Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 12.jūnijam. Velti šo dienu mierīgai apcerei!0

Dienas noskaņa

Šodien tev var nākties tikt galā ar nopietniem pārbaudījumiem, kurus tev sagādājis liktenis. Centies atbrīvoties no drūmām priekšnojautām un nomāktības – tev tikai liekas, ka viss ir slikti. Dažiem galvenā šīs dienas problēma var būt finanšu krīzes situācija, tāpēc esi modrs un izvairies no pārmērīgiem tēriņiem. Šo dienu vislabāk sākt mierīgi, neko neplānojot, jo plāni var nepiepildīties.

Auns

Šodien var sākt jaunus darbus vai būvēt plānus, visticamāk, apkārtējie tos atbalstīs. Tavs radošais pacēlums var īstenoties interesantās lietās un vainagoties unikālos rezultātos.

Vērsis

Šodien pārmērīga uzticēšanās var nostādīt tevi atkarīgā stāvoklī. Tas izraisīs problēmas darbā un ietekmēs situāciju ģimenē. Pastāv liela varbūtība, ka nāksies piedzīvot nopietnus pārbaudījumus. Jauniem cilvēkiem būs jāiztur brieduma eksāmens. Jebkura darbība prasīs lielu spēku koncentrēšanu.

Dvīņi

Šodien būs spēcīgas negatīvās iepriekšējās dienas tendences. Iespējamas drūmas priekšnojautas un nomākts stāvoklis. Lai labāk tiktu galā ar savām jūtām, tu izlemsi šo dienu pavadīt ārpus mājas. Taču tas neatbrīvos tevi no briestošajām problēmām.

Vēzis

Pastāv iespēja, ka šodien krasi mainīsies noskaņojums un pašsajūta. Šī diena ir nelabvēlīga lietišķai saskarsmei un darbam ar dokumentiem. Dienas pirmajā pusē tu vari sajust zināmu melanholiju, turklāt bez iemesla. Iespējams, ka būsi ātri aizkaitināms un noslēgts, pieaugs iekšējā spriedze. Tev nepieciešams atslābināties. Ieteicama fiziskā slodze, masāža.

Lauva

Šodien pieaugs lietišķais un radošais potenciāls. Daudzus Lauvas piemeklēs intuitīva atklāsme, meditatīvs stāvoklis. Viņi spēs realizēt sevi kā radītāji, neaprobežojoties ar pasīvu vērošanu. Šī diena ir labvēlīga celtniecības sākšanai, masu pasākumu rīkošanai.

Jaunava

Šī diena var sniegt tev vairākas svarīgas dzīves mācības. Daudzas Jaunavas nolaidīsies uz zemes un būs spiestas samierināties ar to, ko sniedz dzīve. Iespējams, no paša rīta tu sajutīsi nelielu savārgumu, bet dienas otrajā pusē pašsajūta uzlabosies. Varbūt tavā dzīvē parādīsies jauns cilvēks, kas tevī spēs saskatīt ko tādu, ko citi nespēj.

Svari

Galvenā šīs dienas problēma var būt finanšu krīzes situācija. Daudziem Svariem nāksies atmaksāt vecus parādus un aizņemties no jauna. Šī situācija var ieilgt. Esi modrs, izvairies no pārmērīgiem tēriņiem, atsakies no dārgiem pirkumiem. Jūtu mulsums varēs kaitēt tavai reputācijai un sarežģīt attiecības ar tuviniekiem.

Skorpions

Šodien labāk veikt tikai tev pierastu darbu. Izvairies no nepārdomātas rīcības, īpaši ģimenes attiecību jomā. Skorpioni var saskarties ar nepieciešamību aizsargāties, jo viņu galvenie dzīves principi ir atklātums un godīgums attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem. Skorpioniem piemītošā spēja nekļūdīgi novērtēt cilvēkus šodien iederēs īstā vietā.

Strēlnieks

Prieki mīsies ar neveiksmēm, tāpēc nezaudē modrību. Nav izslēgts, ka tieši šodien tavas vainas dēļ saasināsies attiecības ar mājiniekiem un izcelsies skandāls. Pacenties atrast citus veidus, lai noņemtu spriedzi.

Mežāzis

Tava pašapmāna un krasas nepārdomātas rīcības dēļ šī diena būs nelabvēlīga kontaktu dibināšanai un aktīvai saskarsmei. Noskaņojuma maiņa vai vieglprātība var pakļaut riskam Mežāžu reputāciju. Iespējams, ka pamēģinot nokārtot radušās problēmas, Mežāži spēs atjaunot savu labo vārdu. Viņiem izdosies pakļaut kontrolei situāciju un mierīgi turpināt aizsākto darbu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu vari nonākt jaunā situācijā. Šo dienu vislabāk sākt mierīgi, neko neplānojot, jo plāni var nepiepildīties. Tev būs diezgan grūti orientēties informācijas un notikumu plūsmā. Domas, jūtas, rīcība izpaudīsies haotiski un juceklīgi. Iespējams aizmāršīgums un izklaidība.

Zivis

Neraugoties uz iespējamām nepatikšanām, tu spēsi nostiprināt attiecības ar apkārtējiem un uzlabot materiālo stāvokli. No tavas izturības un saprātīguma būs atkarīgi visu lietu un aizsākumu panākumi. Vakarā ieteicams doties pastaigā, lai sakopotu domas un atpūstos. Iespējams bezmiegs un spēku kritums.

Avots: “esotericblog.ru”

LA.lv