Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks, kad kaut kas ir jāizdara savā labā! Horoskops no 2. līdz 8. novembrim 0

Foto – LETA

Horoskops no 2. līdz 8. novembrim

Auns

Auns jutīs nogurumu un spēka izsīkumu, tāpēc būs viegli aizkaitināms. Lai izvairītos no konfliktiem, ieteicams veikt darbus, kas neprasa citu iesaistīšanu. Būs sajūta, ka darbu ir arvien vairāk, bet ienākumu mazāk. Tas radīs spriedzi un stresu. Šajā laikā nav ieteicams veikt darījumus vai kardinālas pārmaiņas un slēgt līgumus. Uzturā vairāk jālieto dārzeņi un vitamīniem bagāta pārtika.

Vērsis

Vērsim vairāk laika jāvelta savai ģimenei un jāiesaistās ikdienas darbu veikšanā, jo citādi būs spriedze partnerattiecību jomā. Lai izvairītos no konfliktiem ar partneriem darbā un personīgajā dzīvē, ieteicams sakārtot jautājumus, kas skar pienākumus un atbildību. Jābūt uzmanīgiem, slēdzot līgumus un parakstot dokumentus. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai un sevis pilnveidošanai.


Dvīņi

Dvīņus interesēs jautājumi par jaunām sadarbības iespējām un kontaktu paplašināšanu. Šis ir piemērots laiks informācijas apmaiņai un reklāmas pasākumiem. Nav piemērots brīdis darījumiem un jaunu darbu uzsākšanai. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem un domubiedriem, jo tas dos vajadzīgo enerģijas lādiņu un ļaus vieglāk rast risinājumus aktuālajiem jautājumiem.


Vēzis

Vēzis gribēs dzīvē pamēģināt kaut ko jaunu. Iecerētais izdosies, ja vien to neplānos realizēt uz citu rēķina. Pirms ko uzsāk, rūpīgi jāizanalizē visi par un pret, un tikai tad jāpieņem galīgais lēmums. Jācenšas izvairīties no steigas un vairāku darbu veikšanas vienlaikus, jo tas radīs ne vien spriedzi, bet arī neplānotus izdevumus. Ieteicams sevi palutināt ar ārstnieciski relaksējošām procedūrām.

Lauva

Lauvai būs sajūta, ka dzīve pašos pamatos ir sašūpojusies, tāpēc pastiprināsies iekšējā spriedze un stress. Lai mazinātu šo spriedzi, ieteicams caurskatīt un sakārtot dokumentus, kas skar nekustamo īpašumu, īres vai nomas līgumus. Biznesā var veikt iekšējo auditu, bet brīvdienās doties ciemos pie radiniekiem vai nelielā ekskursijā. Nav piemērots laiks, lai uzsāktu jaunus procesus un slēgtu līgumus.

Jaunava

Ja ir sajūta, ka nekas nenotiek, tad tomēr notiek, kaut ārēji tas nav pamanāms, tāpēc jāturpina iesāktais. Jaunava ilgosies pēc harmonijas un sapratnes savā dzīvē. Lai ienestu jaunas vēsmas ikdienā, ieteicams apciemot radiniekus vai draugus, ar kuriem ilgāku laiku neesat tikušies. Nav ieteicams kārtot attiecību jautājumus ģimenē un ar sadarbības partneriem. Varat tikt pārprasts.


Svari

Svariem der atcerēties, ka visiem labs nebūsi, tāpēc jābūt godīgam pret sevi un citiem. Aktuāli būs partnerattiecību jautājumi gan darbā, gan mājās. Svarīgāk par to, kā tas izskatās no malas, ir saprast, kā tu pats un tavi līdzcilvēki jūtas. Jaunu iespaidu gūšanai, kas padarīs pelēko ikdienu pozitīvāku, ieteicams kopā ar draugiem vai domubiedriem doties kopīgās vakariņās vai apmeklēt kultūras pasākumu.


Skorpions

Skorpions būs apmierināts ar to, ka spēj kontrolēt savā dzīvē notiekošo. Viss ritēs savu gaitu, bez īpašas piepūles. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un slinkumam, bet pašam ir jāiet un jādarbojas, jo šobrīd dzīvē nav šķēršļu. Citādi izdevības tik drīz vairs neradīsies. Šis ir laiks, kad kaut kas ir jāizdara savā labā. Jāmācās izvēlēties sev svarīgāko un nešaubīties par to.


Strēlnieks

Strēlniekam vairāk uzmanības jāvelta savai veselībai. Pārslodzes un stresa gadījumā pastāv risks saslimt. Nav ieteicams doties tālos braucienos. Jāizvairās no steigas un jāizvēlas laika apstākļiem piemēroti apavi, jo pastāv iespēja gūt traumas. Uzturā jālieto svaiga un vitamīniem bagāta pārtika. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu un slēgt līgumus, jo tas būs uz īsu brīdi.

Mežāzis

Mežāzim jānosaka prioritātes un pārdomāti jāplāno darbi, jo darāmā būs vairāk nekā tam atvēlētā laika. Neskatoties uz saspringto grafiku, jāatrod laiks atpūtai, jo no tā būs atkarīga darbu kvalitāte. Lūdziet palīdzību draugiem un citiem cilvēkiem. Nav jācenšas visiem izpatikt un radīt iespaidu, ka visu varat viens pats, jo tā kaitēsiet paši sev. Radiet sev tīkamu atmosfēru gan mājās, gan darbā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs būs neapmierināts ar pastāvošo kārtību mājās un darbā, tāpēc jācenšas apvaldīt emocijas un neizgāzt dusmas uz citiem, jo tas kaitēs pašam. Lai izvairītos no spriedzes, ir jāmācās plānot laiku un naudas resursus. Nav piemērots brīdis jaunu projektu uzsākšanai, līgumu slēgšanai un darbavietas maiņai. Lai atbrīvotos no spriedzes, ieteicamas apmeklēt sporta zāli vai fitnesa klubu.


Zivis

Zivis labprāt tupinātu “peldēt pa straumi”, ja vien apkārtējie neizrādītu savu neapmierinātību. Tāpēc Zivīm jācenšas pašām tikt galā ar saistībām un pienākumiem, ko ir uzņēmušās. Svarīgu lēmumu pieņemšanā ieteicams konsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem. Piemērots laiks mācībām un kvalifikācijas celšanai. Ieteicams apmeklēt koncertus vai nodarboties ar garīgajām praksēm.

LA.lv