Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 14.martam. Mērķa sasniegšanai vajag jaunas metodes!0

Auns

Diena ne pārāk priecīga, bet arī ne pilnīgi bezcerīga. Lai atrisinātu sakrājušās problēmas, būs jāpieliek maksimālas pūles. Neesiet paviršs privātajā dzīvē, jo īpaši attiecībās ar mīļoto cilvēku. Jūsu iecerētais jau sen gaida izšķirošo soli.

Vērsis

Lai sasniegtu mērķus, jums vajag jaunas metodes un līdzekļus. Ja netiekat galā, nekautrējieties lūgt padomu citiem. Īstais laiks, lai sāktu darbu ar sevi, tajā skaitā ārējo izskatu. Varat nonākt līdz ļoti kardinālām pārmaiņām.

Dvīņi

Jānotic pašam sev, nav jāpaļaujas uz kolēģiem. Vadība jūs negaidīti uzslavēs, un tas būs patīkami. Privātajā dzīvē būs nelieli satraukumi, jo nekad nevarat pilnībā izdabāt otrās puses vēlmēm. Var būt veselības problēmas.

Vēzis

Iznāks tikties ar ļaudīm, kuri jums nemaz nav tīkami. Galvenais – nevajag dusmoties. Ar finansēm uzmanīgi, pietaupiet tās lielākiem pirkumiem.

Lauva

Saņemsiet ne pārāk labas ziņas. Iespējami pārpratumi un nesaprašanās naudas lietās. Ja tiksiet tam pāri, varat uzskatīt sevi par varoni. Jāparūpējas par bērniem. Galvenais – saglabājiet veselo saprātu.

Jaunava

Daudz pretrunīgu brīžu, bet pēc tiem dzīve atkal ies uz augšu. Neļaujieties panikai un agresīvām emocijām. Biznesa darījumos iespējami pieticīgi panākumi, bet tie nepaliks nepamanīti. Uzmanieties no šaubīgiem projektiem ar sliktu reputāciju.

Svari

Finansēs gaidāmi zaudējumi, nesaskaņas ar mīļoto cilvēku un riskanti gājieni. Var gadīties neplānots komandējums. Pirms tam būs jāsteidz pabeigt iesāktos darbus. Nerādiet nevienam savas vājās puses.

Skorpions

Nav jēgas visu darīt pašam, labāk konsultējieties ar gudrākiem un pieredzējušiem cilvēkiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku izrādiet lielu pacietību un pilnīgu uzticību. Nav jāmaldina nedz pašam sevi, nedz citus.

Strēlnieks

Nevienam – ne darbā, ne mājās – neizrādiet savu satraukumu. Jums jāsaglabā miers jebkurā situācijā, lai citiem tas kalpotu par piemēru. Ja spēsiet koncentrēties, dienai nebūs nekādas vainas.

Mežāzis

Tikai labas ziņas un notikumi. Priecājieties par labām emocijām. Visās pārējās lietās klausiet tikai savai sirdij, it īpaši ja gribat nogludināt attiecības ar mīļoto.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Galvenais ir rūpēties par savu veselību. Darbā nebaidieties prasīt padomu pieredzējušiem kolēģiem, jo pašam vēl trūkst zināšanu un meistarības.

Zivis

Nepērciet dārgas lietas, nauda tiks izsēta vējā. Darbā var būt nepatīkama situācija, ja nolemsiet pateikt visu patiesību. Labāk atsakieties no komandējuma.

Mlady.net

LA.lv