Horoskopi un mistika
Horoskopi

Koncentrējies uz sevi, nedomā par citiem! Horoskops no 22. februāra līdz 7. martam0

Auns

Februāra otrajā pusē Auns izjutīs spriedzi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Tāpēc pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Marta sākumā spriedzi nomainīs spēku izsīkums. Šajā laikā ieteicams lielāku vērību veltīt savai veselībai un pienācīgai atpūtai. Slimības, kas sākas martā, var būt ilgas un grūti ārstējamas. Piemērots laiks atpūtai, pirts apmeklēšanai un relaksējoši tonizējošām procedūrām.

Vērsis

Vērsim attiecībās ar partneriem jācenšas respektēt arī citu vajadzības, citādi var nākties pazaudēt ne vienu vien uzticamu partneri. Darba jautājumos jāpārliecinās, ka nav aizkavēšanās un viss rit, kā plānots. Nav piemērots laiks sākt jaunus projektus, slēgt līgumus un risināt partnerattiecības. Brīvajā laikā ieteicams tikties ar draugiem un domubiedriem vai veltīt laiku vaļaspriekiem.

Dvīņi

Dvīņi februāra beigās un marta pirmajā nedēļā jutīsies kā apmaldījušies trīs priedēs. Būs grūti izlemt, ko paši grib un kas ir vajadzīgs, tāpēc labāk turēties pie ierastā dienas ritma un nesākt neko jaunu. Lai izvairītos no materiāliem un finansiāliem zaudējumiem, ja kas nav skaidrs, noteikti jāprecizē. Nav ieteicams lietot alkoholu un bezrecepšu medikamentus. Piemērots laiks meditācijai un askēzei.

Vēzis

Vēzis jutīs, ka kopējā situācija uzlabojas un spriedze mazinās. Pēc saspringtā perioda vēlams paņemt brīvdienas, lai atpūstos vai dotos ceļojumā. Vides maiņa ļaus ātrāk atgūt zaudēto enerģiju, optimismu un ticību labajam. Nav piemērots laiks pārmaiņām, sākt jaunu darbu un slēgt līgumus. Informācijas apmaiņā var rasties pārpratumi, tāpēc par visu laikus jāpārliecinās un jāuzdod precizējoši jautājumi.

Lauva

Lauva jutīsies noguris un būs viegli aizkaitināms. Tāpēc labāk veiksies darbi, kas neprasa steigu un precizitāti. Īdzīgais garastāvoklis var radīt spriedzi attiecībās. Jādara tas, kas paša spēkos, un nav jāpaļaujas uz citiem. Labvēlīgs laiks, lai pabeigtu iesākto un atbrīvotos no vecajiem krāmiem. Centieties būt pēc iespējas mazāk pamanāmi, jo tas nāks pašam par labu un ļaus izvairīties no nepatīkamām situācijām.

Jaunava

Jaunavai ieteicams koncentrēties uz tiešajiem pienākumiem un sekot, lai viss tiktu padarīts noteiktajā laikā, jo no tā būs atkarīgs, vai partneri arī turpmāk gribēs sadarboties. Šajā periodā nāksies paļauties uz savu pieredzi un resursiem. Nav labvēlīgi apstākļi, lai sāktu jaunus projektus un ņemtu kredītus. Piemērots laiks atpūtai svaigā gaisā un pasākumu apmeklēšanai kopā ar ģimeni vai draugiem.

Svari

Svariem sarežģīts periods, kas prasīs gan pacietību, gan izturību. Šajā laikā jābūt godīgam pret sevi un jāapzinās iespējas un varēšana. Lai atrastu atbildes uz saviem jautājumiem, var vērsties pie attiecīgās jomas speciālistiem. Jācenšas apvaldīt emocijas un vēlmi vainot citus, jo tas situāciju padarīs vēl sliktāku. Mierinājumu, atbalstu un palīdzību var lūgt tuviem cilvēkiem un ģimenei. Ļoti svarīgi ir labi izgulēties.

Skorpions

Skorpionam jākoncentrē uzmanība uz tiešajiem darba uzdevumiem. Kaut būs sajūta, ka tur viss rit savu gaitu, garām palaisti šķietami sīkumi vēlāk prasīs gan laiku, gan papildu izdevumus, lai pavērstu procesus ierastajā ritmā. Piemērots laiks, lai risinātu jautājumus, kas tika atlikti uz vēlāku laiku. Ieteicams vairāk uzmanības veltīt, lai izprastu sevi, stiprinātu imūnsistēmu un noteiktu dzīves prioritātes.

Strēlnieks

Strēlniekam februāra beigās lielāka vērība jāpievērš pašsajūtai un veselības stāvoklim, jo pārāk liela fiziskā vai psiholoģiskā slodze mazinās imūnsistēmas aizsardzības spējas. Marta sākumā piemērots laiks, lai sevi realizētu un pilnveidotu. Lielāka vērība jāpievērš veselībai un ārējam izskatam. Ieteicams apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras kopējās enerģijas tonusa paaugstināšanai.

Mežāzis

Mežāzim veiksmīgs periods darījumiem, ilgtermiņa projektiem un savu pozīciju nostiprināšanai. Labvēlīgs laiks, lai iegūtu informāciju un piesaistītu papildu resursus. Uzmanība jāpievērš laika un darbu plānošanai, lai tā pietiktu arī sevis izglītošanai un atpūtai. Ieteicamas regulāras sporta aktivitātes svaigā gaisā un pārgājieni pa dabas takām. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs sajūta, ka nespēj sevi pilnībā realizēt, tāpēc interesēsies par jaunām iespējām. Marta pirmajā pusē šādas iespējas tiks dotas. Lai izvairītos no vienveidības ikdienā, ieteicams papildināt zināšanas un paplašināt redzesloku. Var doties ekskursijās, pieredzes apmaiņas braucienos vai ciemos pie radiniekiem. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo ienākumi būs mazāki nekā izdevumi.

Zivis

Zivīm viss ritēs savu gaitu, tāpēc viņas ļausies dzīves plūdumam, vairāk laika un uzmanības veltot savām vajadzībām. Lai tiešie pienākumi neradītu spriedzi, jācenšas neko neatlikt uz vēlāku laiku un adekvāti jānovērtē sava varēšana. Ieteicams ievērot gavēni vai ieturēt diētu. Piemērots laiks nodarbēm, kas veicina iekšēja līdzsvara iegūšanu un kopējās enerģijas tonusa paaugstināšanu. Jāstiprina imūnsistēma.

LA.lv