Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops nedēļas nogalei. Palutini sevi, atpūta godam nopelnīta! 16

Foto – Fotolia

Auns

Auns jutīs spēku pieplūdumu, tāpēc gribēs darīt vairākas lietas vienlaikus. Tomēr, pirms ķerties pie plānu īstenošanas, ieteicams izvērtēt savus resursus, lai izvairītos no liekas spriedzes. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, jo plāni un iespējas mainīsies. Veiksies darbi, kas paveicami īsā laika periodā. Jācenšas izvairīties no steigas, jo pastāv iespēja pieļaut paviršības kļūdas, kas radīs neērtības.

Vērsis

Vērsis jutīsies noguris. Tāpēc pieaugs neapmierinātība ar situāciju. Jābūt uzmanīgiem, caurskatot un parakstot dokumentus un līgumus, jo iespējams pieļaut neuzmanības kļūdas. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jāizvairās no masu pasākumu apmeklēšanas. Piemērots laiks kopīgiem pasākumiem ar draugiem un domubiedriem.

Dvīņi

Dvīņi ilgosies pēc saules un siltuma, tāpēc būs pesimistiski noskaņoti. Tas būs pamanāms ik uz soļa un ietekmēs kopīgo gaisotni. Jācenšas savu neapmierinātību neizgāzt uz tuviem cilvēkiem, bet pievērsties darbiem, ko var veikt bez citu iesaistīšanas. Ieteicams apmeklēt masāžas vai relaksējoši nomierinošas procedūras. Nav vēlams uzsākt ko jaunu un parakstīt līgumus, jo tie nedos cerēto rezultātu.

Vēzis

Vēzim jākoncentrējas uz tiešajiem pienākumiem un svarīgi neatstāt darbus pašplūsmā, jo tas var radīt sarežģījumus, kas prasīs ne vienu vien stundu, lai tos novērstu. Atturieties no spontāni radušos ideju realizēšanas. Piemērots laiks inventarizācijai gan darbā, gan mājās, lai atbrīvotu telpu un vietu jaunu lietu ienākšanai. Vajadzētu izvairīties apmeklēt vietas un pasākumus, kur ir daudz cilvēku.

Lauva

Lauva pēc saspringta perioda beidzot varēs atslābināties un gatavoties svētkiem. Labvēlīgs laiks, lai plānotu atpūtas un izklaides pasākumus. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai tikšanās pēc ilgāka laika. Lai izvairītos no pārpratumiem, centieties sev svarīgus jautājumus precizēt un pārliecināties, ka viss ir saprasts pareizi. Pārdomāti jāplāno izdevumi, jo ienākumi var kavēties.

Jaunava

Jaunavai lielāka uzmanība jāvelta veselības nostiprināšanai, jo šajā periodā ir viegli saslimt ar vīrusu slimībām. Tāpēc nav ieteicams apmeklēt vietas, kur ir daudz cilvēku. Vēlams pabeigt iesāktos darbus. Jāizvairās no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes un konfliktiem ar mājiniekiem. Piemērots laiks pirts procedūrām, meditācijām un citām garīgajām praksēm. Var apmeklēt kursus un seminārus.

Svari

Svari izjutīs spriedzi laika trūkuma dēļ, tāpēc jānosaka prioritātes un laikus jāplāno darbi. Lai viss ritētu raiti, ieteicams labi izgulēties pirms atbildīgiem pienākumiem. Var lūgt palīdzību no draugiem un radiniekiem. Piemērots laiks meditācijām, grāmatu lasīšanai, atpūtai un relaksācijas procedūrām. Jābūt uzmanīgiem pie automašīnas stūres un parakstot dokumentus.

Skorpions

Skorpions gribēs mierīgi un laiski pavadīt šo laiku, tomēr tas neizdosies, jo citi centīsies viņu iesaistīt pasākumu organizēšanā. Lai izvairītos no pārpratumiem, skaidri un saprotami ir jāpasaka savas vēlmes, nevis jāapvainojas par to, ka apkārtējie ar jums nerēķinās. Labvēlīgs laiks sporta aktivitātēm dabā un svaigā gaisā. Ieteicams apmeklēt masāžas un relaksējoši tonizējošas procedūras.

Strēlnieks

Strēlnieka dzīvē viss ritēs savu gaitu. Jāsakārto darba lietas, lai mazinātu spriedzi gada izskaņā. Tā kā veiksme ir saistīta ar cilvēka pašsajūtu, vairāk uzmanības jāvelta sava tēla pilnveidošanai. Ne viss izdosies, kā plānots, jo ne no jums atkarīgu iemeslu dēļ situācijas pēkšņi var mainīties. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus un veikt darījumus, kā arī doties ārpus valsts.

Mežāzis

Mežāzis jutīs spēku izsīkumu, tāpēc jācenšas samazināt savu pienākumu slogu. Jārūpējas par savu veselību, jo mazināsies imūnsistēmas aizsargspējas. Rūpīgi jāplāno laiks un darbi. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ģimenē. Jāuzmanās no asiem, viegli uzliesmojošiem un sprāgstošiem priekšmetiem. Labs laiks meditācijām, grāmatu lasīšanai un atpūtai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs izjutīs ierobežojumus, ko tam uzlikusi pati dzīve. Ieteicams doties nelielā brīvdienu izbraucienā. Tas ļaus uz notiekošo paraudzīties no malas un pieņemt pareizos lēmumus. Var lūgt padomu un palīdzību draugiem un domubiedriem. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus un veikt lielus pirkumus. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai un jaunas informācijas iegūšanai.

Zivis

Zivis jutīsies enerģijas pārpilnas un gribēs darboties ar plašu vērienu. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, pirms ķerties pie savu plānu realizēšanas, pajautājiet citiem viņu viedokli. Zaudējumus var radīt pārsteidzīga un uz emocijām balstīta rīcība. Labs laiks, lai atklātu citiem savus talantus. Jābūt piesardzīgiem, kārtojot dokumentus un piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

LA.lv