Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 15.martam. Kam jāsteidz izdarīt viss, kam ne!0

Auns

Lai neiedzīvotos zaudējumos, šajā dienā pievērsieties naudas lietām. Šodien dariet visus darbus reizē, jo tikai tā jums izdosies izdarīt neatliekamus darbus. Ģimenes lokā būs jāaizstāv savs viedoklis.

Vērsis

Būs jābūt aktīvam visās jomās. Darbā jums garantēti panākumi. Tomēr arī lielās lietās neaizmirstiet par sīkumiem. Vakarā var sanākt konflikts ar darba biedriem.

Dvīņi

Gaidāmas interesantas un patīkamas tikšanās ar cilvēkiem no tālienes. Naudas lietas risināsies viegli. Vientuļniekiem paveiksies privātajā dzīvē. Vakarā labā kompānijā gaidāma romantiska tikšanās.

Vēzis

Saņemsiet ļoti labas un svarīgas ziņas par mīļoto cilvēku. Tomēr nesteidziet izdarīt secinājumus un dalīties ar tiem. Naudas lietās diena solās būt laba, izvairieties no dārgiem pirkumiem.

Lauva

Atjaunojiet zaudētos spēkus un enerģijas krājumus un tikai pēc tam metieties cīņā. Atrisiniet sadzīves problēmas, lai tās neievelkas visu pavasari. Vakarā var labi atpūsties, tikai jāuzmanās no alkohola un smagas barības.

Jaunava

Nav laba diena, lai iepirktos. Labāk iekrājiet atvaļinājuma laikam un lielākiem pirkumiem. Darbā uzticieties seniem kolēģiem. Trenažieru zāles apmeklējumu labāk atlikt.

Svari

Necentieties darīt visus darbus vienlaikus, pārtērēsiet spēkus. Naudas lietās varat kļūdīties, bet mīlas lietās viss notiks, kā cerēts. Gaidiet patīkamu pārsteigumu!

Skorpions

Nogurums uzmāksies jau no paša rīta. Pat ja jūtaties iztukšots, fiziskās aktivitātes nevajag atlikt. Tas nesīs gandarījumu, ko gan nevar teikt par intelektuālo darbību. Labs brīdis, lai atmestu netikumus.

Strēlnieks

Pavadiet laiku ar sev tuviem cilvēkiem un izbaudiet kārtīgi šo laiku. Neaizņemieties naudu, jo gaidāms atvaļinājums, un līdz tam laikam atdot parādu būs grūti.

Mežāzis

Neapalaidiet garām nevienu uzdevumu, pat ja tie nav interesanti. Atcerieties, ka vadība jūs pārbauda. Arī mīlas lietās būs pārbaudījumi, un tā būs jūsu vaina, tāpēc pašam viss arī būs jāvērš par labu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nebūs viegli, jo palīdzību no malas nav ko gaidīt. Nekritizējiet kolēģus, jo tā varat sabojāt attiecības. Varat sākt remontu vai pārcelšanos uz jaunu dzīves vietu.

Zivis

Izvairieties no atklātiem konfliktiem. Pārmetumi var nākt no visnegaidītākajām pusēm. Privātajā dzīvē varat atbrīvoties un atļauties vairāk nekā līdz šim. Atklātība atmaksāsies.

mlady.net

LA.lv