Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 12.maijam. Veiksme būs tavā pusē!0

Dienas noskaņa

Dienu vēlams veltīt dažādiem sadarbības pasākumiem, tie būs veiksmīgi un abpusēji izdevīgi. Ej sabiedrībā, tiecies ar draugiem, partneriem, radiniekiem!

Auns

Šodien pirmajā vietā tev būs privātā dzīve, viss pārējais mierīgi varēs pagaidīt. Jau kāds kaut ko par to teiks, tad tikai atbalstošus vārdus.

Vērsis

Šodien vajadzīga tikai neliela prāta piepūle, un viss būs lieliski. Atlicis izdomāt, kurā tieši virzienā vērst šo nelielo smadzeņu vētru.

Dvīņi

Diena labvēlīga dāvināšanai. Tās tiks saņemtas ar sajūsmu, lai ko tu arī izlemtu dāvināt. Tāpēc ilgi nelauzi galvu pirms došanās ciemos – šodien izvēle būs viegla!

Vēzis

Šodien vēlams nevienam nerādīt, cik viegli ievainojams jūties. Kāds to var izmantot visai zemiskā veidā.

Lauva

Šodien vislabāk nodarboties ar savām problēmām, citu jautājumu risināšanu atstājot piemērotākam brīdim. Vispirms – nepieciešamais, pēc tam – viss pārējais. Visu kopā tu nepaspēsi izdarīt.

Jaunava

Ja šodien ļausi vaļu emocijām, riskē zaudēt to, kas tev pieder un ko tu augstu vērtē, lai arī par to nedomā. Tāpēc, pirms sākt runāt, padomā, vai izlādēšanās tiešām ir tik nepieciešama.

Svari

Šobrīd tu esi vai nu ļoti nopietnu attiecību sākumposmā, vai arī beigās. Viss, kas notiks tālāk, ir pilnībā atkarīgs no tevis. Atceries, ka par visu šo notikumu sekām nāksies slavēt vai vainot tikai sevi.

Skorpions

Esi uzmanīgs un ļoti precīzs. Šodien, iespējams, kļūsi par kaut kā ļoti trausla un skaista laimīgo īpašnieku. Pret to vajadzēs atbilstoši izturēties.

Strēlnieks

Šodien spēsi dīvainā kārtā izvairīties no nepatikšanām pēdējā brīdī – turklāt tādās situācijās, kad problēmas šķitīs pilnīgi neizbēgamas. Veiksme ir tavā pusē!

Mežāzis

Šodien kādam būs ļoti vajadzīga tava un tieši tava palīdzība. Tas var aizņemt visu dienu, bet atteikties nevajadzētu, jo palīdzēt patiešām vari tikai tu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vēlams būt atvērtam pret visām iespējamām aliansēm – šodien kopīgu rīcību būs viegli koordinēt, panākumi ir vienkārši garantēti. Tomēr neļauj partnerim aizmirst par tavām personīgajām interesēm, citādi viņš var aizrauties par ar savām.

Zivis

Atslābinies – šodien visi būs draudzīgi pret tevi, neatkarīgi no tā, vai šo cilvēku esi saticis jau agrāk. Tikai nepaliec šādā labsirdīgā un uzticības pilnā noskaņojumā pārāk ilgi, rīt viss var mainīties.

LA.lv