Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 13.jūnijam. Atradīsi to, ko jau sen meklēji!0

Dienas noskaņa

Šodien iespējama diena, ka tu beidzot atradīsi kaut ko, ko sen meklēji. Tomēr esi piesardzīgs – strupceļā var nonākt tavas mīlas attiecības. Citiem tieši otrādi – iespējams atjaunosies senas mīlestības saites. Laba diena, lai pašizglītotos un paplašinātu savu redzesloku. Iespējami patīkami piedzīvojumi.

Auns

Aktīva, radoša diena. Vakarā var ieplānot friziera apmeklējumu. Pastāv emocionālu satricinājumu iespēja. Ja tev gaidāms vēršanās pie valsts instancēm, saglabā savaldību. Tavas mīlas attiecības var nonākt strupceļā.

Vērsis

Diena būs saspīlēta no paša rīta. Nav izslēgts negaidīts priekšlikums vai tikšanas ar senu biznesa partneri. Veiksmīga būs intelektuālā un radošā darbība, kas iedvesmos tevi ar jaunām idejām. Iespējams, ka atjaunosies senas mīlas saites.

Dvīņi

Šī diena būs īpaši labvēlīga draudzīgu attiecību atjaunošanai. Attiecībās ar priekšniecību nav ieteicams zaudēt mēra un takta sajūtu. Labs brīdis, lai sāktu remontu, pārkārtojumus mājoklī, iegādātos mēbeles. Esi uzmanīgs, pārvietojoties ar automobili.

Vēzis

Šodien pie tevis vērsīsies ar lietišķu priekšlikumu, bet to uzreiz nevajag pieņemt, jo tas tev var izrādīties tev ne pārāk izdevīgs. Radīsies daudz neatliekamu darbu – diez vai to īstenošana nāks tev par labu. Tevi var gaidīt balvas vai nopēlums atkarībā no tā, kā tu rīkojies pagātnē. Biznesā labi veiksies komersantiem.

Lauva

Laba diena, lai nodarbotos ar mākslu, nevis biznesu – tu šodien būsi pārāk izklaidīgs. Tu spēsi intuitīvi saprast, kā saskaņot savas personiskās godkārīgās ieceres ar apkārt esošo cilvēku vēlmēm. Vairāki Lauvas beidzot atradīs kaut ko, ko sen meklējuši. Iespējami lielu panākumu sasniegšana dažādās lietišķajās operācijās.

Jaunava

Šodien gaidāma svarīgas pārmaiņas un negaidītu nepatīkamu ziņu saņemšana. Aktuāla kļūs ienākumu sadalīšana, nodokļu un nodevu nomaksa. Šodien nesteidzini notikumus – šī nav pati labākā diena kardinālām pārmaiņām. Droši sarunā randiņus.

Svari

Diena būs labvēlīga tavām darbībām. Īpaši auglīga darba diena. Mēģinājumi sākt kaut ko jaunu nevainagosies panākumiem, šodien sarunātās tikšanās no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Tavas attiecības var nonākt strupceļā.

Skorpions

Šī diena ir labvēlīga bērna ieņemšanai un intīmākajai tuvību, bet slikta lielu pirkumu veikšanai. Randiņu labāk atlikt – ne pie kā laba tas nenovedīs. Šodien tev neizdosies izvairīties no nepatīkamas nopietnas sarunas. Iespējama senu mīlas attiecību atjaunošanās.

Strēlnieks

Diena sola panākumus mīlestībā, veiksmīgus randiņus, kultūras pasākumu apmeklējumus. Tev raizes darīs materiāla rakstura jautājumi. Visticamāk, šajā dienā tu varēsi panākt saskaņu ar partneri un iegūt mieru dvēselē. Esi uzmanīgs, braucot ar automašīnu.

Mežāzis

Šodien tevi gaida finanšu zaudējumi tavas pārmērīgās pašpaļāvības dēļ. Saspīlēta atmosfēra mājās pamudinās vakaru pavadīt draugu sabiedrībā. Spriežot pēc visa, tavas otrās pusītes radinieki vērsīsies pie tevis pēc padoma un palīdzības. Bizness labi veiksies komersantiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena diez vai būs bagāta notikumiem. Nav ieteicams šodien ķerties pie nopietna un darbietilpīga darba ne dienestā un mājās. Iespējamas problēmas ar veselību, pirmkārt, tas attiecas uz tiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām. Iespējama lielu panākumu sasniegšana dažādās lietišķajās operācijās.

Zivis

Laba diena, lai pašizglītotos un paplašinātu savu redzesloku. Iespējami patīkami piedzīvojumi. Laba diena jebkuram darbam un saskarsmei ar tiem, kas ir tev garīgi tuvi. Droši sarunā randiņu.

Avots: “klintsy.ru”

LA.lv