Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi nedēļas nogalei. Atrodi laiku relaksācijai!0

Arhīva foto

Auns

Aunam būs sajūta, ka vajag rīkoties, lai darbi virzās uz priekšu, bet ir grūti kaut ko uzsākt. Tas radīs iekšēju neapmierinātību un ietekmēs garastāvokli. Janvāra pēdējās dienās un februāra sākumā pašsajūta uzlabosies un Auns varēs realizēt savus plānus un ieceres. Iespējamas problēmas ar transportlīdzekļu tehnisko stāvokli. Piemērots laiks, lai tiktos ar draugiem un apmeklētu kultūras pasākumus.

Vērsis

Vērsim ieteicams vairāk ieklausīties citu teiktajā un pieņemt, ka arī citiem var būt taisnība. Stūrgalvīga turēšanās pie savas taisnības kaitēs pašam. Nav labs laiks darījumiem, lieliem pirkumiem un naudas ieguldīšanai. Piemērots brīdis paplašināt redzesloku profesionālajā jomā. Lai gūtu jaunu redzējumu uz pierastām lietām, ieteicams idejas smelties citu valstu pieredzē.

Dvīņi

Dvīņiem jāturas pie pārbaudītām vērtībām un visa uzmanība jāvelta ikdienas tiešajiem pienākumiem. Nav piemērots laiks eksperimentiem un varbūtības teorijas “kā būtu, ja būtu” pārbaudīšanai. Tikšanās ar interesantiem cilvēkiem un izglītojošu pasākumu apmeklēšana dos jaunas idejas un iespējas paust savu viedokli. Nav ieteicams lietot alkoholu un bezrecepšu medikamentus, jo iespējama saindēšanās.

Vēzis

Vēzis gribēs ļauties dzīves plūdumam un apcerei, jo jutīs sevī nogurumu un spēku apsīkumu. Tāpēc šajā periodā nav ieteicams plānot un uzsākt darbus, kas prasa fizisku un psiholoģisku izturību. Lai izvairītos no stresa un spriedzes, ieteicams ikdienas darbus paveikt laikus, tos neatliekot. Pašsajūtas uzlabošanai uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un jāuzturas labi vēdinātās telpās.

Lauva

Lauva meklēs vieglāko ceļu un risinājumu, lai ar minimālu piepūli tiktu pie vēlamā rezultāta, tāpēc ne visi atbalstīs viņa idejas. Jācenšas citiem neko neuzspiest un izvairīties no dzēlīgām piezīmēm, jo tas sarežģīs attiecības ar cilvēkiem, kuru palīdzība un atbalsts Lauvai ir vajadzīgs. Brīvajā laikā ieteicams tikties ar draugiem un nodarboties ar lietām, kas uzlabo garastāvokli un kopējo noskaņojumu.

Jaunava

Jaunavai būs grūti pieņemt lēmumu, kurā virzienā sevi realizēt, jo padosies it viss, bet intereses par kaut ko noteiktu nebūs. Šā iemesla dēļ jāizvēlas darīt to, kas vislabāk veicas. Mazliet radošuma un ierastie darbi kļūs interesanti un sniegs gan prieku, gan gandarījumu par paveikto. Lai izvairītos no grūtsirdības, ieteicams uzturēties labi apgaismotās telpās. Ieteicamas pastaigas svaigā gaisā un vitamīniem bagāts uzturs.

Svari

Svariem jābūt godīgiem pret sevi un citiem, jo jebkurš mēģinājums izpatikt vai pielāgoties pārējiem radīs iespaidu, ka Svariem ir kas slēpjams. Labāk laikus atzīt savas kļūdas vai to, kas nav skaidrs, jo vēlāk noklusētais radīs citos neuzticēšanos un nevēlēšanos sadarboties. Piemērots laiks jaunu vaļasprieku apguvei, pasākumu apmeklēšanai un romantiskām vakariņām divatā.

Skorpions

Skorpions gribēs nodarboties ar to, kas sirdij tuvāk, tāpēc meklēs ieganstu, lai tiešos pienākumus atliktu uz vēlāku laiku. Šāda attieksme apkārtējos radīs neapmierinātību, tāpēc iespējama spriedze attiecībās. Vairāk uzmanības jāvelta ģimenei un ar mājokli saistītu jautājumu risināšanai. Nav piemērots laiks darījumiem, kredītu ņemšanai un jaunu projektu uzsākšanai. Pilnvērtīgāk jāizmanto jau esošie resursi.

Strēlnieks

Strēlnieks gūs prieku no sadarbības ar apkārtējiem. Veiksies sarunas un būs viegli saprasties, tāpēc ir piemērots brīdis, lai daļu no saviem pienākumiem uzticētu citiem. Februāra sākumā lielāka uzmanība jāvelta pašsajūtai un imūnsistēmas nostiprināšanai. Piemērots laiks nelieliem ceļojumiem un izglītojošu pasākumu apmeklēšanai, kā arī radinieku apciemošanai. Nav piemērots – finanšu operācijām.

Mežāzis

Mežāzim ir labvēlīgi apstākļi savu ieceru realizēšanai, tikai jāpārvar slinkums un jārīkojas. Pārdomāta un mērķtiecīga rīcība dos iecerēto rezultātu. Laikus neizdarīti darbi radīs stresu un bojās garastāvokli gan sev, gan citiem. Ieteicams tikties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, un, ja ir vajadzība, lūgt viņiem gan padomu, gan palīdzību. Pēc iespējas biežāk jāuzturas svaigā gaisā un jānodarbojas ar sportu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram jāievēro princips – rāmi, lēnām, pamazām. Pārāk liela rosīšanās novedīs pie spēku izsīkuma un tas ietekmēs attiecības ar apkārtējiem. Šajā laikā ieteicams pārdomāti plānot veicamos darbus tā, lai tie mijas ar atpūtas pauzēm, kā arī pienācīgi izgulēties. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai, lielāku pirkumu veikšanai un līgumu parakstīšanai. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Zivis

Zivis izjutīs spēku apsīkumu un nogurumu. Tā kā viss ritēs savu gaitu, Zivīm ir jārūpējas, lai ikdienas darbi tiktu paveikti laikus. Piemērots laiks veselības nostiprināšanai, tāpēc ieteicamas relaksējoši ārstnieciskas procedūras. Jāizvairās apmeklēt masu pasākumus un vietas, kur ir daudz cilvēku. Šajā laikā var nodarboties ar sevis pilnveidošanu un dažādām garīgām praksēm.

LA.lv