Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 13.martam. Paturi prātā savas personīgās vēlmes!0

Auns

Jutīsiet nebijušu enerģijas pieplūdumu un lielu noslodzi darbā. Nevairieties iemācīties kaut ko jaunu un neatsakieties no komandējuma. Nav iemesla samazināt tempu arī privātajā dzīvē, it īpaši nesen sāktajās attiecībās. Finanšu ieguvumus labāk novirzīt remontam vai lielam pirkumam.

Vērsis

Ir vērts pievērst uzmanību sīkumiem, jo tieši tie nesīs labu peļņu tuvākajā laikā. Sīkās detaļas, kas šobrīd liekas nenozīmīgas, izrādīsies ļoti daudzsološas. Nebēdziet no mīlestības, pat jau iecerētais liekas tālu no ideāla. Pašpārliecinātība ne vienmēr atmaksājas. Var atrisināties jautājumi, kas nodarbināja jau ilgāku laiku.

Dvīņi

Finanšu problēmu risināšanai būs jāpielieto prāts un maksimāli pūliņi, lai lietas kustētos pareizā virzienā. Nezīlējiet nākotni, it sevišķi attiecībā uz jaunu darbu. Taču, ja saņemsiet interesantu priekšlikumu, nav jēgas noraidīt.

Vēzis

Patīkami jaunumi un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Galvenais, paturiet prātā savas personīgās vēlmes. Neatklājiet citiem savus mērķus darbā, jo tad varat zaudēt paaugstinājuma iespēju karjerā. Veselības stiprināšanai palīdzēs labs noskaņojums.

Lauva

Ļoti jauka un veiksmīga diena. Nejutīsiet kūtrumu, būs iespēja gan pastrādāt, gan patērzēt ar draugiem. Starp darbiem noteikti atrodiet laiku arī sadzīves pienākumiem. Privātajā dzīvē briest nopietna saruna ar iecerēto, bet tajā viss taps skaidrs.

Jaunava

Būs pašam jāpieņem lēmumi. Tas attiecas uz jaunu amatu, kas pavērs virkni iespēju. Neļaujieties viltīgu un savtīgu cilvēku provokācijām, jo varat daudz pazaudēt. Uzmanieties no nopietnām kļūdām finanšu jomā.

Svari

Visas svarīgās saplānotās sapulces labāk pārcelt uz dienas otro pusi, lai nebūtu jāsadalās starp darbu un mājas rūpēm. Būs vien īpaši jāpievēršas tiem, kas atklāti traucē jūsu karjeras izaugsmei. Tomēr jāierobežo arī sava “apetīte”.

Skorpions

Pie jauniem projektiem ķerieties ar entuziasmu, jo tikai tā varat pierādīt savus talantus un spējas. Veiksmīga diena peļņas vairošanai, darījumu slēgšanai un izklaidēm. Vakarā labāk neveiciet nepārdomātus pirkumus.

Strēlnieks

Neizrādiet vieglprātību mīlas lietās un naudas tēriņos. Laimes un veiksmes nodrošināšanai jāsāk ar savu prioritāšu izvērtēšanu. Visas ģimenes lietas atrisināsies ātri un bez aizķeršanās. Nevajag šobrīd tiekties pēc karjeras virsotnēm, jo riskējat pazaudēt jau sasniegto.

Mežāzis

Darbā saņemsiet negaidītu piedāvājumu, kas raisīs optimisma vilni. Tie, kas vēl nesen jums stipri traucēja, tagad jums palīdzēs. Mežāzis atradīs kopīgu valodu ar jebkuru, tikai ne ar savu otro pusīti.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav īstā diena, lai sāktu jaunas attiecības. Būs grūti valdīt emocijas, tāpēc var rasties konflikti. Lielāku uzmanību jāpievērš finanšu jautājumiem. Vakars paies, sadzīves lietas kārtojot.

Zivis

Veiksies darījumi ar pašu naudu, kā arī izpalīdzēsiet šajā ziņā tuviem draugiem. Nāksies piedalīties lielu svinību organizēšanā, bet grūti pateikt, vai tiksiet galā ar pamatdarbu. Vakaru labāk pavadiet ar cilvēkiem, kuri ne tikai uzklausīs un sniegs morālu atbalstu, bet arī dalīsies ar vērtīgiem padomiem.

Mlady.net

LA.lv