Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 13. aprīlim. Nebaidies no Melnās piektdienas!1

Dienas noskaņa

Šodien tev ir jābūt modram pret slinkumu visos tā paveidos. Savādāk tev nebūs attaisnojuma, ka tavas nolaidības dēļ kāds ļoti daudzsološs projekts ir izgāzies, lai gan tas varētu fundemantāli mainīt tavu profesionālo nākotni. Apsver arī pretējo scenāriju – ja tu šodien darbā neizniekosi ne minūti, pastāv liela iespēja, ka karjeras dievi tev beidzot uzsmaidīs.

Auns

Auns šodien lepni demonstrēs savu pūliņu augļus. Jaunais mājas remonts, kuru tu triumfējoši paveici, tiks atrādīts visiem tuvajiem draugiem un radiniekiem. Esi gatavs, ka vismaz viens no šiem cilvēkiem būs skeptisks par tavu darbu. Tas ir normāli, jo neviens nekad nav teicis, ka tavs talants dizainā patiks visiem.

Vērsis

Vērsis šodien nedrīkst izrādīt vājumu. Ja tu padosies mazajām lietām, tu nekad neuzvarēsi patiesi svarīgo. Turklāt tev šodien vajadzētu uzmanīgi sargāt savus nervus no agresijas, kas nāk no ārpuses. Ļauj viņiem teikt to, ko vēlas – tev emocionālais līdzsvars ir pats svarīgākais. Šie uzbrukumi beigsies, tiklīdz pretiniekiem izrādīsi mierīgu vienaldzību.

Dvīņi

Dvīņi būs priecīgi, uzzinot par kādu lietu, kas jau pirms kāda laika tika pasūtīta un šodien būs atsūtīta. Tas tev būs vienīgais atcerēšanās vērtais dienas notikums, pret kuru viss pārējais nobāl. Tāpēc tev jaunumi par lielām reformām darbā būs vienaldzīgi. Tad tu beidzot sapratīsi, ka tava dzīve varētu diezgan ievērojami izmainīties.

Vēzis

Vēžiem šodien nav ieteicams būt pārāk atklātiem ar saviem kaimiņiem. Tev nav viņiem jāsaka, kur tu strādā, kādi tev ienākumi un kādās lietās tu vari sniegt profesionālu palīdzību. Atklājot informāciju par sevi, esi gatavs, ka kaimiņi sāks pie tevis nākt ar visdažādākajiem lūgumiem, kaut kādā veidā saistītiem ar tavu profesiju.

Lauva

Lauvai šodien būs ievērojama rīcības brīvība. Tev uzticēs ļoti vienkāršu un vieglu projektu, saistītu ar radošumu un neierastu domāšanas veidu. Šajā uzdevumā tu parādīsi visas savas stiprās puses, un vadība būs neizsakāmi pateicīga. Kamēr tu sevi apsveic par sasniegumiem, neizmirsti, ka tavai personīgajai dzīvei arī nepieciešams radošums.

Jaunava

Jaunavai šodien pastāv risks pazust pašai savu domu haosā. Tu, cerams, tās sakārtosi, bet jau mazliet vēlāk piedzīvosi vēl vienu vilšanos. Tā vietā, lai tērētu laiku un enerģiju, meklējot veidu, kā no tā izbēgt, pajautā palīdzību kādam ar bagātu dzīves pieredzi. Tu veiksmīgi vari izmantot viņa dotos padomos, neieviešot tajos korekcijas vai pielāgojumus.

Svari

Svari šodien attapsies ļoti bagātā un auglīgā vidē. Tev būs laiks strauji doties uz priekšu no savas esošās pozīcijas, bet tas radīs lielu nogurumu. Tu vakarā tiksi no tā vaļā ar pamatīgu atpūtu. Neskrien gan uz veikalu pēc našķiem, šobrīd tev ir nepieciešams sports, aktīvas spēles un pastaigas svaigā gaisā.

Skorpions

Skorpions šodien varētu izvēlēties jaunas mājas vai virtuves iekārtas. Tu atsakies atrisināt šo problēmu, iepērkoties internetā, un pēc darba nekavējoties dosies “izlūkos”, apmeklējot tuvumā esošos atbilstošos veikalus. Un tev nāksies atzīt – iepirkšanās internetā, lai arī ko citi teiktu, būtu daudz lētāka.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien vajadzētu atrast laiku, kuru pavadīt ar mājiniekiem. Centies panākt iekavēto, veidojot spēcīgu nākotni savā karjerā. Pajautā radiniekiem, kā viņiem klājas, kas viņus interesē, kādus personīgos plānus veido? Vakars būs vēl produktīvāks un patīkamāks, ja uzaicināsi ģimeni uz kafejnīcu.

Mežāzis

Mežāzi šodien samulsinās neliela aizķeršanās oficiālajās darīšanās. Svarīga aprīkojuma kļūdas dēļ tev nepietiks laika pabeigt laikietilpīgu projektu, kurš jau gana ticis atlikts. Tavs priekšnieks visu sapratīs un nevainos tevi par lēnumu, neprofesionālismu vai slinkumu. Bet tu vainosi sevi, neļaujot sev aizmirst par šo nelielo atgadījumu. Šī ir fundamentāli nepareiza pieeja, kas varētu radīt problēmas ar nerviem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram šodien lemts saņemt negaidītu atalgojumu. Varbūt tu mazliet vairāk piestrādāsi vakaros papildus saviem galvenajiem pienākumiem. Tev patiks, ka tavs vakars ir pagājis produktīvi, un tu nopietni sāksi apsvērt ieviest līdzīgu darbu savā ikdienas rutīnā. Vēlāk tas varētu izdoties, bet pagaidām tev jādomā par kārtīgu atpūtu pēc šīs aizņemtās dienas.

Zivis

Zivis šodien dzirdēs daudz komplimentu. Tos tev izteiks ļoti strikts un savaldīgs cilvēks, kuru citi uzskata par nepieejamu akmens cietoksni. Tu pat nepamanīsi, kā savaldzināji šo cilvēku ar savu dabisko šarmu. Mazliet iesilis pēc sarunas ar tevi, šis augsti stāvošais cilvēks piedāvās uzņemties aktīvu lomu tavas karjeras nākotnes izveidē. Neatraidi šādus piedāvājumus, jo tie ir atslēga uz stabilu dzīvi.

LA.lv