien vēlēšanās – iespējas un spēki vienmēr atradīsies. Nāksies steidzami pieņemt kādu piedāvājumu vai arī to noraidīt. Bet šoreiz planētas iesaka to labāk pieņemt, jo labā ir daudz vairāk nekā trūkumu!

Svari

Šī diena nav no tām, kuras var tā vienkārši un nedomājot pavadīt “pa tukšo”. Dzīve piedāvās tik daudz interesantu lietu, ka tās palaist garām būtu vienkārši nepiedodama izšķērdība.

Skorpions

Jo pozitīvāk un vieglāk tu šodien uztversi visu notiekošo, jo lielāka iespējamība, ka viss izdosies tieši tā, kā iecerēts. Protams, tas tev nav raksturīgi, bet vienu dienu taču var pamēģināt?

Strēlnieks

Šodien Strēlniekiem ir izredzes kļūt par kāda cita cilvēka laimes iemeslu. Kas gan var būt labāka balva par veiksmīgi nodzīvotu dienu? Vēl svarīgi šīs izjūtas kaut kā saglabāt – fotogrāfijās, dienasgrāmatā, kaut vai ierakstā sociālajos tīklos, lai vēlāk varētu tajās smelties spēku un iedvesmu.

Mežāzis

Šodien nevajag baidīties, ka kāds neizpildīs savu solījumu un tādējādi iegāzīs arī tevi. Vari droši deleģēt lielākus un mazākus pienākumus kolēģiem, draugiem un tuviniekiem – viss tiks izdarīts laikus un lieliski.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena ir labs laiks, lai sāktu īstenot pārmaiņas, kas jau ilgi briedušas tavā prātā. Ja nevari izdomāt neko labāku, aizej pie friziera!

Zivis

Diena būs negaidītu notikumu un pārsteigumu karuselis – gan patīkamu, gan ne īpaši jauku lietu netrūks. Jebkurā gadījumā iepriekš ieplānotas lietas labāk atlikt, citādi vēlāk būs grūti izlabot kļūdas.

LA.lv