Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 11.martam. Atceries par seniem draugiem!0

Auns

Šodien sāktie darījumi nesīs negaidīti lielu peļņu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku necentieties paturēt sev pēdējā vārda tiesības, it īpaši, ja nevēlaties tuvākajā nākotnē attapties vientuļš ar nelaimīgām atmiņām par zaudētu mīlu. Vakarā jūs gaida neaizmirstama tikšanās.

Vērsis

Nav tas labākais laiks, lai mainītu nākotnes plānus un savu ārējo izskatu. Esiet uzmanīgs visās izpausmēs, lai nesabojātu sev garastāvokli un lieki nezaudētu ernerģiju. Saņemsiet radu un draugu atbalstu savām iecerēm, tikai ļaujieties! Neesiet lepni un augstprātīgi, lai nekaitētu savām izredzēm mīlas frontē.

Dvīņi

Diena, lai pie sevis uzņemtu senus draugus, taču, lai celtu savu reputāciju, labi sagatavojieties šim notikuumam. Ar konkurentiem biznesā saruna būs īsa. Privātajā dzīvē izvairieties no asumiem un apvainojumiem.

Vēzis

Šodien būsiet īpaši apburoši, tāpēc panākumi garantēti jebkurā jomā. Saņemsiet ļoti labu darījuma piedāvājumu, no kura grēks būtu atteikties. Iekšējs nemiers traucēs pieņemt izšķirošus lēmumus. Ja vien jums ir skaidri mērķi, šī diena jūs pavirzīs stipri tuvāk tiem.

Lauva

Pilni spēka un enerģijas šajā dienā, gatavi piepildīt vēlmes un plānus par katru cenu. Pat ja neveiksies piepildīt visus sapņus, tas neatturēs jūs no turpmākās cīņas par savu vietu zem saules. Paraugieties kritiski uz savu karjeru, un tas ļaus jums izdarīt pareizos secinājumus.

Jaunava

Varat atļauties vaļsirdību ģimenes lokā, tomēr esiet pieklājīgi, lai kādu neaizvainotu. Var nākties piedzīvot nodevību no tuva drauga puses, taču tā būs laba mācība nākotnei.

Svari

Diena labvēlīga gan darījumu braucieniem, gan romantskām izklaidēm kopā ar mīļoto cilvēku. Spēsiet tik labi sadalīt uzmanību, ka pietiks laika visam. Ir vērts pievērst uzmanību veselībai.

Skorpions

Neticiet priekšniecības dāsnajiem solījumiem, lai vēlāk nebūtu rūgti jāviļas. Mierīgi dariet ikdienas darbus un necentieties izcelties uz apkārtējo fona. Mīlas frontē meklējiet mierinājumu pie draugiem.

Strēlnieks

Nav jēgas doties tālā ceļā, tā vietā labāk atrisiniet ieilgušās sadzīves problēmas. Neatlieciet arī personiskās dzīves jautājumu risināšanu, jo tas var novest līdz nopietnām nepatikšanām.

Mežāzis

Sāciet domāt par atvaļinājumu, darbs nekur neaizbēgs. Tomēr esiet uzmanīgs ar finansēm. Vakarā saņemsiet tik kārdinošu piedāvājumu, ka tas izraisīs bezmiegu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai panāktu citus, jums būs jāpiepūlas dubultā. Ja esat atrisinājis savas finanšu problēmas, droši varat doties iepirkties un cerēt uz veiksmi.

Zivis

Īpaša diena, jo būsiet vispārējā uzmanības centrā. Darba jomā esiet gatavs uz pārmaiņām, bet privātajā dzīvē gan neko nemainiet. Varat beidzot izbaudīt to, ka vienā personā esat atradis gan mīļoto cilvēku, gan labāko draugu.

Avots: mlady.net.

LA.lv