Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 12. aprīlim. Tikai mieru un gatavojies piektdienai, 13.datumam!0

Auns

Šodien jutīsies entuziasma pilns, bet būsi neparasti izklaidīgs. Tava rīcība var izrādīties samērā vāji koordinēta, tāpēc esi uzmanīgs un nesaplēs kādu trauslu, vērtīgu priekšmetu!

Vērsis

Ja vēlies, šodien vari ieklausīties augu un dzīvnieku valodā. Tavas izjūtas būs saasinātas, pasaule izskatīsies melnbalta. Tikai mieru! Šī sajūta ir pārejoša, un jau drīz tu jutīsies citādi.

Dvīņi

Ja sakrājies pārāk daudz negatīvas enerģijas, pacenties ievirzīt to kādā pozitīvā gultnē, kas prasa arī fizisku piepūli. Sakārto māju, izmazgā grīdas vai padari kaut ko mazdārziņā. Tas palīdzēs!

Vēzis

Šodien pret sevi – visdārgāko – izturies īpaši saudzīgi. Neviens cits, izņemot tevi pašu, par tavu veselību neparūpēsies, bet nevērīga attieksme var dārgi maksāt.

Lauva

Lauvas varētu būt viegli ietekmējami, un tā ir ļoti neparasta situācija. Centies uzturēties tādu cilvēku sabiedrībā, no kuru ietekmes baidīties nevajag.

Jaunava

Nepieļauj, lai tevi šodien vadītu jūtas, nevis saprāts. Tās var izrādīties tik spēcīgas, ka izdarīsi vairāk slikta nekā laba.

Svari

Šodien tavas ambīcijas neļaus samierināties ar sīkiem mērķiem. Tavu sapņu sasniegšana prasīs daudz darba un pūliņu, turklāt mērķis, visticamāk, ir nereāls. Padomā, varbūt nav vērts uz to tiekties, ja blakus ir daudz labākas izvēles?

Skorpions

Skorpioni šodien burtiski dzirksteļos. Apkārtējiem noderētu ieteikums uzvilkt gumijas cimdus, ja vēlas kontaktēties ar tevi! Turklāt pavisam burtiskā nozīmē zvaigznes iesaka izvairīties no darba ar elektroiekārtām, kas pieslēgtas tīklam.

Strēlnieks

Šodien iespējams kāds notikums, kas var izskatīties pēc nejaušības, bet tā nebūt nav. Tu vienkārši neievēroji priekšvēstnešus, kas liecināja par tā tuvošanos.

Mežāzis

Ilgu laiku veltot sīkām, kaut arī samērā būtiskām detaļām, tu riskē palaist garām jautājuma būtību. Paskaties uz situāciju it kā no malas, lai redzētu kopējo ainu. Tas var mainīt tavu viedokli un, iespējams, arī lēmumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev, visticamāk, nāksies pārvarēt pretdarbību, iebildumus, nesapratni. Liktenis sīku šķēršļu veidā tavā ceļā noliks veselu problēmu kalnu, kura “norakšanai” nāksies tērēt daudz spēka. Bet tev tas izdosies – Mežāzis ir labākais problēmu risinātājs!

Zivis

Pacenties apdomāt un ņemt vērā tās mācību stundas, kuras tev liek apgūt emocijas un jūtas. Īpašu uzmanību pievērs sīkumiem, kuriem šķietami žēl tērēt laiku un spēkus. Tas atmaksāsies!

LA.lv