Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 14. aprīlim. Iepērkoties neļaujies impulsiem!0

Dienas noskaņa

Šī diena ir piemērota dažādām darīšanām un svarīgu pirkumu ieplānošanai. Ir tikai viens āķis – šodien tu vari to detalizēti izplānot, bet pašu pirkumu vajadzētu veikt mazliet vēlāk. Šīs dienas noskaņa satur vairākas īpašības, kas padarīs visus ieguvumus nevēlamus. Galvenā problēma ir impulsivitātē. Rīkojoties emocionāli, tu iepērkoties pārkāpsi visus pieņemamos budžeta limitus.

Auns

Aunam šodien būs jāsadarbojas ar savu nepopulāro kolēģi. Atceroties, cik daudz konfliktu bija starp jums, centies izvairīties no visiem saspringtajiem brīžiem. Tas ir svarīgi ne tikai tavam garīgajam līdzsvaram, bet arī jūsu sadarbības rezultātam. Vissliktākais būtu pavadīt vairākas stundas pie šī projekta un tad nespēt to novest līdz galam tikai tāpēc, ka jūs atkal sākāt kārtējo konfliktu, aizmirstot par darbu.

Vērsis

Vērsis šodien būs patīkami pārsteigts par attāla radinieka apciemojumu. Šis cilvēks parādīsies tavā mājā tikai tāpēc, lai personīgi uzaicinātu tevi uz kādām svarīgām ģimenes svinībām jau nākamajā nedēļā. Tu, protams, nekavējoties pieņemsi šo uzaicinājumu un sāksi gatavoties šim pasākumam. Vienīgā problēma ir tajā, ka tev nebūs laika pabeigt projektu, pie kura tu palīdzi savam labākajam draugam.

Dvīņi

Šī diena Dvīņiem būs ļoti patīkama. Tu satiksi cilvēku, ar kuru tev bijušas attiecības, un izlemsi parunāties tuvākajā kafejnīcā vai bārā. Nē, šī komunikācija neaizdegs izdzisušo kaisli (neviens no jums pēc tā netieksies). Tomēr jūsu saruna atgādinās dialogu starp diviem tuviem cilvēkiem, kuriem ir kaut kas nostaļģisks, ko atcerēties. Un bijušais partneris atzīs, ka tu esi vislabākā nodaļa viņa dzīvē!

Vēzis

Vēžiem šodien ir nepieciešams miers un klusums. Strādājot pie sarežģīta uzdevuma, tu atteiksies komunicēt ar kolēģiem un izslēgsi tālruni, lai neviens tev netraucētu ar zvaniem un ziņām. Vienīgais, kam tu ļauj sevi iztraucēt, ir neliela saruna ar jaunu darbinieku. Tu vēlēsies būt viens no pirmajiem, kas viņu iepazīstinās ar to, kā lietas tiek darītas jūsu kopīgajā darba vietā.

Lauva

Lauvas šodien domās par nākamo atvaļinājumu. Tu pārmeklēsi visu internetu, lai atrastu ceļojumu, kas patīkami pārsteidz ar savu ekscentriskumu. Atrisinot šo jautājumu, tev būs tikai viens šķērslis – “pārdot” šo radošo ceļojumu plānu savam laulātajam draugam. Ja tu esi attiecībās ar mūžīgi konservatīvu skeptiķi, rīkojies saprātīgi (nepaziņo “Mēs dosimies uz turieni”, pirms esi iepazīstinājis partneri ar vietējajām atrakcijām).

Jaunava

Jaunavām šodien vajadzētu padomāt par ģimenes ēdienkarti. Vakarā pie tevis ieradīsies negaidīts viesis. Lai paspīdētu šī viesa priekšā, dari visu, lai pierādītu sevi kā īstu paraugsaimnieku. Komunikācijā ar šo ciemiņu izvairies no tematiem, kas vienmēr beidzas ar lielām diskusijām.

Svari

Svari šodien atradīs atbildi uz ļoti sarežģītu jautājumu saistībā ar personīgajām finansēm. Tev steidzami būs nepieciešama nauda, kuru aizdevi tuvam draugam. Zinot, ka šim draugam finansiāli šobrīd neiet viegli, tu kautrēsies vērsties pie viņa pēc parāda atmaksas. Vienīgā izeja ir aizņemties vajadzīgo summu no kāda radinieka. Tomēr tev tik un tā draugam par to ir jāpavēsta, lai viņš saprot – viņa dēļ tev ir problēmas.

Skorpions

Skorpions šodien nespēs pārliecināt vienu no saviem radiniekiem par savu ideju pareizību. Lielās vecumu atšķirības dēļ tu un šis cilvēks runāsiet dažādā valodā. Vislabāk būtu uzaicināt neatkarīgu “sarunu vedēju”, lai atrisinātu šo konfliktu (tas varētu būt radinieks, kuram ir neitrāls skatījums uz šo problēmu).

Strēlnieks

Strēlnieku šodien ieintriģēs kaut kas, ko viņš izlasīs internetā. Tu uzzināsi, ka liels uzņēmums ir sācis meklēt jaunus darbiniekus vairākām prestižām vakancēm. Vakarā tu aizsūtīsi savu portfolio un atbildi saņemsi gandrīz nekavējoties. Tas tevi apbēdinās. Tas nav tāpēc, ka tevi atraidīja. Tas ir par krāpšanu, kas atklājas, kad “darba devējs” paziņo, ka ir jāiemaksā konkrēta summa, lai pieteiktos.

Mežāzis

Mežāzi šodien varētu aizraut jauna datorspēle tālrunī vai datorā. Tu ar šo spēli būsi tik aizņemts, aizmirstot par visu citu (tostarp par saviem jaunākajiem radiniekiem). Kad bērni sāks par tevi smieties, norādot, ka tu, pieaugušais, uzvedies sliktāk nekā bērns, tu nokaunēsies un sapratīsi, ka pārāk aizrāvies. Pēc tam, kad būsi palīdzējis bērniem, tu atgriezīsies pie savas mīļotās spēles, bet tagad būsi daudz piesardzīgāks, lai apslēptu šo hobiju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien nespēs gūt iecerētos panākumus. Tavos pienākumos būs iekļauta komunikācija ar ļoti sarežģītu un stūrgalvīgu personu. Tikai ar apbrīnojamām pūlēm tu spēsi paveikt to, ko neviens cits līdz šim. Tu pārliecināsi šo cilvēku uzsākt partnerattiecības ar organizāciju, kuras intereses tu pārstāvi, un pēc tam tevi patiesi cienīs gan tavi priekšnieki, gan kolēģi.

Zivis

Zivis sagaida diezgan monotona diena. Tu sāksi uztraukties, ka šis pavasaris būs fundamentāli atšķirīgs no visiem iepriekšējiem. Ja rodas sajūta, ka tev apkārt nav pavasara dzīvīguma vai romantikas, pacenties ietekmēt notiekošo. Tu pats ar savu rīcību spēj iedvest dzīvību pavasarī. Noorganizē romantisku randiņu kādā elegantā vietā vai kādā citā veidā atgriez dzirksteli savā laulībā.

LA.lv